Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - moja pasja i tęsknota za wolnością

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - moja pasja i tęsknota za wolnością

Gardenarium 14:53, 05 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Weszłam z wizytą i w pierwszej kolejności pomagam z podpisem, bo jakimś cudem nie działa

CYTUJ i wklej w podpisie to zdanie pod spodem bez słowa quote.

Aleksandra - Ogród- moja pasja i tęsknota za wolnością
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 14:55, 05 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ten Twój niby "chaos" pasuje do reszty, wygląda całkiem, całkiem Ryjesz kobieto w ogrodzie chyba bez przerwy Kaniki itd, masz co robić z tyloma wysepkami.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Donia72 15:09, 05 sie 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Przyszlam sie przywitac I bede Cie odwiedzac, podoba mi sie u Ciebie, bardzo lubie takie krete sciezki
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Aleksandra 15:09, 05 sie 2014


Dołączył: 16 kwi 2012
Posty: 45
Danusiu, dziękuję, własnie nie śmiałam pytać co z tym moim podisem, ale dziękuję za pomoc Już się poprawiam

Hhehehe - od rycia to raczej mój mąż, ja mu pomagam, ale do pięt nie dorastam Większość nasadzeń to jego zasługa Ja tylko dokupuję, przywożę, a on obsadza, ale jakośc tak nie bardzo niektóre rabatki nam wyszły... Danusiu, Twój ogród jest harmonijny, przepiękny każdą porą roku, u mnie jakoś tak wszystkiego za dużo chyba, i nie mogę ogarnąć tych rabatek:
Tu miał być kiedyś piękny skalniak, ale jakoś nie było czasu i wydaję mi się, że tak naciapane jest... Chyba przysypię wszystko żwirkiem








A tu poniżej to mi chyba ta konika nie pasuje i weigela... Chciałabym chyba przesadzić gdzieś tę konikę i obsadzić tymi małymi zielonymi kulkami, sama nie wiem. Może hortensje Silver Dollar???
____________________
Monti - Ogród- moja pasja i tęsknota za wolnością
Aleksandra 15:25, 05 sie 2014


Dołączył: 16 kwi 2012
Posty: 45
A oto mój dzisiejszy zakup - Silver Dollar Dzięki ogrodowisku dowiedziałam się, że są rózne gatunki hortensji Teraz zagwostka, gdzie je wcisnąć Ja mam to samo co Danusia, wszystko ściskam Więc jestem dumna, że coś mnie łączy z naszą Swiatową Projektantką Ogrodów hihihi
____________________
Monti - Ogród- moja pasja i tęsknota za wolnością
Aleksandra 15:28, 05 sie 2014


Dołączył: 16 kwi 2012
Posty: 45
I jeszcze kilka ujęć (m.in. boiska piłkarskiego - z którego powodu niekiedy moje roślinki bardzo dostają o łodygach" - no ale cóż... czego się nie robi

____________________
Monti - Ogród- moja pasja i tęsknota za wolnością
popcorn 15:42, 05 sie 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
witaj,
znalazłam Cie Piękny masz ogród, tylko te 2 rabatki rzeczywiscie moglyby wygladac lepiej. Iglakow macie mnostwo i chyba ich bym nie ruszala, moze ten swierk conica nie bardzo w tym miejscu.

Zeby to ujednolicic dosadzilabym po kilka szt, z boku, obok siebie, takich samych roslin - niech beda te silver dollar (ale wolalabym 3 lub 5 - jaks lubie nieparzyste w roslinach

Te begonie bym wyrzucila ze zwirku i dala go po calosci, bez tego zielonego plastiku przy ziwrku - niefajnie to wyglada.

bede zagladac powodzenia!
pozdrawiam
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
Donia72 17:00, 05 sie 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Aleksandra napisał(a)
A oto mój dzisiejszy zakup - Silver Dollar Dzięki ogrodowisku dowiedziałam się, że są rózne gatunki hortensji Teraz zagwostka, gdzie je wcisnąć Ja mam to samo co Danusia, wszystko ściskam Więc jestem dumna, że coś mnie łączy z naszą Swiatową Projektantką Ogrodów hihihi


No,no, ale wypasione Piekne
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Aleksandra 21:10, 05 sie 2014


Dołączył: 16 kwi 2012
Posty: 45
Karolina, rzeczywiście te wrzosy tylko szpecą, już zaczęłam małe "przemeblowanie" w mojim ogrodzię - rezultaty niedługo

Donia, a hortensje rzeczywiście jak na zakup z allegro bardzo udane
____________________
Monti - Ogród- moja pasja i tęsknota za wolnością
agata19762 21:53, 05 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
przyszłam się przywitać Olu

baaaaaaaaaaardzo mi się u Ciebie podoba ...
pięknie masz...widać, że tyrasz w ogrodzie godzinami...
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies