Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród do odświeżenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odświeżenia

Kasik 09:25, 21 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Jula - Danusia napisała, że "berberysy Bagatelle cięte w kulkę lub bukszpany" - tak, że się nie martw, tylko szukaj ładnych kuleczek

buziaki i pozdrowienia
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kamajla 09:28, 21 wrz 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Możesz tam dać kulki, Danusia napisała berberysy Bagatelle cięte w kulkę lub bukszpany, ale może z wrażenia nie zauważyłaś ostatniego wyrazu

Będzie super
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
BusyBee 09:58, 21 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Dziewczyny już napisały........ szukaj więc kulasków...- ja bym je dała zamiast bagatelle...
____________________
U BusyBee w ogródku...
jazzy 10:29, 21 wrz 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
JulkAd napisał(a)


Asiu globus minął jak deszcz zaczął padać, niezła ulewa była, napełnione mam całe zbiorniki na deszczówkę...
No wiesz chcę mieć ładnie przed chałupką, teraz to mnie czeka taka praca jak u Ciebie....trochę trzeba będzie korzenie przyciąć świerkowi, a to pewno coś jak Twój chmiel

Macham w ten ponury dzień u nas też lalo, że ho ho
Perz będzie rósł u mnie jak na drożdżach
Widzę, że pól nocy nie spalas jak zobaczylas projekt Danusi
Pozdro
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
JulkAd 18:48, 21 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)


U mnie padało w nocy i dzisiaj też zapowiada się deszczowy dzień.
Chmiel na szczęście mi się nie śnił
Efekt u Ciebie przed domem będzie od razu widoczny i bedziesz miała na prawdę pięknie. Ja muszę jeszcze trochę na efekty u mnie poczekać
Miłej niedzieli


Plan jest, ale nie przewidziałam dodatkowych zakupów oprócz bukszpanów, więc czy dam radę wszystko kupić w tym sezonie?...no nie wiem, ale na pewno rabatę wg Danusi zrobię jak nie teraz to na pewno wiosną
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 18:52, 21 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kasik napisał(a)
Jula - Danusia napisała, że "berberysy Bagatelle cięte w kulkę lub bukszpany" - tak, że się nie martw, tylko szukaj ładnych kuleczek

buziaki i pozdrowienia


Mówisz?...kiedy te berberysy tym szkarłatem by wzrok przyciągały...ale faktycznie jak bukszpany będą ładne to wtedy zobaczę

Odbuziowuję
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 18:53, 21 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kamajla napisał(a)
Możesz tam dać kulki, Danusia napisała berberysy Bagatelle cięte w kulkę lub bukszpany, ale może z wrażenia nie zauważyłaś ostatniego wyrazu

Będzie super


Mnie ta czerwień kulek zauroczyła...a faktycznie o pierwszej w nocy na telefonie nie wszystko widać

Musi być super
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 18:55, 21 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
BusyBee napisał(a)
Dziewczyny już napisały........ szukaj więc kulasków...- ja bym je dała zamiast bagatelle...


Jutro zadzwonię na plantację, jak dostanę to nawet lepiej by było z bukszpanami, bo bym powtórzenie kulek z drugiej strony schodów miała...no ale wyjdzie w praniu
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
BusyBee 19:00, 21 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
JulkAd napisał(a)


Jutro zadzwonię na plantację, jak dostanę to nawet lepiej by było z bukszpanami, bo bym powtórzenie kulek z drugiej strony schodów miała...no ale wyjdzie w praniu



Tak patrzę na bagatelle u różnych osób i widzę, że często mają tendencję do rozłażenia się- trzeba ich pilnować, buksy takie uładzone som- jak się tnie oczywiście .... ale to Twój ogród

Goście jeszcze som???
____________________
U BusyBee w ogródku...
JulkAd 19:07, 21 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
jazzy napisał(a)

Macham w ten ponury dzień u nas też lalo, że ho ho
Perz będzie rósł u mnie jak na drożdżach
Widzę, że pól nocy nie spałaś jak zobaczyłaś projekt Danusi
Pozdro


Ja dopiero po północy projekt zobaczyłam, jak gości spać położyłam...i właściwie miałam dzisiaj poodpisywać, ale z emocji mi się spać odechciało i do 1.30 na telefonie siedziałam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies