Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Magda_ 07:47, 10 maj 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Z tymi ideałami to zawsze jest tak, że są niedoścignione już teraz masz śliczny ogród - ciesz się nim kochana
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
admete 06:40, 11 maj 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Magda_ napisał(a)
Z tymi ideałami to zawsze jest tak, że są niedoścignione


Dokładnie


już teraz masz śliczny ogród - ciesz się nim kochana


dziękuję - będę!!!!

to tylko takie chwile, momenty, jak człowiek się zatrzyma i zacznie zastanawiać nad szczegółami
a jak spojrzę na całokształt - tak bardzo się cieszę że prawie wszystkie drzewa, mniejsze rośliny się przyjęły, teraz tylko o nie dbać i ulepszać rabaty
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:46, 11 maj 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Wczoraj spędziłam przemiłe i prze fantastyczne popołudnie i wieczór z Izą, Joasią i jej mężem .
Mimo zmiennej pogody i wiatru nawet pogrillowaliśmy
z dziewczynami mogłabym gadać bez końca..............

Mam kolejna porcję trawek i te wyglądają super!!!
nie to co niektóre suche patyki od pana trawki - coś czuję że one nie ruszą

Dziś biorę się za daliową i mam nadzieję że na wieczór wiatr się uspokoi i skończę opryski na chwasty .

Miłego dnia dla wszystkich!!!!!!
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Mathildis 11:05, 11 maj 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
admete napisał(a)
Na tarasie



miłego słonecznego dnia



co to za tulipanki? bardzo mi się spodobały..
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Joaska 11:27, 11 maj 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Aguś dzięki za przemiłe popołudnie, kurcze mogłabym gadać z wami i gadać... a plany na przyszłość jak dla mnie cały czas aktualne, jestem za.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Zielona 23:34, 11 maj 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Aga. Ty dobrze wiesz, że uwielbiam Twój dom i uwielbiam Twój ogród, ale... chciałam powtórzyć
Konstancja30 23:53, 11 maj 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
fantastyczna niedziela ... naturalność i ciepło gospodarzy pokonały wiatr ... a deszcz to sam zrezygnował ... bez sensu było tak padać skoro ogrodniczki i tak spacerowały ... analizowały ... podziwiały

odpoczęłam ... naładowałam akumulatorki na cały tydzień ... i upiłam się wysublimowaną estetyką rabat ... aktualnie tonących w kolażach tulipanów ...

i choć tulipany są u Agi niesamowite to pierwsze pudło ma Pan Klon ... oszałamia zaraz za wejściem górując nad kulkami z buksika ... kolor ... pokrój ... nie da się zapomnieć ...

dziękuję



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
admete 07:00, 12 maj 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Mathildis napisał(a)


co to za tulipanki? bardzo mi się spodobały..


kurcze próbowałam na szybko znaleźć, ale mam mały bałagan w zdjęciach, część poszła już na dyski J bo u mnie na komputerze się nie mieszczą, a tam nie umiem się jeszcze tak dobrze poruszać ...gdzies na wątku na bank wklejałam, ale znaleźć też będzie trudno

ale jak będe mieć chwilkę spróbuję
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:01, 12 maj 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Joaska napisał(a)
Aguś dzięki za przemiłe popołudnie, kurcze mogłabym gadać z wami i gadać... a plany na przyszłość jak dla mnie cały czas aktualne, jestem za.


Ja również dziękuję
a plany.....będziemy myśleć o tym poważnie!!!!!!!!!!
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:01, 12 maj 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Zielona napisał(a)
Aga. Ty dobrze wiesz, że uwielbiam Twój dom i uwielbiam Twój ogród, ale... chciałam powtórzyć


buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziak
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies