Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Co z tym ogródeczkiem począć

Pokaż wątki Pokaż posty

Co z tym ogródeczkiem począć

ewa004 18:52, 19 lut 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Marta mówimy o róży na ścianę na psiowej rabacie ?
Jesli mówisz że Edenka do 2 m dochodzi to tam jest rzeczywiście za mało miejsca na nią .
Ale myślałam też o Edence na różance ,tam by mogła być,duża ściana tam jest


Irenko zaraz wyszukam tych Twoich róż
Ja bym chyba poszła w różowe odcienie
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Milka 20:33, 19 lut 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
O, to musze szukac w moich folderach jak znajde, wkleje, ale wybor jest olbrzymi, cos znajdziesz dla siebie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 20:33, 19 lut 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
O, to musze szukac w moich folderach jak znajde, wkleje, ale wybor jest olbrzymi, cos znajdziesz dla siebie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Zielona 20:57, 19 lut 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
ewa004 napisał(a)
Marta mówimy o róży na ścianę na psiowej rabacie ?
Jesli mówisz że Edenka do 2 m dochodzi to tam jest rzeczywiście za mało miejsca na nią .
Ale myślałam też o Edence na różance ,tam by mogła być,duża ściana tam jest

Ewa, napisałam o Edence, żebyś miała świadomość tego, do jakich rozmiarów dochodzi, bo to ważne przy wybieraniu miejsca na rabacie. Moje są młode, ale widziałam na własne oczy Robaczkowe róże i dlatego jestem w stanie wyobrazić sobie, jakie mogą być. Ograniczanie ich wysokości to ograniczanie ilości kwiatów, które są przepiękne. Na naszym forum Beatka Butterfly ma Edenki. Zobacz, jakie są już duże,a to tez młodziaki.
Kasiek 21:57, 19 lut 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Zielona, nie tylko Beatka ma Edenki, jest tu wiecej milosnikow tej pieknej rozyI musze dodac ze nie wszedzie osiaga 2 metry, u mnie jest mniejsza i ma rowniez cudowne kwiaty
____________________
Bawarka
Zielona 22:08, 19 lut 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Pierwszy link z 2013, drugi z 2014 - tu już edeny przy pergoli

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1718-marzenia-i-plany-vs-rzeczywistosc?page=103

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1718-marzenia-i-plany-vs-rzeczywistosc?page=222
Kasiek 22:14, 19 lut 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
To chyba zalezy od miejsca i ziemi, moje sa starsze od tych pokazywanych i nie przekraczaja 2 metrow
____________________
Bawarka
Zielona 22:18, 19 lut 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Kasiek napisał(a)
Zielona, nie tylko Beatka ma Edenki, jest tu wiecej milosnikow tej pieknej rozyI musze dodac ze nie wszedzie osiaga 2 metry, u mnie jest mniejsza i ma rowniez cudowne kwiaty


Kasiu, ja wiem, że to popularna róża. Sama mam 3 sztuki. Podałam Ewie Beatę jako przykład. Nie śledzę wszystkich wątków, więc jako poglądowe fotki chyba wystarczą? Ich rozmiar oceniałam na żywo w ogrodzie Robaczka, widziałam zdjęcia Beatki i wiem, ile urosła u mnie w ciągu jednego sezonu. I przede wszystkim osobiście rozmawiałam z Panią Chodun, która zaznaczała, że to róża pnąca. Jeśli to mylne informacje, popraw mnie proszę.
Zielona 22:19, 19 lut 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Kasiek napisał(a)
To chyba zalezy od miejsca i ziemi, moje sa starsze od tych pokazywanych i nie przekraczaja 2 metrow


W takim razie Ewa może śmiało sadzić tam, gdzie planowała i ewentualnie przycinać.
Kasiek 22:25, 19 lut 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Zielona napisał(a)


Kasiu, ja wiem, że to popularna róża. Sama mam 3 sztuki. Podałam Ewie Beatę jako przykład. Nie śledzę wszystkich wątków, więc jako poglądowe fotki chyba wystarczą? Ich rozmiar oceniałam na żywo w ogrodzie Robaczka, widziałam zdjęcia Beatki i wiem, ile urosła u mnie w ciągu jednego sezonu. I przede wszystkim osobiście rozmawiałam z Panią Chodun, która zaznaczała, że to róża pnąca. Jeśli to mylne informacje, popraw mnie proszę.


Ja bym chciala aby moja byla wieksza, wyzsza Widzialam ladne okazy, na zywo i tutaj i tez sadze ze Edenka moze byc duza ale czy pnaca? Nie wiem, wydaje mi sie ze chyba nie? To prosto rosnacy duzy krzak, ale czy pnacy...? Hmmm, bedzie ja dalej obserwowac
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies