Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzy mi się Siedlisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzy mi się Siedlisko....

beta 20:54, 15 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953

ale tu smakowicie, mniam, uwielbiam drożdżówki
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
andziulka 21:12, 15 lip 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Aniu, pyszne ciasto upiekłaś. Muszę zajrzeć do tej ogrodwiskowej kuchni
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
beta 21:59, 15 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
AniaK napisał(a)

przywitać się wpadłąm


Aniu niesamowite są te Twoje przemiany-gratuluje

wszystkie roślinki takie dorodne

warzywniaczek prześliczny, bardzo fajny pomysł z tymi skrzyniami , no i ta ceglasta ścieżka-bardzo fajnie




Pozdrawiam i czekam na Twój wątek


Aniu mam swój wątek w projektowaniu
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
AniaK 01:03, 16 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Witam wszystkich miłych gości i dziękuję za odwiedziny.

Gabrysiu, dziękuję,byłam u ciebie i tam odpowiedziałam.Chyba już mam miejsce na nową różę o ile jeszcze ją dostanę.

Danusiu, ach jak miło słyszeć, ja uwielbiam ogrody angielskie.Szkoda tylko, że piwonie tak krótko kwitną, ale zanalazłam trochę ciemniejszą różową, która zaczyna kwitnienie, kiedy ta moja kończy, więc trochę się kolor przedłuży, a potem obok piwonii kwitnie dalia w podobnym kolorze.
Ależ pasuje Ci otulenie łąką
A ciasto maślankowe, trzeba spróbować koniecznie

Moniko,trochę słodkości nie zaszkodzi od czasu do czasu oczywiście, potem do ogródka popracować i spalone kalorie

Mileno, witam Cię bardzo serdecznie. Cieszę się, że Ci się u mnie podoba, zapraszam częściej
Teściowie mi się udali, z nimi po prostu wszystko(czy sadzenie, czy przesadzanie, czy pielenie) idzie ekspresowo.
Moja mama też mobilizuje i "rach ciach" wszystko zrobione, tata niestety nie może pomóc, ale podziwia
Oczywiscie to tylko tak od czasu do czasu, każdy ma swój ogród do obrobienia, ale taka pomoc nawet czasami, bezcenna.

Dianko, oj trzeba było wpadać, ale jeszcze zostało, więc na przedpołudniową kawkę będzie jak znalazł.Zapraszam.

Beta, już znalazłam.Na pewno wpadnę pooglądać. A ciasto pyszne i wyszło, to najważniejsze

Andziulko, naprawdę warto zajrzeć, tam same pyszności.Też wczoraj pierwszy raz zajrzałam i proszę

Pozdrawiam wszystkich.Dobrej nocy
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
zuza12 13:09, 16 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
AniaK napisał(a)
A dziś coś na niedzielę do kawki, ciasto drożdżowe z ogrodowiskowej kuchni, tylko z jagodami.

Przepyszne


Witaj Aniu!
Cóż za zbieg okoliczności, ja też robiłam w piątek drożdżaka z ogrodowiskowych przepisów, mój był z borówkami. Oczywiscie został spałaszowany do ostatniego okruszka.
Pozdrawiam
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
monteverde 13:25, 16 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
co to za łasuchowanie?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
AniaK 14:58, 16 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Ciągle pada i pada, to trzeba sobie jakoś humor poprawić
Dziś już miało być sucho, zaczęłam obcinać róże, bo po tych deszczach wyglądały jak zmokłe kury, a tu znów deszcz mnie wyprosił z ogrodu.
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
betysia 17:07, 16 lip 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
ja po takiej nieobecnosci i od razu na takie smakowite zdjecia tafiam...mniammmmmmmmmm...a ja niby na diecie mialam byc hihi!!!!!
Anus- dziekuje slicznie za odwiedzinki i wsparcie !!!!!
caluje i sciskam mocno!!!!!!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
AniaK 23:32, 16 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Betysiu, oj raz w tygodniu można sobie pozwolić.
Ciesze się, że już wszystko u ciebie w porządku

Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Basiaw 07:33, 17 lip 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Witaj Aniu
Znowu sobie pozaglądałam do Twojego ogrodu, ogród warzywny zwalił mnie z nóg, jest przepiękny.
Na cegłę to sie nie szarpnę, ale kombinuję, z czego zrobić obramowania grządek, bo mam tak sypką glebę, że deszcze i powtarzające się silne ulewy totalnie rozmywaja grządki
Zaciekawił mnie Twój sposób na bodziszka, jak tylko przestanie padać, to trachnę swoje kępy, bo są zupełnie nieurodziwe, liście zaczynają się przebarwiać jak jesienią.
Jak się ma taki ogród, to chyba wcale nie chce się z domu wyjeżdżać?
Ja w ramach poszukiwania inspiracji chcę ślubnego w sierpniu do Przelewic wyciągnąć, jak będzie miał urlop. Szkoda, że w naszym województwie nie ma więcej ciekawych ogrodów do zwiedzania, tylko Przelewice i Hortulus w Dobrzycy.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies