Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jesienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jesienny ogród

marysia_kielar 18:49, 08 maj 2012


Dołączył: 26 mar 2011
Posty: 629
Klamber napisał(a)
Witam wszystkie miłe Panie.
Danusia, jestem bardzo zaszczycony że zawitała do mnie najważniejsza osoba na fo. Będę się starał sukcesywnie zwiększać ilość fotek, lubię je robić i pokazywać też, obiecuję dzielić się posiadaną wiedzą z innymi. Mam nadzieję że wiedza tu zdobyta przyczyni się do tego aby mój ogród piękniał i chociaż trochę dorównał Twojemu. Ja już dawno oglądałem ten bajeczny ogród, co tu dużo mówić po prostu dzieło sztuki.

Marta, moja ziemia jest naprawdę marna, żeby coś posadzić muszę wykopać wielki dół i nasypać porządnej ziemi i wtedy jako tako rośnie. Tak jak teraz pod trawy, fakt że leżała tam kiedyś kupa gruzu i sporo zostało, ale nawet jak by go tam nie było to musiał bym zrobić to samo. Dla tego mam zawsze wielką pryzmę kompostu, żeby było czym zasypać doły.

Hanuś, bardzo dobra decyzja, trawy są super, ten szelest liści i uspokajające falowanie wiechetek na wietrze, rozkosz dla oczu i uszu. Dziś dla ciebie mój m. cukrowy, to przedsmak tego co będzie za rok w moim dole.

Milena, dla ciebie też znajdzie się lekcja przyrody. Cieszę się że podoba.
Irenko, pamiętaj że ja jestem pierwszy w kolejce po m. Africa. Zobacz jakie łupy przywiozłem od znajomej z działek w Wawie.
Musiałem dziś nawieźć ziemi aby wsadzić to co było bez donic. Powoli prace posuwają się do przodu. Zmokłem dziś nie miłosiernie.Ostatnie 3 fotki są dzisiejsze.
Narcyzy kwitną tylko pod ścianą na środku podwórka jeszcze im daleko.



Robercie, chylę czoło do samej ziemi No comment Pozdrawiam
____________________
Iwonicz - moje miejsce na ziemi ;)
hanka_andrus 19:56, 08 maj 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Za szum miskanta ,,,,dziękuję już go widzę......w marzeniach.I wiem kto ma u mnie na działkach.....
Będę miała i ja.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Klamber 17:25, 09 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witam wszystkich odwiedzających i przepraszam za 3 dniową nieobecność, ale tyle czekałem na nowego netia spota, jak tylko przyszedł to się zainstalowałem. Niestety mam dużo roboty do zrobienia która rano musi byś gotowa, jeśli skończe o przyzwoitej porze i jeszcze będę wstanie coś napisać to napewno się pojawię. Pogoda wspaniała, dziś mrozu niet, a w czoraj było -1 strat nie zaobserwowano. Na koniec fotki jescze dwu klonów których nie pokazywałem.


____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Martek 00:14, 11 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ale te zdjęcia Robercie robisz cudne to istne obrazy nadające się na wystawę .Nie miałeś już jakiejś ?
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Klamber 00:47, 11 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witaj Marto, nie miałem żadnej, nikomu nie pokazuję swoich zdjęć tylko na fo. Dziękuje za uznanie.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
monteverde 02:35, 11 maj 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ale skromniś
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Klamber 08:57, 11 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Naprawdę Aniu, nie oszukuję. Wcześniej byłem na innym forum i tylko tam i teraz Wam pokazuję. Widzisz że nawet na forum nie mam czasu po siedzieć. Wolny jestem dopiero póżnym wieczorem, gdyż rano muszę pilnować swojej produkcji, po południu zawsze coś na podwórku do zrobienia, nie wspomnę o 10 wywrotkach gałezi które czekają do zmielenia i jedna wywrotka dzrzewa do porąbania, uff aż strach pomyśleć. Ledwo jest czas zrobić kilka fotek a kidy je pokazywać i gdzie ? Chętnie pojechał bym do Bogdzi na spotkanie ale nie wyrwę się. Tyle piszecie o tym spotkaniu że wczoraj popatrzyłem sobie na ten ogród i oniemiałem, jak zobaczyłem te kolory ale co zrobić, nawet się nie wpisałem, może w niedzielę nadrobie, ma być nędzna pogoda, to na podwórko może nie będę wychodził. Sobota i niedziela, to dni w które jestem na ogrodzie cały dzień. Nie gniewajcie się na mnie że jestem tajniakem i nie wpisuję się ale naprawdę nie mam kiedy. Dopiero zimą mam więcej luzu, jak w ogrodzie nie mam co robić.
Pozdrawiam wszystkich i gorąco zapraszam.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Borbetka 09:02, 11 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Czuję się zaproszona, a jak .
Robercie chylę czoła nad Twoją pracowitością. Robisz piękne zdjęcia, a nie byłyby takie, gdybyś nie miał pięknego ogrodu.
____________________
borówcowy wizytowka
hanka_andrus 16:40, 11 maj 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Robercie ,jak tylko będę w pobliżu ...... może na to morze traw jesienią? Ale nie obiecuję.....
Trzymaj się ... praca ważna ....za coś trzeba chleb kupować.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Martek 16:49, 11 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Klamber napisał(a)
Witaj Marto, nie miałem żadnej, nikomu nie pokazuję swoich zdjęć tylko na fo. Dziękuje za uznanie.

Bardzo szkoda czas to zmienić .Nie posiadam takiej mocy,ale apeluje do tych co taką mają A jak nie to sam kiedyś mógłbyś kilka zdjęć w antyramkę i na jakiś zjaździk z własną galerią pod pachę już my wielką komisję zatwierdzimy i nagroda się znajdzie
Masz wiele ciekawych,pięknych zdjęć .W dobie cyfrówki wydaje się to bardzo proste,ale ważny jest temat i jego pokazanie swoimi oczami .Twoje są zauważalne,absolutnie!
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies