Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

katarzyna_kubik 13:37, 07 sie 2015


Dołączył: 07 sie 2015
Posty: 78
Witam i Ja...
kilka dni temu wyrywkowo zaczęłam przeglądać to forum. Jesteście super...jacy życzliwi i pomocni....

Też tak chcę....
Nie ukrywam ze jestem totalnym laikiem w kwestii roślinności i planowania zieleni, ale szybko się uczę i myślę ze z Waszą pomocą jakiś plan ogrodu/zieleni wstępny przynajmniej uda mi sie stworzyć. Planowałam powierzyć to profesjonalistom, ale życie zweryfikowało moje plany finansowe i niestety to ja będę głównym ogrodnikiem w mojej zieleni....
Liczę na Waszą pomoc w kwestii doboru roślin, gdyż dopiero teraz i na tym forum uczę się nazw i wyglądu roślin.
Zapraszam na:

http://www.ogrodowisko.pl/watek/6053-narazie-taka-sobie-trawa-bedzie-zabawa-czyli-poczatki-wymarzonego-ogrodu-u-ka

Pozdrawiam Kasia
____________________
KASIA - Na razie taka sobie trawa-będzie zabawa czyli początki wymarzonego ogrodu
ankasasanka 13:44, 11 sie 2015

Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 11
hej jestem nową forumowiczką, na imie mi Ania i dopiero zaczynam swoją zieloną drogą niedawno kupiłam wymarzony dom z ogrodem (z "małą" pomocą bliskich) i teraz muszę o ten ogród jakoś zadbać. Także zaczynam niemal od zera. Mam nadzieję czerpac wiedzę od bardziej dowiadczonych.
Karol99 14:13, 11 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj na Ogrodowisku.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:19, 11 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
ankasasanka najlepiej załóż swój wątek, łatwiej będzie Cię znaleźć

Sławku podpis masz nie aktywny musi być zielony.

Witajcie lepiej trafić nie można było

oo sorki nie wiedziałam, że nie masz jeszcze wątku.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
chagall 23:16, 12 sie 2015


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 435
Witam pięknie Wszystkich Ogrodowo Zakręconych
Trafiłam do Was już jakiś czas temu z pewnego forum budowlanego, od kilku tygodni odwiedzam Was regularnie zarywając noce i dni, a ostatnio zarejestrowałam się oficjalnie i odważyłam nawet na pierwszego nieśmiałego posta (na razie brakuje odwagi na założenie własnego wątku, chociaż o tym myślę).
Już dużo się nauczyłam, a mam ochotę na więcej i więcej. Jest mi to bardzo potrzebne do ogarnięcia mojego piaszczystego ugoru, którego ogrodem nazwać nijak nie można, a który w ogród chcę zamienić.
Dziękuję i pozdrawiam
Anna
____________________
Ania - Atacama pod lasem
sylwia_slomc... 23:27, 12 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Aniu łatwiej Ci będzie jak założysz własny wątek
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Karol99 23:29, 12 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Nie wstydz się, tu są bardzo mili ludzie, na pewno Ci doradza i pomogą.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
chagall 00:05, 13 sie 2015


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 435
Wiem i jestem pod ogromnym wrażeniem ogromu życzliwości twórców i użytkowników tego forum, dobrych rad i pomysłów, które tu znalazłam
____________________
Ania - Atacama pod lasem
katarzyna_kubik 12:19, 13 sie 2015


Dołączył: 07 sie 2015
Posty: 78
Witam nowalijki
____________________
KASIA - Na razie taka sobie trawa-będzie zabawa czyli początki wymarzonego ogrodu
topolanka 10:45, 16 sie 2015


Dołączył: 16 sie 2015
Posty: 64
Ogrodowisko podczytuję od paru miesięcy z ogromną satysfakcją i wdzięcznością za to, że takie miejsce powstało. Trudno mnie nazwać ogrodniczką, prędzej ogrodniczką in spe, bo stawiam dopiero mocno niepewne pierwsze kroki. Mój ogród powstaje powoli na leśnej działce, na której nie mieszkamy na stałe, więc i nasze działania są z doskoku. Do tego członkiem rodziny jest ośmiomiesięczny owczarek niemiecki - ona (bo to sunia) też chce tutaj prowadzić prace ziemne Na razie będę zadawać dużo pytań i kontemplować Wasze piękne ogrody.
Witam się więc i ciepło wszystkich pozdrawiam - Agata
____________________
Agata - ... "Pangloss zaś powiadał niekiedy do Kandyda: - Wszystkie wydarzenia wiążą się z sobą na tym najlepszym z możebnych światów [...]. — Masz słuszność, odparł Kandyd, ale trzeba uprawiać nasz ogródek”.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies