Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Kondzio 00:26, 04 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Mam co obsadzac 18ar musze dac zdjecia mojego ogrodu ciekawe co powiecie na mój ogród postaram sie moze w niedziele mam nadzieje ze bede umial tu utwozyc swoje miejsce
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Sebek 00:28, 04 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Evchen napisał(a)


No coś Ty... Ty wiesz ilu chętnych rzuciłoby się na mój ogród?. Jeszcze by podeptali to co tak mozolnie posadziłam A kul Ci u mnie dostatek Czekają na cięcie, ale to dopiero jak się wyplażuję

Sebek skończyłeś jakąś szkołę ogrodniczą czy odkryłeś w sobie Dar Natury?... Fajne i dojrzałe kompozycje, ciekawe zestawienia i dużo pracowitości - a efekt jest naprawdę niesamowity.


Gimnazjum mam skończone - no i podstawówkę. A tak to jestem w połowie technikum ekonomicznego.
To zestawienie w sumie wyszło - zakupy wyglądały tak, że wszedłem do szkółki - i wybrałem to co ładne i tanie - a potem ułożyłem od najmniejszej do największej rośliny - no i jest do dziś takie coś
Ale ciągle coś wciskam w te rabaty - pomiędzy trzmieliną pienną a conicą mam posadzonego zebrinusa, co by lukę zapełnił Ale w tym roku malutki


W połowie technikum.. to masz naście lat Ja mam maturę już dawno za sobą .... Ale jesteś bardzo dojrzały jak na swój wiek
Off topic : Udało Ci się gdzieś kupić ostrokrzew karbowanolistny u Ciebie w okolicach?... Szukam od jakiegoś czasu i patrzą na mnie jak na wariatkę.... Odmiana Goldem Gem


Niiigdzie go nie widziałem w naszych szkółkach... Ale warto dzwonić i pytać się - choć czasem jak odbierze ktoś niekompetentny to nic nie wie....
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 00:29, 04 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kondzio napisał(a)
Mam co obsadzac 18ar musze dac zdjecia mojego ogrodu ciekawe co powiecie na mój ogród postaram sie moze w niedziele mam nadzieje ze bede umial tu utwozyc swoje miejsce


Zakładaj wątek w tym dziale i pokazuj
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kondzio 00:33, 04 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
zrobie zdjecia jak wygladał a jak wyglada teraz tylko musze zrobic zdjecia akualne mojego ogrodu zrobie je w czwartek i je sprubuje umiescic je tutaj
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 00:34, 04 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
teraz czeba isc spac ide jutro na 11 godzin do pracy a ja tu sie zasiedziałem
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
myszorek 08:11, 04 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Kondzio napisał(a)
teraz czeba isc spac ide jutro na 11 godzin do pracy a ja tu sie zasiedziałem


a, bo to tak już jest
____________________
ogród zmyślony
Tess 08:36, 04 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12190
Sebek napisał(a)
Po prostu sypię. Po nasypaniu podlewam trawnik mocnym strumieniem wody, aby granulki wsiąkły w ziemię - nie mogą zostać na trawniku, bo się spali.


Dziękuję, Sebku Nie zdążyłam posypać przed wczorajszą burzą - co to była najpierw u Ciebie, a potem przyszła i co mnie. Ale dziś też jest dobry dzień - burza będzie prawie na 100%/
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Joaska 08:43, 04 lip 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Sebek napisał(a)

Ogrod przepiekny zazdroszcze mój dopiro dwuletni jeszcze nie tak okazały zazdroszcze takiego ogrodu


Witaj

Może dla "pokrzepienia" porównam zdjęcie z marca 2011



Ze stanem dzisiejszym



Sebek, no to mnie sie podoba!!! taki efekt w tak krótkim czasie!
Super!
A to drzewko w rogu to wierzba pendula jakaś???
i jeszcze 1 pytanie, to drzewko pod oknem,????
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
TheMagda 10:38, 04 lip 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Sebek napisał(a)

Witaj

Może dla "pokrzepienia" porównam zdjęcie z marca 2011



Ze stanem dzisiejszym



Sebek lejesz miód na moje serce!!!
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
justi 11:46, 04 lip 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Rewelacja te zdjęcia porównawcze. Fajnie tak popatrzeć, wtedy widać wkład pracy.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies