Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

Anita1978 19:31, 29 kwi 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
reni napisał(a)
Muszę chyba sobie takie kupić, są dostępne bez problemu? Ja mam tylko niebieskie i rozmnażają się jak szalone

Ja kupiłam w ogrodniczym w tamtym roku te białe więc chyba można ale właśnie coś się nie rozmnażają
____________________
ogródek Anity
Anita1978 19:34, 29 kwi 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
giza napisał(a)
Bardzo miło spaceruje się po Twoim ogródku A wypieszczony warzywnik ( na ubiegłorocznej fotce )...moje marzenie
I psicy grzecznej zazdroszcę- moja wywraca mi wszystko do góry nogami...


Dziękuję. Warzywniak w tym roku też już obsiany . Warto wygospodarować trochę miejsca na swoje warzywa
A psina grzeczna, taki ma charakter już
____________________
ogródek Anity
giza 19:37, 29 kwi 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Ja do tej pory nie wiedziałam ( tak, taaak-prosze się nie śmiać) jak się za niego zabrać....
Ale w tym roku z M stwierdziliśmy, że raz kozie śmierć i załozymy warzywnik- na razie malutki, jesli zda egzamin, ruszymy z produkcją w nastepnych sezonach
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
Anita1978 19:55, 29 kwi 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
giza napisał(a)
Ja do tej pory nie wiedziałam ( tak, taaak-prosze się nie śmiać) jak się za niego zabrać....
Ale w tym roku z M stwierdziliśmy, że raz kozie śmierć i załozymy warzywnik- na razie malutki, jesli zda egzamin, ruszymy z produkcją w nastepnych sezonach


Po prostu wyznaczone na warzywniak miejsce dzieli się na kilka poletek i obsadza. Ja mam marchewki, pietuszki, pory , selery, buraki, szczypiorek, zioła, maliny, truskawki, jeżyny, borówki amerykańskie. I jakoś wszystko rośnie, także odwagi . A nawożę tylko ekologicznym biohumusem
____________________
ogródek Anity
JulkAd 20:07, 29 kwi 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Anitka kusiłaś mnie różami w ubiegłym roku...w tym roku zamówiłam The Fairy, przyjdą dopiero po majowym weekendzie...co jaka odległośc masz je wsadzone?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Anita1978 20:24, 29 kwi 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
JulkAd napisał(a)
Anitka kusiłaś mnie różami w ubiegłym roku...w tym roku zamówiłam The Fairy, przyjdą dopiero po majowym weekendzie...co jaka odległośc masz je wsadzone?


Julitko, one mają średnicę około 80-100cm, więc zależy jak chcesz mieć gęsto. Ja mam tak co około 70 cm. ale możesz gęściej . I jest ok. One się rozrastają
____________________
ogródek Anity
Enya73 21:23, 29 kwi 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Mój pies już zdążył się kąpać w stawie Rosa to dla niego za mało
Fajnie się u Ciebie ogród rozwija na wiosnę Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
JulkAd 21:39, 29 kwi 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Anita1978 napisał(a)


Julitko, one mają średnicę około 80-100cm, więc zależy jak chcesz mieć gęsto. Ja mam tak co około 70 cm. ale możesz gęściej . I jest ok. One się rozrastają


No to super zamówiłam 3 i mniej więcej trafiłam z obliczeniami
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Anita1978 21:49, 29 kwi 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
JulkAd napisał(a)


No to super zamówiłam 3 i mniej więcej trafiłam z obliczeniami


No to fajnie, będziesz z nich zadowolona! Ja podlewam je " magiczną siłą do róż "z substrala i kwitną pięknie cały sezon.
Na mszyce robię własną ekologiczną miksturę, która świetnie działa, a na grzyba topsin.
____________________
ogródek Anity
JulkAd 21:52, 29 kwi 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Anita1978 napisał(a)


No to fajnie, będziesz z nich zadowolona! Ja podlewam je " magiczną siłą do róż "z substrala i kwitną pięknie cały sezon.
Na mszyce robię własną ekologiczną miksturę, która świetnie działa, a na grzyba topsin.


Czyżby mikstura z pokrzyw?, a może z czosnku?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies