Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

hindsight 19:15, 31 sie 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Ładnie ogarnięta i ujednolicona rabata. Podoba mi się. Tylko hortensje zdecydowanie za blisko tuj. Ale zawsze możesz przesadzić
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
Urszulla 23:31, 31 sie 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
hindsight napisał(a)
Ładnie ogarnięta i ujednolicona rabata. Podoba mi się. Tylko hortensje zdecydowanie za blisko tuj. Ale zawsze możesz przesadzić



Tylko jedna grupa tak blisko, reszta ma dużo miejsca ciekawe kiedy ogarnę resztę
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Nikita 08:41, 01 wrz 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Urszula, naprawdę śliczna rabata. Od razu widać jaki ogrom pracy włożyłaś.
A ta brązowa trawka to buchannana ? Moja chyba się na mnie obraziła i uschła...mus kupić nową.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Urszulla 14:09, 01 wrz 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Nikita napisał(a)
Urszula, naprawdę śliczna rabata. Od razu widać jaki ogrom pracy włożyłaś.
A ta brązowa trawka to buchannana ? Moja chyba się na mnie obraziła i uschła...mus kupić nową.


Buchanani mi szlag trafił, to są jakieś bronze. Zimą wymarzł środek, ale odrosła bokami i tak siedzi w tym miejscu. Nie będę ich chyba już kupowała.
Cieszę się że rabata się podoba. W realu wygląda lepiej niż na tych marnych fotach

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
hindsight 20:20, 01 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
I mi moje Buchananii szlag trafił tej zimy. Ale mam gdzieś skitrane nasiona to wysieję wczesną wiosną.
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
hindsight 20:22, 01 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Urszulla napisał(a)



....ciekawe kiedy ogarnę resztę


Ja chyba sobie daję dwa lata.
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
Bogdzia 20:57, 01 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)


To mi bardzo miło a ja dłubię i dłubię i zapełniam rabatęw końcu jakiś plan na dokończenie się zrodziłza rok będzie skończone i wezmę się za rabatę pod oknami.

Hortensje lubią wilgoć i im u mnie dobrze przy wysokim poziomie wody w gruncie i okresowym zalewaniu róże lubią glinę trawy mogą kaprysić
wykopałam dziś przy porządkach narcyze to czułam jak wilgotne są cebule


Połowe tego wysokiego poziomu wody chętnie bym przyjeła.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
bozga 22:23, 01 wrz 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Użmiechnęłam się na widok ścieżki dla psa, ja musiałabym raczej zainwestować w jakieś niewidzialne ochraniacze bo obsikują co się da
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Urszulla 23:36, 01 wrz 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
hindsight napisał(a)


Ja chyba sobie daję dwa lata.


No tak ja też myślałam w zeszłym roku że skończę ją w 2016 ale termin realizacji zawsze można wydłużyć. Ta rabata jest po porostu duża i dwustonna
Chcę tu dodać że i tak w tym roku dodałam dodatkową różaną, która nie była planowana- a wyszła ot tak sobie

Mam jeszcze takie żurawki, które wreszcie znalazły swoje docelowe miejsce i widać że rosną, bo w donicach kaprysiły


____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 23:39, 01 wrz 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Bogdzia napisał(a)


Połowe tego wysokiego poziomu wody chętnie bym przyjeła.


A ja bym chętnie oddała

Ucieszyła mnie dzisiaj nowym kwiatkiem nowa róża Julia Renaissance pokazuję pierwszy raz

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies