Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

Magda70 10:30, 05 cze 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
No dajesz czadu!! Fajnie ta ścieżka z cegieł wygląda!!
I ta skrzyneczka małej ogrodniczki...
I warzywka...ja się obraziłam na rzodkiewikę i nie mam...
Ogrodzenie też daje czadu..
aaaaa i piękny lakier na paznokciach
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ewa004 11:01, 05 cze 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
ja też nie mam rzodkiewki

A ty masz ładną rzodkiewkę i ścieżkę i żurawki i płot i szopę... aaa i trumienki ..... a ja

A ja mam zepsuty net ,spalony telefon i dekoder i...ach tam dużo jeszcze mam

Pozdrawiam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
aneta230972 11:05, 05 cze 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Superaśnie Betka . Gratki ogromne.
A syrop z pędów sosny jest przyszny. Zimą maluchy udawały kaszel aby tylko załapać się na łyżkę .
Pozdrowionka .
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
beta 12:03, 05 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953


anipla napisał(a)


Stanęło ,właśnie stanęło i czekam aż przekwitną azalie żebym mogła przesadzić i dalej coś ruszyć...plan mam tylko ciągle muszę na coś czekać żeby przesadzić...na obwódkę kupiłam tawułę zieloną drobnolistną - będzie cięta....miały być bukszpany ale u nas przemarzają

za to u Ciebie idzie do przodu super
pozdrawiam


Hej Anitko...tawuła fajna jest...sama jestem w posiadaniu jednej i bardzo ją lubię.... a już na straty była spisana

u mnie pomały cos się dzieje...chciałoby się szybciej, ale pewnych rzeczy nie przeskoczy się

pozdr


Madzioskoczek napisał(a)
Dawno u Ciebie byłam
Wstyd mi jak nie wiem ;/
Obiecuję poprawę.
Strasznie mi się u Ciebie podoba muszę przyznać.
Płot w klimacie i z charakterem. Wspaniale wkomponowuje się w Twoją działkę i jej zagospodarowanie.

Warzywne trumienki wymiatają, kolorem i zawartością. Wszystko wygląda mega apetycznie.

Oj piknie masz, piknie


oj tam, oj tam...bić nie będę...cieszę się, że jesteś...ja też nie wszędzie się wyrabiam...tyle fajnych wątków, tyle pieknych ogrodów, tylko czemu czas z gumy nie może być?

cieszą mnie niesamowicie Twoje słowa!!!...jezli to wszystko tworzy ze sobą zgraną całość, to efekt został osiągnięty...czasem człowiek ma chwile zwątpienia, ale takie słowa krzepią niesamowicie....naprawdę, dziękuję ...tego mi było trzeba

"warzywne trumienki"

buziaki
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 12:40, 05 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953


Joaska napisał(a)
Beatko, no warzywniaka to ja ci zazdroszczę!!! jednak na przyszły rok zrobie w skrzniach, zupełnie inaczej to wygląda
Scieżka ceglana superowa, też taką zgapię do swojego warzymniaka
żurawy - ja je poprostu uwielbiam, fakt po wiośnie trzeba oczyścić ze starych liści ale potem to tylko można na nie patrzeć i podziwać.
Ogrodzenie super, zmiana niesamowita, tylkosz szkoda że kolejny piękny ogródek oddzielony tak szczelnie ale ja to rozumiem


hej Joasiu...warzywa w tym roku są udane...sama nie mogę się na nie napatrzeć...najchętniej w skrzyniach bym je zostawiła....na przyszły sezon powiększam warzywnik, to juz postanowione...zakładaj skrzynie Joasiu...zachęcam...buziaki Joasiu

martaibartek napisał(a)
Beatko warzywniak najpiękniejszy na forum

busz i wszystkie inne rabatki bardzo mi się podobają
i świetny pomysł z tym bluszczem na szopce

jak znajdziesz chwilkę zerknij na pw


Marta...dziękuję za tak miłe słowa...jejku, niespodziewałam się
bluszcz porastał siatkę za tujami i wogólę widac go nie było...a szopka jak to szopka...trzeba ją troszkę "ozdobić"...i już odpisałam...buziaki

Marto, a kiedy Twój wątek?


Magda70 napisał(a)
No dajesz czadu!! Fajnie ta ścieżka z cegieł wygląda!!
I ta skrzyneczka małej ogrodniczki...
I warzywka...ja się obraziłam na rzodkiewikę i nie mam...
Ogrodzenie też daje czadu..
aaaaa i piękny lakier na paznokciach


Hej Madziulka...czadu to chyba za duzo powiedziane...gdyby nie praca zawodowa i obowiązki domowe to wtedy by się działo....smieję się....pomalutku się robi...a właściwie to ja tylko skrzynie zrobiłam, ziemi wsypałam, zasiałam, a reszta sama się dzieje....z rzodkiewką to u mnie jest tak , że chyba trochę za mocno w liscie poszła, ale i tak jest niezła....a co z Twoją się dzieje?....a lakier to nowy nabytek... do skrzyń pasuje



ewa004 napisał(a)
ja też nie mam rzodkiewki

A ty masz ładną rzodkiewkę i ścieżkę i żurawki i płot i szopę... aaa i trumienki ..... a ja

A ja mam zepsuty net ,spalony telefon i dekoder i...ach tam dużo jeszcze mam

Pozdrawiam


Ewuś...no co Ty?...na rzodkiewce się świat nie kończy...a strat współczuję

ale masz za to piękny ceglany mur (ja tylko ścieżkę), grilla z kamienia (ja mam pokrakę na kółkach)...piękne trzmieliny, i możnaby jeszcze tak wymieniać ...
uściski cieplutkie przesyłam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 12:42, 05 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
aneta230972 napisał(a)
Superaśnie Betka . Gratki ogromne.
A syrop z pędów sosny jest przyszny. Zimą maluchy udawały kaszel aby tylko załapać się na łyżkę .
Pozdrowionka .


Anetko...dziękować...a powiedz mi Anetko Ty ten syrop potem do czego zlewałaś? czy musi być szklane naczynie?....i gdzie przechowywałaś?...bo ja niby wiem, ale wolę się upewnić
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
ewuchna 18:15, 05 cze 2013


Dołączył: 04 cze 2013
Posty: 8
Witaj Beatko. Dostałam się tu zupełnie przypadkowo, gdyż w niedalekiej przyszłości czeka mnie wielka konfrontacja z naturą podczas tworzenia swojego wymarzonego ogrodu i szukałam inspiracji i jakiś wskazówek w necie... Wpisałam " chcę mieć piękny ogród..." i potem już sama nie wiem kiedy znalazłam się u Ciebie, gdzie nie wiadomo jak i kiedy zaczytałam się do nocy i zostałam wprost wciągnięta w Twój duży ogród i tę sympatyczną atmosferę panującą w Twoim wątku. Chciałam Ci powiedzieć,że jesteś wspaniałą, pogodną osobą z wielką charyzmą do działania. A Twoje nowe ogrodzenie jest gustowne i z wyjątkową urodą, po prostu bardzo mi się podoba. Bardzo się wczułam w te Twoje zmagania z zielenią i kombinowania co i jak, żeby było jak najlepiej. To nie jest łatwe kiedy trzeba coś zadziałać aby jedno zakamuflować aby inne wyeksponować i mieć przy tym pełną funkcjonalność potrzebnej przestrzeni. Wspaniałe masz te skrzynie na warzywa,a ściężka pomiędzy nimi jest po prostu przecudna !!! Ja na razie mam swój maleńki (co do Twojego) ogródek - działeczkę i upycham w nią wszystko co mi tylko wpadnie w oko . Ale w przyszłym roku szykują mi się ogromne zmiany i być może będę miała szansę aby pozwolić sobie na rozwinięcie moich ogrodowych fantazji i w w końcu stworzę coś co zaprze dech w piersi nie tylko mojej . Szukam pomysłów i uczę się jak można samemu stworzyć piękny ogród bez wydania na to fortuny. Podoba mi się na tym forum i czuję,że można tu znaleźć wiele bratnich dusz. Pozdrawiam Cię serdecznie oraz wszystkie forumowiczki, które tak dzielnie pomagają Ci stworzyć bajeczny, barwny, przydomowy, prywatny raj.
____________________
Żyję naturą...
Juzia 20:55, 05 cze 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38607
Beatko taki warzywnik to i ja bym mogła mieć Bardzo mi się podoba!

A ten pas "zieleni" przed płotem możesz zagospodarowć ?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
martika 21:06, 05 cze 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
witaj, warzywniak cudny i ta ścieżka z cegły niesamowita
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
MilenaP 22:41, 05 cze 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Betka superowa ta Twoja ścieżka mówię serio bardzooooooo mi się podoba a wiesz, że stodoła, która bokiem stoi przy mojej granicy codziennie "wypluwa" ze swej podmurówki stare cegły. Zbieram je i gdzieś kamufluję żeby móc tam skosić trawnik muszę pomyśleć
____________________
Milena - zielonastrefa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies