Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do kwadratu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do kwadratu

ewakatowice 22:20, 10 lip 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Do niedawna najbardziej w ogrodzie lubiłam kolor zielony a teraz marzę o różach…
Mój gust ogrodniczy bardzo się „wyrabia” pod Twoim wpływem…

Nie mogę wyznać miłości bo pomyślą, że zwariowałam ale Twoje róże to pragnę hahhaha
Zboczeństwo jakieś różane
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
gusiarz 22:29, 10 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Zawsze myślałam, że róże są passe (czy jak to się tam pisze)... ale te angielki i angielkopodobne... echchch... uffielbiam.
Ewuniu... wiele dziewczyn ma róże... szukaj u innych tej idealnej. Ja na początku przygody z O. też kupowałam róże, ale jestem z nich średnio zadowolona... kolor mi troche nie konweniuje , ale rosną pięknie, zdrowo, bez chorób... na razie niech zostaną
W sierpniu pewnie jakieś jeszcze dokupię... a co
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Magda_ 22:29, 10 lip 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
o matko Ewcia mogę się podpisać pod tym co napisałaś o co tu chodzi??

a co powiesz o tych małych czosnkach w stipach bo one mi spać nie dadzą
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
ewakatowice 22:32, 10 lip 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Magda_ napisał(a)
o matko Ewcia mogę się podpisać pod tym co napisałaś o co tu chodzi??

a co powiesz o tych małych czosnkach w stipach bo one mi spać nie dadzą


Madziu, powinnam kupić działkę, dużą działkę i tam szaleć...
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Magda_ 22:33, 10 lip 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
ja zawsze marzyłam o dużym ogrodzie na działce daleko od cywilizacjiale mam tylko 19 arów i do tego jeszcze zabudowane
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
KasiaWB 22:37, 10 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Byłam wszystko obejrzałam nieustannie się zachwycam i inspiruję ładne róże wybrałaś Angielek parę mam na próbę - mają się dobrze u mnie i będzie ich kiedyś więcej a zestawienie stipy i czosnków super
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
gusiarz 22:55, 10 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Dziewczyny... duży ogród to duuużo pracy. U mnie niby tylko 13 arów wraz z domem, ale ciężko znaleźć popołudnie nie wypełnione pracą w ogrodzie. Ok, jeśli to człowieka cieszy, ale czasem bez pomocy rodzinki nie daję rady ... Em kosi trawnik, córcia pomaga w plewieniu, synek zbiera owoce... Mimo to czasem chwasty są po pachy... dosłownie! A taki pieniński oblecę raz, dwa, trzy i luzik... czas na kawkę

Magdziu... jak na razie czosnek pierwszy raz kwitnie... jest niedrogi , możesz śmiało spróbować... oby tylko stipa chciała współpracować po zimie , bo ona chimeryczna panna niestety

Kasiu, jak miło, że wpadłaś do nas ... muszę się wybrać z rewizytą i oblukać twoje hortki... jesienią będę je dosadzać. Róże mimo deszczowej pogody na razie zdrowe i niedługo znów zaszaleją z kwitnieniem... na razie tylko kilka kwiatów.
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Madzenka 23:43, 10 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
AgnieszkaW napisał(a)
Louise Odier ma piękny kolor, a myślałam, że bardziej "majtkowy", a tu miła niespodzianka Spirit of fredon taka delikatna... Która z nich piękniej pachnie?


Ha ma wlaśnie taki wyrazisty , teź już posadziłam. Eglantyn mnie Aguś zachwyca, jeszcze nie zamówiłam za to ma Alexandrę Of Kent
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:46, 10 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ewakatowice napisał(a)


Madziu, powinnam kupić działkę, dużą działkę i tam szaleć...



Typowy objaw poraźenia chorobą ogrodową dletego zamieniłam ogród przy szeregówce na ogród przy domu wolnostojącym Dom pal sześc, ogród najważniejszy Sory, że Aguś u ciebie ale powstrzymać się nie mogłam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nicol21 11:55, 11 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
gusiarz napisał(a)




Cudnie jest! Bardzo podoba mi się to powtórzenie lilii w różnych miejscach w tym samym kolorze. Z jednej strony ulegam temu że lilie mają takie cudne kwiaty i kupuję rożne, a z drugiej takie powtarzalne plamy koloru są cudowne.

W ogóle to masz dużo zielonego koloru, ale on jest tak rewelacyjnie soczysty, że chciało by się go jeszcze więcej!!!

Ehhh jak ja bym kiedyś się wprosiła na kawę do tego ogródeczka!!
Bardzo zazdraszczam Ci [ale pozytywnie] tych donic murowanych, drzew rozciągniętych na linach i lubego który tak Cie wspiera.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies