Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

Anita1978 10:47, 10 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
popcarol napisał(a)
Cudne fotki Obiedkę dojrzałam? Jak Ci rośnie?

pozdrawiam!!

Hej!
Jakoś rośnie, aczkolwiek powoli
____________________
ogródek Anity
justi 15:55, 10 gru 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Anitko wianek i na metalowe drzwi da się zawiesić, tylko trzeba kawałek żyłki wędkarskiej. Dwa usiory robisz na wianku z tej żyłki i na rogi drzwi zakładasz. Nie wiem jak to napisać.
Mozna też dwa wianki dla równowagi po obu stronach drzwi.

edit: narysowalam usiory usunę jutro to foto

____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Ivvvona 21:29, 10 gru 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Pięknie wygląda oszroniony ogród. U nas było tak samo, ale nie miałam kiedy fot zrobić. Pozdrówka
____________________
W ogródku Iwony
Anita1978 21:57, 10 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
justi napisał(a)
Anitko wianek i na metalowe drzwi da się zawiesić, tylko trzeba kawałek żyłki wędkarskiej. Dwa usiory robisz na wianku z tej żyłki i na rogi drzwi zakładasz. Nie wiem jak to napisać.
Mozna też dwa wianki dla równowagi po obu stronach drzwi.

edit: narysowalam usiory usunę jutro to foto


Fajny sposób- może jednak i u mnie wianek,zagości !?
Dziękuje ci bardzo!
____________________
ogródek Anity
Anita1978 21:57, 10 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ivvvona napisał(a)
Pięknie wygląda oszroniony ogród. U nas było tak samo, ale nie miałam kiedy fot zrobić. Pozdrówka

Hej!
U nas zapowiadją nawet jakiś śnieg? Zobaczymy.....
____________________
ogródek Anity
Margarete 10:45, 11 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Oszroniony ogród wygląda pieknie - z bliska szczególnie....mnie sie nie chciało wychodzic rano i z bliska fotografowac, dlatego twoje fotki ładniejsze niz moje a poza tym masz racje, wiecej szronu u ciebie w polu niz u mnie pod lasem

Odpowiadam ci na pytanie u mnie zadane : ja kupuje gotowe podkłady do wianków własnie na giełdzie kwiatowej w Łodzi - w ubiegłym roku kupiłam takie z wikliny w kolorze jasnej wikliny ale są i ciemne oraz malowane na rózne kolory, przecierane itd. a w tym roku kupiłam z wikliny bielonej...no i ide na łatwizne i sama nie robie tez żywych wianków z jodły tylko kupuje gotowy żywy podkład. Jak byłam tydzien temu to jeszcze nie było żywych, dopiero w tę sobote kupie ten żywy bo znów jade..
A na giełdzie jest duzy wybór podkładów z gałązek, z wikliny, ze słomy, obłozonych machem, obsypanych brokatem...itp

Dodatków do wianków też jest duzo, róznych...nic tylko kupowac
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 20:37, 11 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Macham....Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
justi 22:00, 11 gru 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Anitko nie zdążyłam usunąć, juz 24h zleciało, mam nadzieję, że Ci nie będzie przeszkadzać ten wianek. A jeszcze widziałam reklamę w tv jakieś takie haczyki przyklejane pokazywali, podobno mocno sie trzymie
Rób wianek koniecznie! Wianki to tak jakby znak rozpoznawczy ogrodomaniaczek
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Anita1978 23:23, 13 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Dziewczyny!
Nie wiem czy jednak w tym roku wianek zrobię.....wasze takie ładne.....może w przyszłym roku.... Teraz jescze kiermasz świąteczny w szkole, przygotowania do świąt.....nie dam rady......
Pozdrówka dla wszystkich zaglądających
P.s. Na razie wymyśliłam i zrobiłam dekoracje na stół- lampiony na wigilijna kolację
____________________
ogródek Anity
lojalna_ 07:37, 14 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ogród wspaniale wyglada wianek nietuzinkowy sliczny Jest sporo roboty człek sie martwi czy sdazy hihi damy rade
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies