Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla roślin o mocnych nerwach

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla roślin o mocnych nerwach

tusiawka 23:35, 16 maj 2016


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
O jak dobrze, że dałaś zdjęcia etykiet, bo ja z daleka zrobiłam i nazw doczytać nie mogłam.
Virichic u mnie boskie były, kwitły prawie miesiąc i tylko kilka miało zwykłe kielichy jak na Twoich zdjęciach z 2016.
Za to Angelique ani jednego z tej mieszanki nie było, intensywny malinowy róż, bordowe były trafione.
super sprawdziły się też Black Parrot.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Gabisia 09:29, 17 maj 2016


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Basilikum napisał(a)
ja tez zapisalam w notesiku


Ja bez notesika, takiego papierowego, nie w telefonie, nie potrafię egzystować.
Pamięć zawodna...
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Gabisia 09:30, 17 maj 2016


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Luki napisał(a)
Piękny majowy spektakl Zestawienie marketowych cebul bardzo przydatne i też muszę sobie gdzieś zapisać by pamiętać. W Benexie kupuję tylko woreczki kolorów i te akurat się zgadzał dwa lata pod rząd, ale odcień to i tak do okńca mała zagadka, hociaż po tegorocznych pomyłkach odcień nie ma chyba znaczenia


Benexowi już podziękowałam na amen
Lidl ma coraz fajniejszą ofertę z roku na rok.
Pozdrawiam!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Gabisia 09:31, 17 maj 2016


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
tusiawka napisał(a)
O jak dobrze, że dałaś zdjęcia etykiet, bo ja z daleka zrobiłam i nazw doczytać nie mogłam.
Virichic u mnie boskie były, kwitły prawie miesiąc i tylko kilka miało zwykłe kielichy jak na Twoich zdjęciach z 2016.
Za to Angelique ani jednego z tej mieszanki nie było, intensywny malinowy róż, bordowe były trafione.
super sprawdziły się też Black Parrot.


No właśnie, u Virchic to nawet kształt kielichów był inny, hmmmm…
Buziaki Tusiawko!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Basilikum 10:35, 17 maj 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ja nie mam wypasionego telefonu wiec zapisuje w notesiku, ktory mam zamiar zabierac na zakupy.

Z tymi kolorami na etykietach to jest mysle tez tak, ze zdjecie poprostu ich nie oddaje w pelni, tak jak tu na ogrodowisku nasze fotki.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
lorka 10:50, 17 maj 2016


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Madzenka napisał(a)
Angelique to było w tym roku jedno wielkie oszustwo



Gabisiu dzięki za podsumowanie.. z tą Angelique dziwna sprawa.. tez kupiłam i na początku były piękne bladorózówe a potem zrobiły się jaskrawo różowe potfory bleee

____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
lorka 10:55, 17 maj 2016


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
tutaj u mnie na początku, takie jak chciałam i jak na zdjęciu ze sklepu, piękny subtelny róż

i po 2 tygodniach.. niby też ładne , ale w ogóle mi nie pasowały kolorystycznie do rabaty
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
Margarete 15:05, 17 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Gabisia napisał(a)

Uwielbiam twój ogród - ale to juz wiesz...
Te tulipany za twoją poradą tez kupiłam, posadziłam juz poprzedniej jesieni, pieknie mi kwitły obok kulek buksikowych i o dziwo w tym roku bardzo licznie powtórzyły mi kwitnienie. Cieszę sie bo je bardzo lubię
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 15:08, 17 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Gabisia napisał(a)
[

Gabi, tu przy szafirkach nie masz bikszpanowej obwódki więc co robisz z listkami po przekwitnieciu żeby cie nie wnerwiały jak żółkną, obcinasz czy masz inny patent na zasłonienie ich ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ewakatowice 16:43, 18 maj 2016


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Gabrysiu, pozrowienia zostawiam i oklaski na stojąco za taki piękny festiwal wiosny u Ciebie
loveeeee
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies