Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie objazdowe - okolice Warszawy wrzesień 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie objazdowe - okolice Warszawy wrzesień 2012

anieszka 08:50, 02 wrz 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Ja po wczorajszej objazdówce jestem jak naładowany akumulatorek Mnóstwo pomysłów i energii do pracy już od 7 rano kicam po ogrodzie, a dzień dzisiaj piękny
Jak tylko rodzinka wstanie, to zabieram ich do centrum ogrodniczego ona zakupy
Ogrody przepiękne, każdy oddaje indywidualność właścicieli, każdy cudny i jak jeszcze usłyszę od kogoś że ma brzydko, to skopię d.... i posadzę żurawki
No i dziękuję za możliwość obejrzenia tych cudeniek i oczywiście super spędzony dzionek i suweniry Mam nadzieję że będziemy częściej robić takie wycieczki
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
gaby3003 09:57, 02 wrz 2012


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 377
warto BYŁO....................
po raz kolejny przemierzyc Polskę .......dla tych chwi.......na długo niezapomnianych..chwil ładujacych baterie do istnienia .... w rzeczywistosci...........
bardzo dziekuję wszystkim, szalonym.....
____________________
EwaG 16:31, 02 wrz 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Powoli dochodzę do siebie po tym ogrodowym maratonie. Wszystkich serdecznie dziękuję za miłe towarzystwo i możliwość odwiedzenia tylu ogrodów. Ogrodnictwo totalne....
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Przetacznik 16:53, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Ja także dziękuję za wspólną podróż Ewo i Wszystkim dziękuję za wspólne zwiedzanie ogrodów - każdy inny, każdy niezwykły i tak miło, gościnnie przygotowany... dużo intensywnych wrażeń, pozdrawiam
____________________
Gardenarium 17:36, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Objazdówka spełniła swoje zadanie, to oznacza, że chętnie powtórzymy maraton..o innej porze roku. Miło spędzona sobota i tak sobie myślę, że warto zahaczyć o szkółkę po drodze, aby wspólnie pobuszować po "rabatach" sklepowych.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 19:21, 02 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Gardenarium napisał(a)
...... że warto zahaczyć o szkółkę po drodze, aby wspólnie pobuszować po "rabatach" sklepowych.


.....co przejeżdżaliśmy koło jakiejś szkółki BeataS wzdychała i patrzyła tęsknym wzrokiem
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kraania 21:27, 02 wrz 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Dziękuję za cudownie spędzony dzień z Wami, ogromną dawkę życzliwości, śmiechu, energii, wiedzy i wrażeń. Za możliwość obejrzenia wszystkich przepięknych ogrodów.
Dzisiaj głośno wyznałam sąsiadom, że jestem ogrodoholikiem .
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
Tess 22:59, 02 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Ech, jak mnie coś trafia, że ni mogłam być z Wami, w tych cudnych ogrodach...
Najbardziej chciałam zobaczyć ogród Greglis, po tej rewolucji angielskiej.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
BEATA_S 22:59, 02 wrz 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Dobry wieczór Kochani! Melduję, że dotarłam do domu Bardzo bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na to spotkanie. Mało tego........ zabrałam ze sobą siostrę Poznałyśmy Danusię i inne fantastyczne, przesympatyczne osoby Kaisog, Nieszkę, Magnolię, Kondzia, Przetacznika, Gaby 3003 , AnetęUlę i jej mamę i przyjaciółkę, Malwes oraz
Gospodarzy cudownych ogrodów :
1. Gabika, jej męża Jarka oraz córeczkę Laurkę,
2. Kraanię, jej męża oraz synka Oskara,
3. EwęG,
4. Anię z Zielonego Wzgórza,
5. Greglis i jej męża oraz córkę,
6. Myszorka i jej męża,
7. Wiesię
Zobaczyłyśmy również ogród AnuliWN


WSZYSTKIE ogrody są piękne, urządzone w różnych stylach,cudowne! Jestem oczarowana!!! BAAARDZO mi się podobało
Bardzo dziękuję Danusi, bo dzięki Niej istnieje możliwość takich spotkań. To rzeczywiście niebywałe jak niewiele potrzeba do szczęścia ludziom z pasją.

Danusiu - jesteś niesamowita!!!!

Muszę przyznać, że jadąc na spotkanie miałam swego rodzaju wyrzuty, że zostawiam dzieciaki, męża i jadę "pooglądać kfiatki" ale nie żałuję...!!!

Dziękujemy również Gospodarzom ogrodów, bo świetnie się przygotowali, w każdym był królewski poczęstunek. Bardzo bardzo dziękujemy!!!!

Moja siostra również przyłącza się do podziękowań, a w związku z tym, że do tej pory niewiele miała wspólnego " z zielenią" , po takich widokach dochodzi do siebie



To był fantastycznie spędzony czas!!!!!
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
BEATA_S 23:00, 02 wrz 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
kaisog1 napisał(a)

...... że warto zahaczyć o szkółkę po drodze, aby wspólnie pobuszować po "rabatach" sklepowych.


.....co przejeżdżaliśmy koło jakiejś szkółki BeataS wzdychała i patrzyła tęsknym wzrokiem


Gosiak..... no Ty już nie zdradzaj szczegółów moich westchnień coooo ?!
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies