Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zimozielony ogród przy białym domu

Pokaż wątki Pokaż posty

Zimozielony ogród przy białym domu

Madzenka 12:27, 25 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Moniika napisał(a)

[img


Te donice same w sobie są przepiękne a z tą piękną zielenią to już marzenie po prostu miłego weekendu Danusiu -' czekam z ciekawością na c.d.n.


Daniusiu a czy te tuje będą na zimę jakoś zabepieczane w donicach? Czy mają szansę na przeźycie?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 12:29, 25 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)
Młodzież Krzysio i Paweł


]


Skoro Zdzisław zajęty machaniem do Kasiog to może młodzież będzie machać do innych dziewczyn
I czapeczek nie musisz im Danusiu w Anglii kupować Koszulek też nie muszą nosić, przecież w upał gorąco!!!!
Sebek nie czytaj
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Joanka 12:52, 25 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Fajny pomysł na obsadzenie donic
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
butterfly 14:05, 25 sie 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Marzena2007 napisał(a)

Młodzież Krzysio i Paweł


]


Skoro Zdzisław zajęty machaniem do Kasiog to może młodzież będzie machać do innych dziewczyn
I czapeczek nie musisz im Danusiu w Anglii kupować Koszulek też nie muszą nosić, przecież w upał gorąco!!!!
Sebek nie czytaj



Ha, ha, ha,
Podpisuję się pod tym Madżenka obiema rencami
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
JulkAd 14:09, 25 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Marzena2007 napisał(a)

Młodzież Krzysio i Paweł


]


Skoro Zdzisław zajęty machaniem do Kasiog to może młodzież będzie machać do innych dziewczyn
I czapeczek nie musisz im Danusiu w Anglii kupować Koszulek też nie muszą nosić, przecież w upał gorąco!!!!
Sebek nie czytaj


____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
vesper 14:27, 25 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 138
Gardenarium napisał(a)
Jestem Wam winna relację z sadzenia pierwszego drzewa, była to śliwa wiśniowa na wysokim pniu, oczywiście Mati brał czynny udział ..i monety pod drzewo też były. Teraz nieco więcej zdjęć

Odcinanie suchego patyczka, bo potem się nie sięgnie.





Dołek



i monety





Jak na takie wysokie drzewo to miało relatywnie malutką doniczkę. A monety to po prostu na szczęście, czy inna historia się za tym kryje?
____________________
Ogródek vesper
vesper 14:58, 25 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 138
Przejrzałam jeszcze raz od początku wszystkie zdjęcia. Dochodzę do wniosku, że dobrze w sumie, że u mnie nie ma takiej dostępności roślin i ograniczają mnie fundusze, bo o zdrowym rozsądku nie byłoby mowy. Dla takich tłuściutkich świerków, pięknych brzóz, hortensji, dereni, soczystych iglaczków i wszystkich smaczków straciłabym głowę.
____________________
Ogródek vesper
butterfly 15:23, 25 sie 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Gardenarium napisał(a)





A mnie trapi co to za śliczna trawka?

Zajebiaszczy ten murek się zapowiada !!!!!
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
adka 16:46, 25 sie 2012


Dołączył: 01 sie 2012
Posty: 185
Gardenarium napisał(a)

Pięknie i expresowo.
Dziewczyny miały rację Zdzisław jest niewyjęty, jedyny w swoim rodzaju ( i ta czapeczka)


Czapeczka kupiona w Colchester - sama Anglia oryginalna, własnoręcznie kupiłam Zdzisławowi



No tak i wydało się , idol wszystkich kobiet Zdzisław ubierany jest przez samą szefową
Czapeczka od razu wydała mi się ogrodowiskowa

Nic dodać nic ująć boski jest
____________________
Adrianna
adka 16:50, 25 sie 2012


Dołączył: 01 sie 2012
Posty: 185
Danusiu mam pytanie .Piękne są te brzozy fascination,czy one będą dużym drzewem?
Powiedz proszę ,które z brzóz uważasz za najpiękniejsze,bardzo bym chciała kilka mieć w ogrodzie.Jestem w sumie szczęściarą ,ponieważ mieszkam pod samym lasem i z okien widzę również brzozy na tle sosnowego lasku.
____________________
Adrianna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies