Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Co z tym ogródeczkiem począć

Pokaż wątki Pokaż posty

Co z tym ogródeczkiem począć

ewa004 08:29, 28 kwi 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Dziewczynki moje koffane ,ładnie jest ...ale żeby tak zaraz Basiu gazetą mnie straszyć ....to nie ....
Poza tym to są tylko zdjęcia jest na nich to ci chciałam wam pokazać ,w szerszej perpektywie nie jest już tak dobrze .

Agatko ,Marzenka ,Kasiu
dzięki za miłe słowa,to bardzo miłe usłyszeć pochwałę z ust takich profesjonalistów


Juziu zabiegana byłam ,bo szykowaliśmy budynek do wyburzenia .
Wiesz ile rzeczy może się uzbierać przez 20 lat ??
Np 5 zepsutych odkurzaczy ,4 drukarki ,kilka zepsutych rowerów i ...pralka ,50 letnia Frania która podłączyliśmy i działała !

I wiesz co jak juz skończyliśmy sprzątanie to mój M mówi mi, że on się jeszcze zastanawia czy to burzyć czy remontować !!!
Jak tego nie wyburzy to wszystkie moje plany szlak trafił ,mało tego nawet nie będę miała tego kawałeczka gdzie jest murowany grill
Pracuję ciężko nad przekonaniem go że pierwszy plan był najlepszy ,na prawdę ciężko

A Rubesny ciężkie chwile w doniczkach przechodzą ,bo nie mam gdzie ich posadzić
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Juzia 08:35, 28 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38645
To namawiaj go namiętnie!

U mnie pół rodziny to chomiki...a ja jakiś odmieniec...
Może jestem adoptowana, bo nienawidzę składować

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
ewa004 08:39, 28 kwi 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
No namawiam ,namawiam

Mój M darł się że to ja składuję ,mówię mu wywalamy wszystko czego przez ostatnie dwa lata nie szukaliśmy
Połowę rzeczy by jeszcze zostawił ..bo to się może przyda
No ale najważniejsze to jest mieć winnego
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
malgorzata_s... 11:52, 28 kwi 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ewuś zakątek w niebieskościach zachęca do myślenia o niebieskich migdałach wiesz??
No cóż faceci to te przydasie tak magazynują i magazynują i za każdym razem jak uda się coś z rupieci wykorzystać ( niezwykle sporadycznie zaznaczam) nie omieszkają tryumfu z gospodarności okazać tekstem:,, a widzisz a chciałaś wywalić ". Buziam Ewuś.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Tess 12:09, 28 kwi 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Agentko, cudnie podkreśliłaś kolor szafirków dodając tę niebieską hortensję.

A eMuś już raz miał rację jednak Z otynkowaniem ściany, pamiętasz?
To może i teraz się okaże, że niełuio mysli?
Rozbiórkę robi się szybko, a buduje trudno.
Nie bij, auć!
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
ewa004 12:40, 28 kwi 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Gosiu można by powiedzieć ..och Ci mężczyźni


Tesiu nie będe biła ,ale i tak uważam że nie warto tej rudery remontować .
Ja wiem jakie by miało być przeznaczenie tego budynku i uwierz mi gra nie warta świeczki .
Jak by był na prawdę potrzebny i niezbędny to bym się nie upierała ,bo tak jak piszesz zburzyć łatwo wybudować trudniej ,ale czytałaś powyższy mój wpis, co ja po 20 latach stamtąd wyniosłam

Mam odremontowany jeden gospodarczy ,pietrowy więc na rupiecie wystarczy ,a garaż niech sobie stawia gdzie indziej ,nie na wjeździe
Ot i moje zdanie
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Margarete 14:05, 28 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Hej Ewciu - ale slicznie u ciebie, jak ta nowa hortensja pieknie pasuje do bieli emperiorów i niebieskości szafirków a do tego zielona owódka z buksików i jasny żwirek. Slicznie ci to wszysto wyszło...a hortensja piekna, mus dokupic skoro ci pasuje w kilka miejsc to nie bedziesz z ta jedna latac i przestawiac.
Te ciemne tulipany to na pewno Queen of night, ja też je razem z exotic emperor w biedrze kupowałam.

Bardzo ładny zakątek !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Madzenka 18:53, 28 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Hi hi budynek gospodarczy zawsze się przyda, ja znieraczka jestem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ewa004 20:45, 28 kwi 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Małgosiu koniecznie muszę dokupić hortensji ,są piękne ..tylko gdzie ?
W sklepach takie mizeroty są po 50 zł a w ogrodniczych niewiele taniej.
Za tą na targach zapłaciłam 15 zł ,i gdzie mam takie znaleźć


Marzenko jak wam pokazywałam ten budynek do wyburzenia to był krzyk BURZYĆ TO STRASZYDŁO !!!!
a TERAZ CO ....!!!!!
To przypominam o co była walka ...była ...bo wygrałam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Jagodaa 20:53, 28 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Hmmm, porządny remont trochę musiałby kasy pochłonąć... Ewa, a załatwiacie pozwolenie na rozbiórkę? Nie wiem, jak to teraz z tym jest. Ja mam problem, bo ostatnio przy pomiarach u mnie geodeta zgłosił mi budynek gospodarczy do mapki, a ja za chwilę go będę burzyć, taką mi przysługę zrobił .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies