Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Ewcia88 11:12, 03 lip 2012


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 222
Trawka śliczna, no i caly ogród tyle co obejrzeć zdążyłam bo stron że hohoh- teraz będę śledzić na bieżąco, bo nowa jestem tu że tak powiem
Gratuluję występu u Maji i najlepsze życzenia urodzinowe- masz je dzień po moim m
____________________
plackarnia http://www.ogrodowisko.pl/watek/2025-pomysly-na-wejscie-do-ogrodkaprzedogrodek
Milka 12:35, 03 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Limka napisał(a)


Dostany w sobotę oleander



Z pąkami - czyste szaleństwo





Cudne te rabatki w tle choc i na pierwszym planie ładny oleander.



Dopieściłeś swój ogród.
Pozdrawiam


Oleander pierwsza klasa, ale te rabatki w tle chyba jeszcze piękniejsze
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mille 14:30, 03 lip 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Sebek napisał(a)







Sebku, zazdrosze tych piękności! I to wcale nie w pozytywnym znaczeniu Boskie te odcienie. TRochę się zbłaźnię, ale muszę zapytać - to pierwsze to goździki tak? One są.. dwuletnie? Siejesz czy kupujesz 'gotowe'?


PS: Te różowe lilie z werbeną wierzę, ze wyglądają pięknie. Masz chlopie oko
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Sebek 14:56, 03 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Martek napisał(a)
Porządek jest ,fajne prezenty Ty Sebek to już chyba odpoczywasz?Czy jeszcze coś kosmetycznego robisz w ogrodzie ???
Pozdrawiam


Tiaaaa - odpoczywam Ale ogólnie cackam to co już jest
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 14:57, 03 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ania napisał(a)


Spóźnione życzenia urodzinowe Sebku gratuluję występu w TV , bardzo naturalnie wypadłeś. Urzekły mnie Twoje zdjęcia z donicami na wejściu domu. Piękne

Nie spóźnione Urodziny w poniedziałek mam

O żesz no 9 lipca, ale coś mi się pokręciło bo przeglądając wątek zobaczyłam, że już dawno niektórzy życzyli wiec też się dołączyłam za to masz jeszcze kwiatucha i będę jedną z pierwszych rozpoczynających maraton życzeń




No dawno życzyli - rok temu A tak na serio - dziękuję
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 15:00, 03 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ewcia88 napisał(a)
Trawka śliczna, no i caly ogród tyle co obejrzeć zdążyłam bo stron że hohoh- teraz będę śledzić na bieżąco, bo nowa jestem tu że tak powiem
Gratuluję występu u Maji i najlepsze życzenia urodzinowe- masz je dzień po moim m


Dziękuję - stron do nadrabiania jest dużo - w końcu jeszcze pierwszy wątek, ale na szczęście jest wizytówka
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 15:02, 03 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mille napisał(a)








Sebku, zazdrosze tych piękności! I to wcale nie w pozytywnym znaczeniu Boskie te odcienie. TRochę się zbłaźnię, ale muszę zapytać - to pierwsze to goździki tak? One są.. dwuletnie? Siejesz czy kupujesz 'gotowe'?


PS: Te różowe lilie z werbeną wierzę, ze wyglądają pięknie. Masz chlopie oko



Te goździki kupiłem w zeszłym tygodniu - sprzedawczyni powiedziała mi, że są wieloletnie, ale jakoś w to nie wierzę Jak przekwitną to pójdą do ziemi - i zobaczymy czy przezimują
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Ewcia88 16:00, 03 lip 2012


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 222
Dzięki za przypomnienie o wizytówce- ogród w 4 porach roku cudo
____________________
plackarnia http://www.ogrodowisko.pl/watek/2025-pomysly-na-wejscie-do-ogrodkaprzedogrodek
kaisog1 16:48, 03 lip 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Sebek kwiaty masz piekne i rabaty pieknieją z dnia na dzień ale to wszyscy widzą

Ja chciałam bardzo pochwalić zdjęcia - są super
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sebek 17:26, 03 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dzięki Gosiu - jednak nowy pstrykacz zdał egzamin, szkoda, że go przed ChFS nie kupiłem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies