Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak więcej błędów nie popełnić......

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak więcej błędów nie popełnić......

ewelaa74 12:12, 19 lip 2016


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
"TAKIE TAM" - nic dodać nic ująć
Dla mnie bomba
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
Aneta1309 13:03, 19 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
ewelaa74 napisał(a)
"TAKIE TAM" - nic dodać nic ująć
Dla mnie bomba


Dzięki bardzo
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 11:40, 21 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Wczoraj udało się zdjąć darń na rabatę pod umbrami dzisiaj mam nadzieję, że uda się coś poprzesadzać wieczorkiem
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Roszponka 12:43, 23 lip 2016

Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 155
Aneta1309 napisał(a)
W sobotę wybrałam się w poszukiwaniu trawek a przyjechałam z cisami. Wydaje mi się że mają zadatki na ładne stożki .
Trawek oczywiście nie było takich jak chciałam kupiłam ML i molinię która nie była w planach ale bardzo spodobała się eMusiowi


Anetko, czytm Twój wątek już od 2 dni, masz przepiękny ogród. Zadbany i równiutki pod linijkę. Dużo pracy wymaga piękny ogród. Mój trochę zmieniam ale robę to sama i idzie bardzo powoli. Gdzie kupiłaś takie stożki i w jakiej cenie jeśli możesz podaj na priwa.
____________________
Pozdrawiam Renata - Ogród Renaty
Aneta1309 12:16, 25 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Dziękuję Renatko , zajrzę do Ciebie w wolnej chwili na pewno Odnośnie cisów wiadomość na pw.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
carolina01 21:32, 11 sie 2016


Dołączył: 09 mar 2016
Posty: 76
Cały dzień u ciebie w ogrodzie przesiedziałam, pieknie tu. U siebie będę dążyła do takiego efektu jak u Ciebie. Pozdrawiam.
____________________
Karolina, Ogród wśród dębów
Betka 23:03, 11 sie 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Podglądam i podglądam oczy wypatruje a ciebie nie ma
Posądziłaś juz zakupione roślinki cisy piękne i jak nic z nich będą stożki juz to widzę oczami wyobraźni hehehe
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Aneta1309 12:15, 14 sie 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
carolina01 napisał(a)
Cały dzień u ciebie w ogrodzie przesiedziałam, pieknie tu. U siebie będę dążyła do takiego efektu jak u Ciebie. Pozdrawiam.


Karolino zapraszami dziękuję bardzo jest mi niezmiernie miło mimo że na forum jest mnóstwo piękniejszych ogrodów na których warto się wzorować sama cały czas coś zmieniam a efekt końcowy jaki będzie to kto to wie
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 12:24, 14 sie 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Betka napisał(a)
Podglądam i podglądam oczy wypatruje a ciebie nie ma
Posądziłaś juz zakupione roślinki cisy piękne i jak nic z nich będą stożki juz to widzę oczami wyobraźni hehehe
Pozdrawiam



Beciu! nie ma bo mnie jakaś niemoc twórcza ogrodowa (i nie tylko) dopadała więc dbam o to co już jest a reszta czeka.

Cisy kupione pod wpływem impulsu a ja już taka dumna z siebie byłam że potrafię nad nieplanowanymi zakupami panować okazuje się ze jednak nie

Doszłam do wniosku,że już mi tych formowanych roślin do ogrodu starczy zdecydowanie brakuje mi najwyższego piętra ale nie wiem na jakie drzewa się zdecydować
Ciągle poszerzam rabaty bo okazuje się że dalej popełniam błędy i wszystko za blisko sadzę.
Poszerzyłam rabatę pod umbrami posadziłam Artemisy i czekam na przyszły sezon aż coś z tych nasadzeń będzie widoczne.


____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
BKosimkArt 12:35, 14 sie 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Super zakupy! Chciałabym trafić na takie cisy...
Dech mi zaparło jak zobaczyłam fotki w zachodzących słońcu, super!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies