Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Co z tym ogródeczkiem począć

Pokaż wątki Pokaż posty

Co z tym ogródeczkiem począć

ewa004 20:46, 23 kwi 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Kasiek napisał(a)
Ewus jak zakupki? Czekam juz na fotki i przebieram nozkami


Kasiu wiesz co kupiłam na ryneczku .....seler ,pore .kapuste i ANI JEDNEGO KFFIOTKA
Mój M zrobił dzisiaj takie oczy jak wyczaił że nic nie mam ,jak by mnie pierwszy raz na oczy widział

Ale to nic muszę uśpić jego czujność ,bo coś na pniu muszę kupić na moją nową rabatkę
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
monitka 21:18, 23 kwi 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Ewa widze że na zakupy cała strategia opracowana
Superancko donice się prezentują
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Madzenka 22:16, 23 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ewa004 napisał(a)


Kasiu wiesz co kupiłam na ryneczku .....seler ,pore .kapuste i ANI JEDNEGO KFFIOTKA
Mój M zrobił dzisiaj takie oczy jak wyczaił że nic nie mam ,jak by mnie pierwszy raz na oczy widział

Ale to nic muszę uśpić jego czujność ,bo coś na pniu muszę kupić na moją nową rabatkę



Piękna hortensja z tym dodatkiem bluszczu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Anabell 23:53, 23 kwi 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Ewa! możesz zakopać z donicą do ziemi,jesienią schować.nie (nerwuj) się na następną wiosnę z pobudzaniem, lub zakop i późną jesienią mocno okryć.
Ewa, pisz o swoim M jak usypiasz jego czujność. Wiem od podglądających O. biorą przykład z Ciebie. Prawie wszyscy M są tacy sami.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Kasiek 10:15, 25 kwi 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Ja tez swojego Zona czesto usypiam... No jakies ofiary w koncu musza byc
Ewus warzywka tez musza byc Milego dnia zycze ale nie ciesz sie zanadto,jeszcze tu przylece dzisiaj poogladac witaminki

____________________
Bawarka
aniula 11:10, 25 kwi 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Ło, to mój Żon jakiś inny jest... Już zaczynam myśleć, że coś z nim nie tak... Nie muszę usypiać czujności, robić podchodów... i jeszcze pomoże, a czasem nawet sam z jakąś inicjatywą ogródkową wyjdzie...
A u Ciebie coraz piękniej. U mnie powolutku się prace posuwają. Bez kasy to i tak żadnej wielkiej rewolucji nie zrobię. Trochę sieję, przesadzam, grabię, nawożę... No i wreszcie trochę roślinki też obfociłam.
Nadrobiłam, pismo obrazkowe zaliczyłam, lecę dalej przypomnieć o sobie, bo dawno mnie nie było.
____________________
Ania Ogródek na betonie
ewa004 19:33, 25 kwi 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Dziewczynki kochane dziękuję za odwiedziny
U mnie nic ciekawego się nie dzieje poza jednym
Dostałam dzisiaj od M prezent
Wytłumaczę jego zastosowanie warzywa mam posadzone kawałek za domem ,żeby je podlewać wodę miałam w beczce ale starczyło na dwa razy
Mąż się zlitował i kupił mi taki baniak 1000 litrów, super sprawa

Zobaczcie to cudo



Teraz konewaczka i heja podlewać warzywka
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
ewa004 20:04, 25 kwi 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Teraz mały skrót tego co u mnie
Hortensje rosną ,bratki dosadzone





Żurawki też maja się dobrze ,puszczają listki ,ale z tych sadzonych na jesień tylko jedna daje oznaki życia



Hiacynty lada moment zakwitną





A i jeszcze wiosna w domu biedronkowe goździki stoją nawet 3 tygodnie w wazonie
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
ewa004 20:11, 25 kwi 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
aniula napisał(a)
Ło, to mój Żon jakiś inny jest... Już zaczynam myśleć, że coś z nim nie tak... Nie muszę usypiać czujności, robić podchodów... i jeszcze pomoże, a czasem nawet sam z jakąś inicjatywą ogródkową wyjdzie...
A u Ciebie coraz piękniej. U mnie powolutku się prace posuwają. Bez kasy to i tak żadnej wielkiej rewolucji nie zrobię. Trochę sieję, przesadzam, grabię, nawożę... No i wreszcie trochę roślinki też obfociłam.
Nadrobiłam, pismo obrazkowe zaliczyłam, lecę dalej przypomnieć o sobie, bo dawno mnie nie było.


Aniu ciesz się że masz takiego Męża ,tylko nigdy nie krytykuj go za to ze ma dobre chęci
Moja koleżanko od męża na każdą rocznice ślubu dostawała duży bukiet kwiatów ,po trzech latach zaczęła go karcić że nie ma na co pieniędzy wydawać.
Teraz płacze ze nie pamięta kiedy od męża kwiaty dostała i czyja to wina ?

____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
bociek 20:47, 25 kwi 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
ewa004 napisał(a)


Bociuś a powiedz mi czy ten florovit to taki uniwersalny może być czy kupić jakiś specjalny .
Kupiłam ale etykieta się oberwała ,a ja tępa masa myślałam że florovit to florovit bez znaczenia jaki
A jak często nim podlewać ?


Uniwersalny, ja leje raz w tygodniu Tzn. w tym roku jeszcze nie lalam, dopiero bede

Bedziesz ten zbiornik zakopywac, czy taki wolnostojacy zostawisz?
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies