Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

ewa004 19:08, 31 maj 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Też mam taki płot tylko kolorek inny ,na mojej bukszpanowej rabatce go widać
ładny jest i nie piszę dlatego że ja tez mam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Kondzio 20:55, 31 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
A ja mam zwykłą siatkę na palach bez podmurówki ciesz się tym co masz tego tu się nauczyłem
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Juzia 21:25, 31 maj 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38833
Aligancki płot!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
MilenaP 21:48, 31 maj 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Bardzo ładny płot Daleki od tak modnych w moich stronach wiejskich, pozłacanych łamańców, wyginańców za 70 tyś. naprawdę bardzo mi się podoba. Pozdrawiam Cię Betka. Przypomniało mi się jak ja sypałam kwiatki w dzieciństwie
____________________
Milena - zielonastrefa
martaibartek 22:03, 31 maj 2013


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Beatko piękny domek otoczony równie pięknym płotem
____________________
Diana 22:07, 31 maj 2013


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Może i płotek typowo wiejski ... nie wiem , ale jaki ładny A córcia jak aniołek
beta 10:44, 01 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
ewa004 napisał(a)
Też mam taki płot tylko kolorek inny ,na mojej bukszpanowej rabatce go widać
ładny jest i nie piszę dlatego że ja tez mam


hej Ewuś...widzisz, jak wiele nas łączy...kolorek terz miał być inny, ale to osobna historia...buziaki

Kondzio napisał(a)
A ja mam zwykłą siatkę na palach bez podmurówki ciesz się tym co masz tego tu się nauczyłem


hej Kondzio....ja też miałam zwykłą siatkę...była już bardzo zniszczona....pozatym nasz pies przez nią skakał i na wieś się wypuszczał...więc niekoniecznie mnie to cieszyło....teraz mam nadzieję, że już nie przeskoczy, a jeżeli bedzie inaczej to ja go chyba wtedy do cyrku oddam.... ...płot jest tylko od drogi ....reszta terenu tez siatką ogrodzona



Juzia_G napisał(a)
Aligancki płot!


...a tam....do elegancji to mu trochę brakuje....ale zawsze to lepsze niż ta poniszczona siatka




MilenaP napisał(a)
Bardzo ładny płot Daleki od tak modnych w moich stronach wiejskich, pozłacanych łamańców, wyginańców za 70 tyś. naprawdę bardzo mi się podoba. Pozdrawiam Cię Betka. Przypomniało mi się jak ja sypałam kwiatki w dzieciństwie



dziękuję Milenko...płot za 70 tyś?! to jak on wygląda?...póki co zadowolę się moim drewnianym....my to chyba wszystkie w dzieciństwie sypałyśmy kwiatki...buziaki
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 10:48, 01 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
martaibartek napisał(a)
Beatko piękny domek otoczony równie pięknym płotem


Hejka...jakoś inny płot niż drewniany nie widział mi się do mojej wiejskiej chaty...myslę , że pasują do siebie...i dziękuję
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 10:51, 01 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Diana napisał(a)
Może i płotek typowo wiejski ... nie wiem , ale jaki ładny A córcia jak aniołek


Diano...witaj Kochana...cieszę się ,że płotek podoba się nie tylko nam...w takich chwilach człowiek się cieszy jeszcze bardziej i ma poczucie, że podjął dobrą decyzję...dziękuję
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Kondzio 20:09, 01 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ja tez mam problem z psem mam tylko buldożkę i ona sobie doskonale z tą siatka daję rady hi hi hi ogrodzenie super wyszło podoba mi się
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies