Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

dorowel 13:24, 09 lip 2015


Dołączył: 25 kwi 2015
Posty: 227
Nabrałam odwagi żeby przywitać się ze wszystkimi . Zapraszam na spacer do mojego małego ogródka. Chętnie przyjmę i ciepłe słowa i konstruktywną krytykę, wszystko dlatego, że odkryłam w sobie radość z obcowania z przyrodą. Bardzo się cieszę, że mogę skorzystać z Waszych porad i doświadczeń. Witajcie Ogrodowiskowicze
____________________
Dorota-Wielkie plany na mały ogródek, zwierzenia Dorotki
september14 15:45, 12 lip 2015


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 12
Ja również witam jako nowy Ogrodomaniak Cieszę się, że trafiłam na ten portal i już wiele się dowiedziałam. Pozdrawiam wszystkich, życzę słonecznej niedzieli i zapraszam na mój wątek
ogród-na-wsi
____________________
Ania
kret 20:00, 12 lip 2015

Dołączył: 12 lip 2015
Posty: 4
Witam.
Kret z tej strony.
Poczatkujacy ogrodnik przydomowy wlasnie zakladajacy ogrodek.
Licze na fachowa pomoc.
Pozdrawiam
____________________
Czarownica 01:42, 13 lip 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 47
Dawno, dawno temu za lasami za rzekami mieszkała sobie dziewczynka , na którą wszyscy mówili malutka czarownica. Jej marzeniem było zamieszkać na Łysej Górze…ale, że należy uważać o czym się marzy jeszcze wtedy nie wiedziała.
Pewnego dnia gdy dorosła i przemierzyła świat wzdłuż i wszerz nagle poznała artystę, który porwał ją gdzie? Właśnie tam , w Góry świętokrzyskie !!! I cóż teraz tam budują swoje małe królestwo i wychowują swoją małą córusię .

To ja. Trafiłam tutaj w poszukiwaniu porady i bardzo polubiłam Panią Danutę i jej ogród więc postanowiłam się zalogować.
W międzyczasie poznałam też innych niesamowitych ogrodowiczów .
Uwielbiam ogrody chińskie i angielskie ponieważ mieszkałam na Wyspach i miałam okazję je podziwiać. Moje życie składało się z wiecznych podróży i przeprowadzek i nie miałam okazji zbudować własnego ogrodu.
Teraz mam więcej czasu więc uprawiam nasz mały ogrodowarzywniak .
Witam i pozdrawiam wszystkich kochających florę i faunę.
____________________
Ogródek Czarownicy
Roma 15:58, 13 lip 2015


Dołączył: 08 paź 2011
Posty: 23
Zarejestrowana jestem na Ogrodowisku od 2011 roku ale moja aktywność była prawie zerowa ,mam zamiar to zmienić i dlatego zacznę od początku.
Na wstępie witam serdecznie wszystkich użytkowników i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. W najbliższym czasie postaram się przybliżyć Wam swoje miejsce na ziemi.
____________________
Miłego dnia życzę-Roma
Neurotmesis 20:49, 15 lip 2015


Dołączył: 31 maj 2014
Posty: 35
Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Jako osoba mało wylewna i totalny laik w sprawach ogrodowych kajam się na wejściu za to, co kiedyś być może odważę się pokazać w wątku "nasze ogrody". Ogród mam od 6 lat ale w tym sezonie pierwszy raz odważyłam się posadzić rośliny. Minęły dwa miesiąca a mnie głowa już pęka od nowych pomysłów (część z nich jest na pewno tragiczna bom amatorka. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, z góry dziękując za inspiracje (chociaż, gdy oglądam to, co inni mają w ogrodach zdejmuje mnie groza że miałabym pokazać co wykombinowałam w swoim małym piekiełku) i za niewyczerpaną ilość porad Mam nadzieję, że spotkamy się na innych wątkach, w tym na moim własnym, jeżeli się zbiorę na odwagę
____________________
Co cię nie zabije, to cię udziwni.
Radew 16:59, 17 lip 2015

Dołączył: 17 lip 2015
Posty: 3
Witam
Radew bądz jak kto woli Krzysiek, zarejestrowałem się tutaj ponieważ czeka mnie sporo pracy w ogrodzie po powrocie ze studiów a gdzie lepiej szukać pomocy i porad jak na takim forum?
sylwia_slomc... 20:01, 17 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
Witajcie. Neurotmesis loguj się od razu i zakładaj wątek bo lepiej od razu korzystać z rad doświadczonych ogrodników niż potem poprawiać swoje błędy.
Oszczędzisz sobie pracy, pieniędzy i nerwów, a roślinom przesadzania, ogród będzie rósł już taki jaki chcesz mieć, a roślinki na właściwym miejscu. Tu panuje bardzo sympatyczna rodzinna atmosfera i nikt Ci nie będzie źle radził tylko najlepiej jak potrafi, po co tracić czas?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kostekols 12:24, 20 lip 2015

Dołączył: 20 lip 2015
Posty: 2
Witam,

Mam na imię Marcin i jestem z okolic Olsztyna. W związku z zakończeniem budowy domu na koniec lata będę miał do zaaranżowania plac w okół domu. Jako, że mieszkałem cały czas bloku jestem zielony jak szczypiorek, liczę na forum i poradniki, może uda się coś zrobić z tego placu budowy
Momoko 21:38, 22 lip 2015


Dołączył: 22 lip 2015
Posty: 19
Witam serdecznie wszystkich !
Mam na imię Hania i cieszę się,że mogę do was dołączyć.
Samodzielnym ogrodnikiem jestem trzeci rok,ale miłość do roślin mam od zawsze .
Moje marzenia spełniły się ,ale będę potrzebowała pomocy za którą z góry dziękuję.
Pozdrawiam wszystkich.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies