Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

Urszulla 07:29, 14 lip 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21885
Mnie też się podobają hortki pod ściana a i Natasza różana się mi też spodobała. Wszystko wymuskane, pozdrawiam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
martaibartek 07:43, 14 lip 2014


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Co tu dużo pisac: pięknie i już!
____________________
popcorn 08:24, 14 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hej!
pięknie u Ciebie! Limki super kontrastują z żurawkami, piękne połączone - i jakie wypasione od razu! Róż masz mnóstwo, super kwitną!
Liczyłam na jakąś fotkę wakacyjną??
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Anita1978 08:48, 14 lip 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Kasya napisał(a)


hmmm..,poki co moje wszystkie hortki w ostrym sloncu maja sie dobrze,
jak tulipanowiec podrosnie to da im troche cienia...za pare lat

Też mam tulipanowca, ale u mnie jakoś stoi w miejscu....mam nadzieję, ze twoj faktycznie da cień
____________________
ogródek Anity
Anita1978 08:50, 14 lip 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Bogdzia napisał(a)


Może któregoś chcesz? Nowe sie jeszcze nie rozrosły ale ze starych moge dac jak sie spotkamy a okazja pewnie bedzie.Powojników szkoda bo piękne miałas , jeśli wiosna rosły to przyczyną nie sa nowe podpory tylko po prostu choroba, wiele clematisów jest na nią podatnych.

Bożenko, ty jak zwykle chętna do dzielenia sie, to miłe
A powojniki, hmmm, fakt ten uwiąd problematyczny jest
____________________
ogródek Anity
Anita1978 08:50, 14 lip 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Agania napisał(a)
Piękne masz powojniki, mój jakiś uwiędły i mizerne kwiaty rodzi... mało ma ziemi i przestrzeni . bo w donicy rośnie.......puszczasz clematisy na jodłę z powodzeniem, moje na jałowcu nie chcą się wspinać...jodła jest miękka , a jałowce kłują, jak człowiek, to tak samo roślina odczuwa....nie lubimy igieł

Dokładnie
A puszczam je na choinki bo i na podporach zaoszczędzę i ładnie to wygląda!
____________________
ogródek Anity
Anita1978 08:51, 14 lip 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Moniika napisał(a)
Anitko , cudnie Ci kwiaty kwitną ... Róże zachwycające!

Hej Moni! Pokaż też swoje piękności!
____________________
ogródek Anity
Anita1978 08:55, 14 lip 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Margarete napisał(a)
No bardzo ładnie masz z tą nową rabatą z limkami - ale jak pamietam to kupiłas wypasione sadzonki, pieknie kontrastują z tymi zurawkami ciemnymi, o różach nie wspomne bo mnie zazdrośc zżera że ja jeszcze cały czas tej prawdziwej różanki nie zrobiłam co to o niej gadam od roku.......może jesienią......teraz remonty w domu musze ogarnąc, potem dopiero rewolucje ogrodowe.....

No sadzonki były duże i w dobrej cenie, fakt. Już zakwitły, a inne Limki jescze nie!
Róże w tym roku jakoś tak sobie....ale nawet fairy odrodziły sie, choć mimo ciecia do ziemi ( zwiot różany i to drugie coś nie pamietam co już....) jeszcze nie kwitną, ale mają już pąki na szczęście!
Ogrod sie rozrasta i widzę sporo błędów nasadzeniowych, mus poprzesadzać.....coś urosło za duże coś za małe, aco nieco wogóle nie urosło....trzeba jakąś rewolucje zrobić, bo chaos gdzieniegdzie sie zrobił....
____________________
ogródek Anity
Anita1978 08:57, 14 lip 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Urszulla napisał(a)
Mnie też się podobają hortki pod ściana a i Natasza różana się mi też spodobała. Wszystko wymuskane, pozdrawiam

Hej Ula!
No horti pod ścianą faktycznie pasują! To z założenia kącik do wypoczynku i jedzenia, wiec musiałam posadzić cos co kwitnie całe lato i jest bezproblemowe, a Limki takie właśnie są
Natasha jest cudna- polecam ci ją, jest tez wyjątkowo zdrowa, ani grzyby ani robactwo jej sie nie imają
____________________
ogródek Anity
Anita1978 08:58, 14 lip 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
martaibartek napisał(a)
Co tu dużo pisac: pięknie i już!

Dziękuje bardzo! To cieszy, sczególnie po calodniowym tyraniu w ogródku...
____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies