Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

Ivvvona 22:02, 24 maj 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Anita, Twoja relacja zdjęciowa ze spotkania niesamowita Kolejne udane spotkanie, a ogród u Bogdzi cudowny. Nie dziwię się że wiele osób po obejrzeniu go na żywo wpada w depresję, miałam to samo rok temu.
Skoro jesteś dwa razy w tygodniu blisko mnie to może zajrzysz na kawkę?
W jakie dni tu bywasz?
____________________
W ogródku Iwony
Anita1978 22:11, 24 maj 2015


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
an_tre napisał(a)
Dziękuję za miłe spotkanie
ogromnie się cieszę, że mogłam cię poznać, z całego wczorajszego towarzystwa znałam tylko Anę i Yolkę Widzę, że lubisz podróże jak ja
pozdrawiam i do następnego...

fajna kobitka z ciebie! Pozdrawiam!
____________________
ogródek Anity
Anita1978 22:13, 24 maj 2015


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ivvvona napisał(a)
Anita, Twoja relacja zdjęciowa ze spotkania niesamowita Kolejne udane spotkanie, a ogród u Bogdzi cudowny. Nie dziwię się że wiele osób po obejrzeniu go na żywo wpada w depresję, miałam to samo rok temu.
Skoro jesteś dwa razy w tygodniu blisko mnie to może zajrzysz na kawkę?
W jakie dni tu bywasz?

Hej!
Spotkanie było super! Ogrod piękny, ale to wiesz....gospodyni cudna, ale to wiesz....i wszyscy pozostali przesympatyczni, ale to też wiesz!
Bywam w piątki i niedziele
____________________
ogródek Anity
Kasya 22:13, 24 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41862
Ja tez pozdrowienia zostawiam i do następnego w Pęchcinie ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Ivvvona 22:18, 24 maj 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
A w który dzień bardziej Ci pasuje? Z Malutkich do mnie to kilka minut jazdy
____________________
W ogródku Iwony
Anita1978 22:25, 24 maj 2015


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Kasya napisał(a)
Ja tez pozdrowienia zostawiam i do następnego w Pęchcinie ?

Hej!
Twoje ciasto wspominam,pycha!
W pęchcinie to 11 lipca? To nie bedzie mnie.... 11 lipca wieczorem mam samolot powrotny do Polski.....sama jestem zła.....
____________________
ogródek Anity
Anita1978 22:30, 24 maj 2015


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ivvvona napisał(a)
A w który dzień bardziej Ci pasuje? Z Malutkich do mnie to kilka minut jazdy

Słuchaj, może w którąś niedzielę? Moj syn ma jazdę zawsze do południa, mogłabym przyjechać bez mężem- on pojechałby z synem do stadniny, a ja do twojego ogrodu na kawkę? Terminy możemy dopasować....powiedz kiedy , tylko nie w 2 najbliższe, bo za tydzień jadę po mamę nad morze, a za 2 tygodnie mnie nie ma.....
I jakbyś miała ochotę to możesz w czerwcu do mnie sie wybrać, wstępnie 27 czerwca dziewczyny przyjeżdżają, tylko u mnie to nie ma co podziwiać....
____________________
ogródek Anity
ren133 22:57, 24 maj 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Anita1978 napisał(a)
A tak wogole to dzisiaj też miałam dzień wyjazdowy- byłam w Gdańsku- odwoziłam mamę na wczasy!,pogoda piękna, słoneczko, rybka zjedzona!
Niedawno wróciłam,,ale jescze zdążyłam popryskać modrzewia bo cały w mszycach....brrrr....mam nadzieje, że go nie zeżrą....
Poza tym posadziłam 2 żurawki i powyrywałam trochę chwastów.....po wizycie u Bożenki oczywiście stwierdzam , że moj ogródek wymaga radykalnych zmian....tak to już jest po bogdziowym ogrodzie.....mała depresja.....
Ale, cos sie przesadzi, cos wysadzi, cos dosadzi i będzie ok!


Anito
To ja też takie różne pomysły ogrodowe miałam po spotkaniu ... a największy ze znalezieniem miejsca dla Percy Wiseman
Miło było Cię poznać
Będę zaglądać i zadawać pytania
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Ivvvona 23:15, 24 maj 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Anita1978 napisał(a)

Słuchaj, może w którąś niedzielę? Moj syn ma jazdę zawsze do południa, mogłabym przyjechać bez mężem- on pojechałby z synem do stadniny, a ja do twojego ogrodu na kawkę? Terminy możemy dopasować....powiedz kiedy , tylko nie w 2 najbliższe, bo za tydzień jadę po mamę nad morze, a za 2 tygodnie mnie nie ma.....
I jakbyś miała ochotę to możesz w czerwcu do mnie sie wybrać, wstępnie 27 czerwca dziewczyny przyjeżdżają, tylko u mnie to nie ma co podziwiać....


Super - umówimy się na którąś niedzielę czerwca
27 z kolei ja wyjeżdżam, ale będą może jeszcze inne okazje. A w ogóle to namawiam Bogdzię z grupą łódzką na odwiedziny u mnie. Być może dojdą do skutku - jak zgramy termin.
____________________
W ogródku Iwony
yolka 16:12, 25 maj 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Anitko, cieszę się, że Cię poznałam, super grupę tworzycie, o ogrodzie Bogdzi już wzdychałam na forum Będę zaglądać. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies