Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do kwadratu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do kwadratu

gusiarz 09:14, 12 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Marzenko - Eglantyna i mnie zachwyca... bałam się tego brzoskwiniowego odcienia, ale on jest troszkę widoczny, gdy pąk jest mało rozwinięty, a później ujawnia się porcelanowy róż... i kwiaty dość długo się utrzymują. Nawet deszcz ich bardzo nie niszczy.

Ewelina - lubię zieleń... uspokaja mnie . Nie mogę się przekonać do drzew o ciemnych, prawie czarnych liściach... choć posadziłam niedawno jabłoń o liściach czerwonych ... Te plamy koloru to liliowce, nie lilie
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
nicol21 23:55, 13 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
gusiarz napisał(a)
Marzenko - Eglantyna i mnie zachwyca... bałam się tego brzoskwiniowego odcienia, ale on jest troszkę widoczny, gdy pąk jest mało rozwinięty, a później ujawnia się porcelanowy róż... i kwiaty dość długo się utrzymują. Nawet deszcz ich bardzo nie niszczy.

Ewelina - lubię zieleń... uspokaja mnie . Nie mogę się przekonać do drzew o ciemnych, prawie czarnych liściach... choć posadziłam niedawno jabłoń o liściach czerwonych ... Te plamy koloru to liliowce, nie lilie


Nie każdy musi lubić wszystko i jeszcze to samo co inni dzięki temu mogę podziwiać takie piękne i różnorodne ogrody.
Także pokazuj nam, pokazuj co tam masz pięknego w tym ogrodzie, bo piękności to masz wiele!!


Tak, tak... wiem że to liliowce, ale niezmienne nazywam je liliami A wiem jakie lilie są Chyba wyniesione z domu i ciężko się oduczyć
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
makkasia 10:54, 16 lip 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Jak zwykle zachwycająco
Wczoraj doszły do mnie nowe róże m.in loise
ma 1 pączek ale mam nadzieję na więcej
pozdrawiam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Tess 22:36, 16 lip 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12097
Pięknie. Nieustannie się zachwycam - nowinka, co?
Elgantynę gdzie i z czym masz posadzoną?

Mam stipę i czosnek głowkowaty, ale nie w duecie... Mus to zmienić
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
malkul 18:34, 17 lip 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Nie moge sie nadziwić twoim grackom.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 19:05, 24 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Chyba odpoczywasz. Jak wrócisz kupuj Ascot, nawet się nie pytaj. Doczytałam na forach , kupiłam. Zakwitła u mnie, dzisiaj dotarła druga sztuka, nie mogłam sie jej oprzeć, ten kolor i kształt filiżanki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AlicyaLK 18:31, 25 lip 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Wpadłam zobaczyć, co słychać... a tu sezon ogórkowy... cisza, spokój... Odpoczywaj Buziam
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
jolka 20:48, 26 lip 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
gusiarz napisał(a)






Wszystko prześliczne. Róże, jeżówki, graby, stipa i czosnki.
Ale nie mogłam się oprzeć, by jeszcze raz powtórzyć to zdjęcie.
Cudownie soczyste, fantastyczne zestawienia. Zdolna Bestia z Ciebie
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
gusiarz 15:06, 28 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Pozdrawiam wszystkich serdecznie ... urlop zakończony, czas brać się z powrotem do pracy

Ewelina - wszstkie roslinki szaleją- przecież to środek lata.

Makkasiu - doczekasz się całego kwitnącego krzewu... bardzo lubie LO - też pozdrawiam

Tesiu - czym Ty się zachwycasz... niewiele zmieniam - ogród na fotkach do znudzenia ten sam. Eglantyna rośnie na różance na razie przy przywrotnikach, ale zamiast nich posadzę tam kilka szałwii... Boska jest Eglantyna właśnie z szałwią!
Mam nasionka niebieskich dzwonków - daj jakieś namiary na privka to ci prześlę

Gosiu - buziam

Madżenko - kusiasz tą Ascot... po twojej rekomendacji na pewno kupię

Alicjo - sezon ogrókowo-pomidorowy! Mam cudne sztuki w szklarni... Na świeżym powietrzy nigdy takich nie miałam... Pozdrówka

Jolu - jakże ja bym chciała mieć talent ogrodowy... nasz ogród to dzieło pani projektant... jak na razie niewiele naszych zmian.

____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
ocia79 11:10, 31 lip 2014


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Tak masz piękne gracki, że dech zapiera.

Moje marne jakieś już 3 rok rok. Musze je przesadzić.
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies