Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 19:13, 01 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No i po spotkaniu. Było ślicznie i bardzo miło. Pogoda nie miała śmiałosci popsuc nam tego wspaniałego dnia i popadało troszke dopiero pod koniec spotkania. Atrakcje z pobytu w wyjatkowym ogrodzie i u wyjatkowych ludzi nie do zapomnienia. Kasiu i Arturze dzieki wielkie bo napracowaliscie sie by nam ten dzień umilic. Gril i dwa kociołki ( jeden przygotowała Karola) i mnóstwo innych pysznosci których nie podejmuję sie nawet wymienic . Naleweczka Gospodarza też pychota.Młodziutka zieleń , las i woda - wszystko jak w marzeniu. Buziaki dla Was za ten wyjatkowy dzień. Kilka zdjec mam tylko bo lepsi fotografowie dzis zdjecia robili wiec ja nawet nie próbowałam im dorównac.







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:16, 01 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kasya 19:17, 01 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42609
Ale wam dobrze...znowu imprezka w pieknym ogrodzie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Bogdzia 19:29, 01 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasya napisał(a)
Ale wam dobrze...znowu imprezka w pieknym ogrodzie


Rzeczywiście super mamy życie ostatnio i to wcale nie koniec.W maju jeszcze dwa spotkania w tym jedno u mnie. Wszyscy z grupy łódzkiej siegajacej za Piotrków mam nadzieje ze czuja sie jak rodzina i bedą bez zapraszania choc oczywiście zapraszam, a kto nie ma adresu niech woła.Zgłosiło sie tez kilka osób z dalszych okolic, wszyscy mile widziani.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
an_tre 19:32, 01 maj 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
podglądam, podziwiam i pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Bogdzia 19:33, 01 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
an_tre napisał(a)
podglądam, podziwiam i pozdrawiam


Macham Aniu. Padało u Ciebie?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
an_tre 19:37, 01 maj 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Bożenko pokropiło jak ksiądz kropidłem, kiepsko z wilgocią, dziś zapowiadało się, że popada, ale nici z tego wyszły, a teraz znowu się mocno ochłodziło, pierwszy dzień maja do kitu ;(
zobaczymy co jutro nam przyniesie fajnie, że wy miło spędziłyście ten dzień p
pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Kasya 19:42, 01 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42609
Bogdzia napisał(a)


Rzeczywiście super mamy życie ostatnio i to wcale nie koniec.W maju jeszcze dwa spotkania w tym jedno u mnie. Wszyscy z grupy łódzkiej siegajacej za Piotrków mam nadzieje ze czuja sie jak rodzina i bedą bez zapraszania choc oczywiście zapraszam, a kto nie ma adresu niech woła.Zgłosiło sie tez kilka osób z dalszych okolic, wszyscy mile widziani.


no..imprezy imprezy imprezy...a ogrod sie sam wypieli
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Bogdzia 19:45, 01 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
an_tre napisał(a)
Bożenko pokropiło jak ksiądz kropidłem, kiepsko z wilgocią, dziś zapowiadało się, że popada, ale nici z tego wyszły, a teraz znowu się mocno ochłodziło, pierwszy dzień maja do kitu ;(
zobaczymy co jutro nam przyniesie fajnie, że wy miło spędziłyście ten dzień p
pozdrawiam


Upału nie było ale nawet wiekszosc dnia bez kurtek bylismy więc nie ma co narzekac a jak sie zrobiło chłodniej to były az dwa ogniska i można było sie dogrzac no i do domu też wstep mielismy. Super było.U mnie w ogrodzie ani kropli deszczu i jak tu im wierzyc jak w prognozie godzinowej podali opady od godz8 do 19?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:47, 01 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasya napisał(a)


no..imprezy imprezy imprezy...a ogrod sie sam wypieli


Chyba bedzie musiał a jak nie to goscie udają ze chwastów nie widza.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies