Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do kwadratu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do kwadratu

aga_szsz 09:02, 10 lip 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
A ja podglądam Twój grujecznik, bo czaję się na szpaler w donicy na końcu ogrodu. chcę tam jakieś wysokie drzewa nad żywopłotem prawdopodobnie grabowym. Zastanawiałam się też nad Ambrowcem

____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Pszczelarnia 10:30, 10 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Fajnie z trzcinnikiem. Dooglądałam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
nicol21 11:26, 10 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Stuku puku.... Może pokażesz jak ogród się prezentuje w prawie połowie lipca?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
gusiarz 20:58, 10 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Justynko - buziam

Oleńko - ... dziekuję

Ana... posadziłam te czosnki przy różach wśród miskantów, ale tam mają zbyt ciemnozielone tło i nie widać ich łepetynek ... pójdą jesienią na różankę

Agatko - ślimaki prowadzą zmasowany atak. Wszystkie maszerują z łąk... musze chyba murek posypać czymś na ślimaki by tak swawolnie sobie nie poczynały ... Pomidorki nabierają rumieńców... ale ogórki szklarniowe sunąąąąą z dnia na dzień coraz większe

Marzenko - tak, bosskie ... niezwykłe wręcz... bardzo się cieszę, że zGAPiłam to połączenie

Syla - te czosneczki nie są drogie i mają malusie cebulki. Sadziłam po dwie, trzy do dołka.

Dorcia... offszem

Agatko - pomysł chodził za mną dawno... teraz już nie wyobrażam sobie tej rabaty
bez buków


Ewuniu... czosneczki posadź koniecznie we wrześniu... na pewno pięknie zakwitną za rok
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
gusiarz 21:27, 10 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Aga - grujeczniki są świetne... nie znam odmiany mojego, ale on bardzo szybko rusza wiosną - jedno z drzew, które pierwsze ma liście... gdy np. brzoza dopiero się zbiera
Są szerokie na dole, ale można je ciachać... Ale sławnego piernikowego zapachu jesienią nie czułam nigdy

Pszczółko - dziękuję za uwagę... cieszę się, że zdążyłam z sadzeniem przed deszczami - teraz po ulewach i przycięciu pięknie się zagęszczają

Ewelinko - o, kochana czytasz w myślach. Zdążyłam dzisiaj z fotkami przed deszczem...






Kocham...




____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
ewakatowice 21:29, 10 lip 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
gusiarz napisał(a)
Aga - grujeczniki są świetne... nie znam odmiany mojego, ale on bardzo szybko rusza wiosną - jedno z drzew, które pierwsze ma liście... gdy np. brzoza dopiero się zbiera
Są szerokie na dole, ale można je ciachać... Ale sławnego piernikowego zapachu jesienią nie czułam nigdy

Pszczółko - dziękuję za uwagę... cieszę się, że zdążyłam z sadzeniem przed deszczami - teraz po ulewach i przycięciu pięknie się zagęszczają

Ewelinko - o, kochana czytasz w myślach. Zdążyłam dzisiaj z fotkami przed deszczem...






Kocham...







ech, wzdycham
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
AgnieszkaW 21:30, 10 lip 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Zgapiam ten czosnek do stip na przyszły rok, nie ma uproś, piękne połączenie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
gusiarz 21:41, 10 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Donice przy wejściu do domu...






Spirit of freedom...



Louise Odier



Eglantyne






I dla tych, którzy maja mocne nerwy... uczta pająka...
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
AgnieszkaW 21:56, 10 lip 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Louise Odier ma piękny kolor, a myślałam, że bardziej "majtkowy", a tu miła niespodzianka Spirit of fredon taka delikatna... Która z nich piękniej pachnie?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
gusiarz 22:15, 10 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Aguś... kolor troszkę zależy od pogody i fazy kwitnienia. Im kwiat starszy tym jaśniejszy. Louise wiedzie prym jeśli chodzi o zapach. Louise wypuściła mocarne pędy... za rok mam nadzieję na szał kwitnienia ... Tylko wiatr wciąż mi je w jedną stronę zawiewa... muszę je jakoś ustabilizować

Ewuniu...
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies