Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród do odświeżenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odświeżenia

JulkAd 19:51, 17 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
To jest fotka z wczorajszego dnia....



ta jest z dzisiejszego.....czy widać różnicę?



Bardzo mnie denerwowało, że żurawki tak strasznie się dusiły i to wcale nie przez róże, tylko tak się rozrosły, że jedną mogłabym podzielić na kilka mniejszych...i tak zrobiłam .....a to efekty...powstało 9 sadzonek żurawek całkiem sporej wielkości....


i tylko nadal nie wiem jak się nazywa....a tu fotka z bliska na listek...



chyba nie widać różnicy? na rabacie


edit: sadzonki wzięłam tylko od 5 sztuk!!!!!!
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 21:58, 17 wrz 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Trochę widać...ale oszczędziłaś je bardzo. Ja też bym się bała podzielić na ociupinki...

Błyskotliwy ten Twój Kuba! Ja zupełnie nie skojarzyłam dzisiejszej daty...i ciapate wygrały
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
JulkAd 22:14, 17 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
Trochę widać...ale oszczędziłaś je bardzo. Ja też bym się bała podzielić na ociupinki...

Błyskotliwy ten Twój Kuba! Ja zupełnie nie skojarzyłam dzisiejszej daty...i ciapate wygrały


No Ruskie grali jakby im się do domu spieszyło....gorzej, że się wcale nie zmęczyli tym meczem i jutro może być różnie....ale jak dzisiaj się podłożyli to im się wyjazd należy jak nic.
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 09:39, 18 wrz 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
JulkAd napisał(a)


No Ruskie grali jakby im się do domu spieszyło....gorzej, że się wcale nie zmęczyli tym meczem i jutro może być różnie....ale jak dzisiaj się podłożyli to im się wyjazd należy jak nic.

Ja tak podejrzewam, że się na dzisiaj szykują...na pewno nasi będą robić co w ich mocy, żeby ich do domu wysłać
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
BusyBee 14:42, 18 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Kindzia napisał(a)

Ja tak podejrzewam, że się na dzisiaj szykują...na pewno nasi będą robić co w ich mocy, żeby ich do domu wysłać


Też na to liczę

A ta Twoja rabata, to cudo po prostu...napatrzeć się nie mogę, jak to pięknie kontrastuje- jasny róż różyczek i ciemne liście żurawek....
Fajnie, że tyle po podziale tym bardziej, że one takie drogie som niestety....
____________________
U BusyBee w ogródku...
Milka 14:51, 18 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Świetnie, ze podzieliłaś! a tak w ogóle ta żurawka ma cudny kolor i ta rabatka w całości mi się podoba
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
JulkAd 16:43, 18 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)

Ja tak podejrzewam, że się na dzisiaj szykują...na pewno nasi będą robić co w ich mocy, żeby ich do domu wysłać


No i po co były te wczorajsze kciuki?....teraz tylko, żeby chociaż 2 sety wygrali..., no i w tym roku już Rosjan pokonaliśmy raz, więc mam nadzieję, że dadzą z siebie wszystko
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 17:01, 18 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
BusyBee napisał(a)


Też na to liczę

A ta Twoja rabata, to cudo po prostu...napatrzeć się nie mogę, jak to pięknie kontrastuje- jasny róż różyczek i ciemne liście żurawek....
Fajnie, że tyle po podziale tym bardziej, że one takie drogie som niestety....


Kasiu ja je w zasadzie podzieliłam tylko dlatego, że nieładnie wyglądały...taki długi kikut z odgałęzieniami na boki...jak się przyjmą, to pójdą dalej, bo ja nie mam już miejsca na bordowe...a z tych co rosną obok róż wyjdzie jeszcze dodatkowych kilka...gdyby ktoś był chętny na sadzonki (bez korzeni) to już bym oddała...a wiem, że one świetnie sobie radzą, bo Mała Mi przysłała maleństwa a wyrosły z nich potffory
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 17:26, 18 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Milka napisał(a)
Świetnie, ze podzieliłaś! a tak w ogóle ta żurawka ma cudny kolor i ta rabatka w całości mi się podoba


Rabatka ciut do przeróbki Irenko...koniecznie rozplenica do podziału wiosną, bo się rozszalała...i chcę tam różę dosadzić jakąś historyczną....tylko nie wiem czy z kolorem trafię
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kasik 20:23, 18 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
JulkAd napisał(a)
To jest fotka z wczorajszego dnia....





Piękne Juleczko zestawienie. Takie rasowe. Kolorki dobrane idealnie.



Zaczynamy trudny wieczór- trzymajmy mocno kciuki.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies