Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Wnętrzowisko - dom i wnętrze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wnętrzowisko - dom i wnętrze

aga_k 10:22, 03 lut 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
dom jest piękny tak z zewnątrz jak i w środku, moją uwagę przykuła ściana w salonie za telewizorem, uwielbiam takie wnętrza
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
Madzenka 10:34, 03 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasik ja uwielbialam brąz i ecru, dalabym się pociąc za to połączenie. Caly dom taki był, bo to przyjazne kolory dla wnętrz i domowników. Na chwilę obecną przejadło mi się....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 11:41, 03 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzenko - a mnie zastanawia jeszcze jedno - ta ścianka z czarnego szkła w salonie to szafa?? Działająca na systemie TIP-ON???
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Lena 12:52, 03 lut 2013


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Marzena - kobieta z klasą,chata z klasą,ogród z klasą - gratuluje

Cudniaście mieszkasz - tego się spodziewałam - nowoczesność okraszoną dobrymi dodatkami

Dobrze że z mężem macie podobny gust ,czego wynikiem są fantastyczne wnętrza
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Gardenarium 12:56, 03 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Czarne tafle szkła to też lustra, tyle że "inaczej"
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
baraga1904 13:05, 03 lut 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...cokolwiek napiszę i tak pewnie zabrzmi banalnie...obejrzałam Marzenko Twój dom...i powiem szczerze że nowoczesne wnętrza nie za bardzo mi się podobają...zawsze miałam wrażenie że są zimne i zbyt laboratoryjne...Twoje wykonanie nowoczesnego wnętrza , kolory, dodatki, dbałośc o szczegóły oraz niebanalne rozwiązania wprawiły mnie w konsternację...że jednak można ...zrobic coś niesamowitego, nowoczesnego i ciepłego zarazem i tak fantastycznie kolorowego...Twój dom mnie olśnił... mam wenę i inspirację żeby zmienic coś u siebie...i pewnie nie tylko ja na naszym forum...
...wiesz, najwspanialsze jst to że w Twoim domu widac nie tylko trendy o dbałośc o styl ale również czuc ciepło i rodzinna atmosferę...dziekuję że mogłam byc gościem u Ciebie... jestes wspaniałą babką...
Madzenka 13:52, 03 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
Marzenko - a mnie zastanawia jeszcze jedno - ta ścianka z czarnego szkła w salonie to szafa?? Działająca na systemie TIP-ON???


Sebek to regał na papiery i tzw bajzlownia na wszystko -książki, stare gazety, filmy na dvd, kótóre ogląda się tylko raz i zalegają, stare albumy, kable do wszelkigo sprzętu.... Sarych ksiąźek nie zbieram, bo się kurzem pokrywają, po przeczytaniu wywożę do teściowej...
Kaźdy kwadrat to odrębna półka jeszcze dodatkow podzielona wewnątrz. Zawsze mi takiego regału na papiery brakowało. No bo gdzie trzymać te wszystkie umowy, pity, rachunki, projekty? No gdzie się zapytowuję? I postanowiłam mieć coś takiego co ukryje te "skarby" . Szafki są zamykane tak samo jak kuchnia na TIP-on , to czarne szkło, które jest jak pisze Danuia lustrem inaczej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 13:53, 03 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)
Czarne tafle szkła to też lustra, tyle że "inaczej"


Dokładnie tak. Fajnie odbijają widok na ogród, a jednak inaczej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 13:56, 03 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aga, Lena, Aga Baraga - dziękuję za kompelmenty. Każdy dom jest piękny, bo każdy jest urządzany dla domowników. Cieszę się, że podoba sie Wam "moje wnętrze"
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
15:14, 03 lut 2013
przyszłam zobaczyc pokój młodzieży , ale nie widzę .....


a tak na marginesie, wiesz co ma twój dom w sobie:
- na codzień to ja takiego niechcę raczej - nie dorosłam, beże brązy i meble tradycyjne u mnie i jeszcze mi sie nie zndziły jakoś
- ale na wakacje no to bym soie do takiego domu z dziką plaża pojechała
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies