Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Makao_J 17:18, 23 lip 2015


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Witam się również w "Powitalniku". Na imię mam Ania i mieszkam w Mławie. Nie mam swojego wątku ale czuję się tu na Ogrodowisku jak w domu. Czytam wątki od 3 lat. Mam nawet swoje ulubione. Niedawno postanowiłam włączyć się oficjalnie do pogaduszek bo w ten sposób można osobiście się o coś zapytać a nie czekać aż ktoś zapyta.
Swojego wątku na razie nie zakładam chociaż mój ogród ma 6 lat. Jednak najbardziej okazałe są u mnie drzewa owocowe i szpaler ze szmaragdów. Rabaty zakładam od 3 lat i wciąż są w przebudowie ale dzięki ogrodowisku nabierają barw o czym zawsze marzyłam.
Moje ulubione rośliny to hortensje, żurawki, miskanty, budleje (choć ich nie mam i może nigdy nie znajdę miejsca na nie), świerki, cisy, sosny, jodły, buki, brzozy (których nie mogę mieć bo córka ma alergię), różaneczniki, azalie, lawendy i od nie dawna perowskie i werbeny.
Z tych wszystkich uwielbiam hortensję LM. Jak zaczyna kwitnąć to płaczę zawsze jak ją widzę. Najchętniej wszędzie bym ją wsadziła .
Jak utknę w czarnej dziurze to nie omieszkam otworzyć wątek ale na razie pracuję sama.
Poza ogrodem zajmuję się domem, trójką dzieci i fotografią. Kocham to wszystko razem.
A więc witam się z ogrodowiskiem i pozdrawiam gorąco wszystkich.
Ps. Nawet swoje zdjęcie wkleiłam bo wiem że szefowa woli oglądać nasze twarze - a miałam wklejony kawałek swojego ogrodu.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Jana 23:54, 26 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Witam wszystkich...Jestem amatorką, chętnie czytam Wasze wątki i uczę się od Was. Liczę na pomoc i konstruktywną krytykę
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Drimeth 20:17, 28 lip 2015


Dołączył: 28 lip 2015
Posty: 392
Witam,
Podczytuję Ogrodowisko od ponad roku. W międzyczasie, jako amator, bawię się w tworzenie swojego zielonego zakątka. Mam cichą nadzieję, że kiedyś mój ogród będzie tak piękny jak Wasze.
Pozdrawiam serdecznie.
AgataRed 08:44, 30 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Witam Serdecznie!!
Ogród zawsze był obecny w moim życiu najpierw działka babci, potem mojej mamy a teraz mam swój kawałek ziemi co daje mi wiele radości. Z wielka ciekawocią i zachwytem przygladam sie waszym ogrodom mając nadzieję, że u mnie też będzie kiedyś tak ładnie. Zakasałam rękawy i wzięłam się do pracy, bo co tu gadać na próżno.
W moim ogródku panuje "artystyczny nieład"Jeszcze zanim powstał mama zwoziła mi roślinki ze swojego ogródka i sadzilam po kątach żeby miały gdzie rosnąć. Trochę roślinek dostałam a to za sadzenie lasu z dzieciakami, a to ciocia likwidowała swój ogródek, a to sąsiad coś podarował na powitanie. Oczywiście pieliłam i pieliłam i pielę nadalDzialka była ugorem i praktycznie nic tu nie było oprócz chwastów.Powoli kolorów zaczyna przybywać ale ten bałagan trzeba uporządkować.Proszę o rady i komentarze. Dodam że Ogrodowisko to baaardzo inspirujące miejsce i motywuje do pracy
____________________
Agatkowy zakątek
Karol99 08:50, 30 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj, czy założysz swój ogrodowy wątek?
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
AgataRed 14:59, 30 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Myslę o założeniu wątku, ale nadal mam wątpliwości czy mój ogródeczek i ja damy radęChiałabym pokazać coś ciekawego więc na poczatek wzięłam się do pracy założyłam rabatę z hortensjami (wczoraj natchnienie miałam). Dzisaj pojechałam do szkółki kupiłam kilka traw i kolejne hortensje i myslę jak to wkomponowac w rabatę przy brzozach. Siedzę i myślę....może właśnie powinnam wątek założyć...
____________________
Agatkowy zakątek
Mirka 15:02, 30 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Dokładnie tak powinnaś zrobić będzie ci latwiej z naszymi ogrodniczkami tworzyć ogród
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
AgataRed 15:06, 30 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Dziękuję za radę Postaram się to zrobić jak najszybciej tylko muszę się odważyć do ideału daleko
____________________
Agatkowy zakątek
Mirka 15:32, 30 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Nie ma idealnych ogrodów bez obaw zakładaj
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
slawomir 07:52, 05 sie 2015

Dołączył: 18 mar 2015
Posty: 3
Witam
Jako świeżo zapalony ogrodnik opstanowiłem się ujawnić na Ogrodowisku.
Z forum czerpię wiedzę już jakiś czas, na razie tylko teoretyczną ale nadszedł czas na praktykę.
Mam nadzieję, że potraktujecie młodego ogrodnika z odpowiednią dozą cierpliwości
Pozdrawiam
Sławek
____________________
Przygodę czas zacząć.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies