Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

Evchen 12:05, 18 lip 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
O matko Betyś!!!!!.... Ja to lawenda się wylewała?... Nalewkę robiłaś?
A te piękne łany złotokłose obok lawendy ... cóż to takiego?...
Gdybym miała taką drogę do piekarni musiałabym wychodzić co najmniej pół godziny wcześniej - żeby też i dusza nasycona wróciła
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
baraga1904 12:27, 18 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
betysia napisał(a)
...takiego wypoczynku...,
...takiego slodkiego leniuchowania...,
i .... takiej beztroski... jak u mojego zucha Wam zycze...
spokojnej nocki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






...O! takie widoczki...bezcenne..
...to nasze plany na następne wakacje, Paryż obowiązkowo i...ocean...i szerokie plaże...butelka wina i ten cudowny ser...mniam...
...szkoda że dopiero za rok..
...Betysiu, proszę o więcej takich fotek...
Ana 13:39, 18 lip 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
betysia napisał(a)
Bocku....
tak jak obiecalam lawenda...
dzisiaj migawka z obrzezy wzdluz chodnika... w dorodze do piekarni po bagietki



no jak juz tak "wylewala sie " na chodnik,to i kilka galazek do bukietu zerwalam co by pachnialo do sniadanka






Betysiu, jestem w ogrodowym niebie!!! to połaczenie trawy i lawendy jest GENIALNE!!! Nie wpadłabym na to sama chyba!!!
Tylko jaka to trawka?????
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
abiko 14:00, 18 lip 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
betysia napisał(a)





Bea wpadłam się przywitać, bo trochę mało czasu na razie na Ogrodowisko, ale Brutus mnie zachwycił... uwielbiam koty uściskaj go )
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
betysia 15:18, 18 lip 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Ev - lawendowa nalewka hmm????? ciekawe czy sie da ??!!!!!!!

baraga - oj do nastepnych wakacji juz niz daleko... a wtedy...no Francja bedzie WASZA !!!!!!!!

Ana- ciesze sie,ze sie podoba a coz to za trawa...hmmm nie mam pojecia ale jakos sie dowiem !!!!

abiko- witaj u mnie ...witam cie ...lawendowo!!!! a Brutusa wytarmosze od ciebie... pozdrawiam!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
abiko 15:21, 18 lip 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
wytarmoś, wytarmoś ja jestem kociara od małego, ale teraz mój M się nie zgadza, ale pracuję
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
betysia 15:30, 18 lip 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
a dzisiaj dla odmiany pokaze Wam cos innego ....

- drewutnie eMa ... uwielbiam na nia patrzec, jaby czas sie zatrzymal....dawnooooooo, dawno temu..., widzac ja z okna kuchni mimo 2 lat zawsze sie zamarze...
- moja fige, ktora zmienia sie z dnia na dzien... juz ne moge sie doczekac mniammmm!
- " laurentego " , ktory rosnie jak na drozdzach

drewutnia





Figusia...




i laurenty ...



____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Evchen 15:48, 18 lip 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Betysiu, ja też westchnęłam do Twojej drewutni.. z zachwytem popatrzyłam na figę i uśmiechnęłam się do Laurentego
Czy takie figi jada się prosto z drzewka?.. tak jak nasze czeresienki i inne dobra Matki Ziemi?





PS. Pamiętaj o najskuteczniejszej metodzie zapewniającej szybki wzrost Roślin.... Kwik kwik

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
betysia 15:51, 18 lip 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Evchen napisał(a)
Betysiu, ja też westchnęłam do Twojej drewutni.. z zachwytem popatrzyłam na figę i uśmiechnęłam się do Laurentego
Czy takie figi jada się prosto z drzewka?.. tak jak nasze czeresienki i inne dobra Matki Ziemi?





PS. Pamiętaj o najskuteczniejszej metodzie zapewniającej szybki wzrost Roślin.... Kwik kwik



no jak nasze czeresienki Ewus!!!! prosto z krzaczka tylko skoreczke trzeba zdjac
jak przyjedziesz i sprobujesz to...z drzewa nie zejdziesz

a o "kwik kwik" juz wiem i niebawem bede probowac !!!!!

p.s
gdyby mnie dlugo nie bylo to zapewne sasiedzi wezwali kogo trzeba !!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Gardenarium 15:53, 18 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ana napisał(a)

Bocku....
tak jak obiecalam lawenda...
dzisiaj migawka z obrzezy wzdluz chodnika... w dorodze do piekarni po bagietki



no jak juz tak "wylewala sie " na chodnik,to i kilka galazek do bukietu zerwalam co by pachnialo do sniadanka






Betysiu, jestem w ogrodowym niebie!!! to połaczenie trawy i lawendy jest GENIALNE!!! Nie wpadłabym na to sama chyba!!!
Tylko jaka to trawka?????


To Stipa tenusissima - ostnica.

Obrazki dla Stipa tenuissima
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies