Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

iwonkap 09:57, 11 wrz 2017

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Aguś skarbie poddpytam jeszcze o te anabelki, będe sadzila przed nimi zywoplot z cisa Hoseri i nie wiem ile im zostawić miejsca ;-( Twoje sie bardzo do przodu rozrosły ?
Mentha 10:05, 11 wrz 2017


Dołączył: 15 sie 2016
Posty: 223
śliczna kotka Kociaki to cwaniaki, gdy widzą że pies nie może ich dosięgnąć to pastwią się na ich oczach. Sama mam kocura i robi to samo z psami sąsiadów hihi.
Podziwiam samozaparcie w uporządkowywaniu tego ogromnego ogrodu. To najgorsza robota ale prawda, że jest potem satysfakcja. Ogród to nieustajaca zmiana
admete 10:34, 11 wrz 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
iwonkap napisał(a)
Aguś skarbie poddpytam jeszcze o te anabelki, będe sadzila przed nimi zywoplot z cisa Hoseri i nie wiem ile im zostawić miejsca ;-( Twoje sie bardzo do przodu rozrosły ?


Iwonko możesz mnie przy najbliższej sposobności ukatrupić

pierwszy rząd hortensji jest posadzony (mierzone od środka hortensji 80 cm od brzegu rabaty) bukszpan ma około 20-25 cm szerokości, od hortensji do bukszpana jest około 30 cm.
hortensje sa już spore, nie wiem ile mają średnicy - 60-80 cm - tego nie zmierzyłam

buziaki wielkie i wybacz zakręconej Agnieszce pleassssssss


____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
iwonkap 10:37, 11 wrz 2017

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
admete napisał(a)


Iwonko możesz mnie przy najbliższej sposobności ukatrupić

pierwszy rząd hortensji jest posadzony (mierzone od środka hortensji 80 cm od brzegu rabaty) bukszpan ma około 20-25 cm szerokości, od hortensji do bukszpana jest około 30 cm.
hortensje sa już spore, nie wiem ile mają średnicy - 60-80 cm - tego nie zmierzyłam

buziaki wielkie i wybacz zakręconej Agnieszce pleassssssss




Jest szansa ze nie bedę brutalna tylko poplotkujemy w kolorach jesieni
Luki 19:32, 11 wrz 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
No ja nie wyrabiam ale masz power do działania.
Z dzielżanami też mam problem bo miały być niskie, a wyrosły mi taki badyle wielkie, a kolorem mi pasują tam gdzie rosną... spróbuję w przyszłym roku skrócić pędy by były niższe i gęstsze
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Magleska 20:44, 11 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Twój power powala mojego róże w twoim obiektywie cudne może zawody pomyliłaś hi hi ogrodnik pracowity i fotograf świetny
Ps. I kot prawie twój fajny
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
admete 06:17, 12 wrz 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
MirellaB napisał(a)
Miałam szpaler liliowców i się ich pozbyłam. Zostawiłam dwie małe kępki.
Ty masz duży ogród to liliowców możesz mieć sporo. U mnie mało miejsca,a wiele innych ciekawszych jest roślin




Dokładnie
liliowce nie kwitną tak długo, a ich liściory nie są za bardzo dekoracyjne
dlatego ciesze się że udało sie u mnie wykroić taką rabatę gdzie sobie mogą siedzieć
ale widzisz też zaczęłam kombinować żeby to miejsce po przekwitnięci liliowców miało swoje drugie 5 minut



Piękny masz ogród i pięknie go pokazujesz
Nad Twoimi rozsadzeniami nawet nie próbuje zapanować


Dziękuję
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:19, 12 wrz 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
anka_ napisał(a)
Ha, ha, ha.... Spoko rekreacyjna niedziela.... Mnie niezmiennie zadziwia fakt, że człek po takich robotach ruszać się nie może a w środku euforia.



Dokładnie!!!!!
ja jak wreszcie padnę wieczorem pod kocykiem na chwilę prze tv - to robię wielkie uffffffffffff, jak miło wyciągnąć nogi, a radość z tego co zrobiłam w ciągu dnia - bezcenna


Rudzielcowa niespodzianka fajna. Moje chodzą do sąsiadów polować.


Mam nadzieję że rudzielec też u mnie poluje
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:22, 12 wrz 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Mentha napisał(a)
śliczna kotka Kociaki to cwaniaki, gdy widzą że pies nie może ich dosięgnąć to pastwią się na ich oczach. Sama mam kocura i robi to samo z psami sąsiadów hihi.


hahahahahahahahaha


Podziwiam samozaparcie w uporządkowywaniu tego ogromnego ogrodu. To najgorsza robota ale prawda, że jest potem satysfakcja. Ogród to nieustajaca zmiana




u mnie co rok rabaty wyglądają inaczej hahahahahaha
z jednej strony jestem w sowim żywiole i martwię się już co ja będe robiła w listopadzie?
gdzie ja spożytkuję tą moją energię

a z drugiej strony czasami mi sie już marzy odpoczynek.....

chcę zrobić porównania, przed i po pokazać jak każda rabata zmieniała się każdego roku a na koniec jak zmieniała się przez ostatni sezon
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:23, 12 wrz 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
iwonkap napisał(a)


Jest szansa ze nie bedę brutalna tylko poplotkujemy w kolorach jesieni


Widziałam że planuje się zjazd
nie mogę się doczekać!!!!!!
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies