Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jesienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jesienny ogród

Pola 22:07, 14 kwi 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Mam niedosyt zdjęć, pięknie u ciebie chcę więcej, będę zaglądać
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Gardenarium 22:16, 14 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Robercie, piękne masz zdjęcia, poluj tą lufą, będę podglądać, zwłaszcza rudziki, lubię je.

Ładnie opisujesz i kolejny facet z poczuciem humoru na naszym forum... cieszymy się, że pokazujesz swoje wykopki. Rób jak najwięcej zdjęć. 1000 rocznie to zdecydowanie za mało.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
hanka_andrus 22:25, 14 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zawziąłeś się ! I zrobisz! Tylko z wyczuciem,od czasu do czasu odsapnij!
Rudzik śliczny, to zdjęcie spacerującego po gałązce... perfekt!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
MilenaP 23:42, 14 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Witaj Robercie
fantastyczna,duża działka i jeszcze to sąsiedztwo lasu- coś wspaniałego (też tak mam)
Dzięki Tobie wiem już, że ptaszki, które obserwuję u mnie to Rudziki Pozdrawiam i będę zaglądać
____________________
Milena - zielonastrefa
Martek 23:51, 14 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Witam lubiącego jesienną porę roku pana Roberta.
Środowisko w jakim pan mieszka przykuwa moją uwagę więc pozwolę sobie i ja podglądnąć trochę przyrody i dokonań na niełatwym kawałku ziemi
Ładnie czyta się posty nie bez znaczenia
Pozdrawiam .
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
hanka_andrus 09:37, 15 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Robercie,miło ,że jesteś.Pracowity z Ciebie człowiek! A takich ogrody kochają!
U Ciebie trawki będę podziwiać,bo sama w moim małym ogródku zdecydowałam się tylko na kilka miniaturek,.No i dzięki Ani Asc mam mieć/jak wykiełkują?/zebrinusa i rozplenicę.
A U Ciebie już czuję.....szum traw,szelest drzew i ptaków śpiew.....Będzie cudnie!
Pozdrawiam!.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Milka 14:50, 15 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Witaj Robercie jak się cieszę, że dołączyłeś
Pokazuj wszystko, zobaczę jakie zmiany planujesz i wstaw foto z miskantami cukrowymi, bo jest boskie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Klamber 14:54, 15 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Irenko, czy twój m. Africa wystawił kiełki, a mój żyje?
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Milka 14:59, 15 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jeszcze śpią żadne trawy poza kostrzewą siną i turzycą nie idą a ciekawa jestem, czy ten miskant cukrowy mi ruszy, tak biedaczek był zaparzony
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Klamber 00:07, 16 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witam wszystkie miłe Panie.
Danusia, jestem bardzo zaszczycony że zawitała do mnie najważniejsza osoba na fo. Będę się starał sukcesywnie zwiększać ilość fotek, lubię je robić i pokazywać też, obiecuję dzielić się posiadaną wiedzą z innymi. Mam nadzieję że wiedza tu zdobyta przyczyni się do tego aby mój ogród piękniał i chociaż trochę dorównał Twojemu. Ja już dawno oglądałem ten bajeczny ogród, co tu dużo mówić po prostu dzieło sztuki.

Marta, moja ziemia jest naprawdę marna, żeby coś posadzić muszę wykopać wielki dół i nasypać porządnej ziemi i wtedy jako tako rośnie. Tak jak teraz pod trawy, fakt że leżała tam kiedyś kupa gruzu i sporo zostało, ale nawet jak by go tam nie było to musiał bym zrobić to samo. Dla tego mam zawsze wielką pryzmę kompostu, żeby było czym zasypać doły.

Hanuś, bardzo dobra decyzja, trawy są super, ten szelest liści i uspokajające falowanie wiechetek na wietrze, rozkosz dla oczu i uszu. Dziś dla ciebie mój m. cukrowy, to przedsmak tego co będzie za rok w moim dole.

Milena, dla ciebie też znajdzie się lekcja przyrody. Cieszę się że podoba.
Irenko, pamiętaj że ja jestem pierwszy w kolejce po m. Africa. Zobacz jakie łupy przywiozłem od znajomej z działek w Wawie.
Musiałem dziś nawieźć ziemi aby wsadzić to co było bez donic. Powoli prace posuwają się do przodu. Zmokłem dziś nie miłosiernie.Ostatnie 3 fotki są dzisiejsze.
Narcyzy kwitną tylko pod ścianą na środku podwórka jeszcze im daleko.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies