Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak więcej błędów nie popełnić......

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak więcej błędów nie popełnić......

KasiaWB 18:54, 08 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Bardzo ładnie wcale nie widać, że jeszcze tak niedawno przeszła nawałnica.
Bardzo mi się to podoba, że wszystko masz tak ułożone staram się uporządkować trochę u mnie, ale na razie kiepsko mi idzie ) bo nie mam gdzie przesadzać, no i z niektórymi muszę się pożegnać bo mi nie pasują do koncepcji, chociaż są ładne
A Artemis kwitną w donicach?
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Gocha 23:28, 09 lip 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Anetko a róże to Artemisy i czy kupiłaś je u P. Pałki w Stoku ? Piękne są i dobrze im będzie u Ciebie. A co z carexami montana ? Pamiętasz o mnie ?
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
amelia_b 14:43, 10 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Aneta1309 napisał(a)
część czochów ocalała i choć nie ma ich wiele cieszą bardzo

Anetko ślicznie jest widziałam zdjęcia po gradobiciu,okropnie wyglądają.Pozdrawiam
____________________
Pogubiłam się po drodze
Aneta1309 22:13, 10 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
KasiaWB napisał(a)
Bardzo ładnie wcale nie widać, że jeszcze tak niedawno przeszła nawałnica.
Bardzo mi się to podoba, że wszystko masz tak ułożone staram się uporządkować trochę u mnie, ale na razie kiepsko mi idzie ) bo nie mam gdzie przesadzać, no i z niektórymi muszę się pożegnać bo mi nie pasują do koncepcji, chociaż są ładne
A Artemis kwitną w donicach?
Pozdrawiam


Kasiu Artemisy kwitły i to bardzo ładnie teraz im obcięłam kwiaty zobaczymy czy dobrzebo się na tym nie znam. Ten porządek na tych moich rabatach momentami mnie drażni grunt to pogodzić się z tym że nigdy nie jest idealnie.
Gratuluję nawego wątku.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 22:16, 10 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Gocha napisał(a)
Anetko a róże to Artemisy i czy kupiłaś je u P. Pałki w Stoku ? Piękne są i dobrze im będzie u Ciebie. A co z carexami montana ? Pamiętasz o mnie ?


Gosia tak Artemisy od P. Pałki ja mam nadzieję,że my się pokochamy ja i te moje róże
Trawek jeszcze nie kupiłam mam wrażenie,że mi bardziej zależy na kupnie niż sprzedawcom na sprzedaży
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 22:23, 10 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
amelia_b napisał(a)
Anetko ślicznie jest widziałam zdjęcia po gradobiciu,okropnie wyglądają.Pozdrawiam


Amelko tak jak wyżej pisałam zaczynam się godzić, że idealnie być nie może bo a to susza a to pies, rośliny czasem rosną jak szalone inne nie chcą rosnąć wcale a na koniec jeszcze gradobicie przyjdzie.
Mogłoby być lepiej,ładniej ale w sumie największą frajdę to mi sprawia praca w ogrodzie a to co widać na fotkach to już efekty tej pracy. Już tak nie gonię więcej czasu spędzam na leżaczku w tym roku planujemy jeszcze taras wykończyć,żeby się jeszcze przyjemniej leniuchowało. Planów na ogród jest mnóstwo ile się uda zrobić zobaczymy
Pozdrawiam
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
KasiaWB 23:37, 10 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
a ja będę dążyć do takiego porządku jak u Ciebie przynajmniej we frontowej części tak chciałabym ale co wyjdzie - czas pokaże )
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
agata19762 23:54, 10 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Zaszalałaś Kobieto z tymi kantami!!! Perfekcja
Ja też czasem biegam z doniczkami o ogrodzie zanim coś nowego posadzę
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Aneta1309 16:45, 11 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
agata19762 napisał(a)
Zaszalałaś Kobieto z tymi kantami!!! Perfekcja
Ja też czasem biegam z doniczkami o ogrodzie zanim coś nowego posadzę


Agatka zdecydowanie za długo się do tego sadzenia zabieram zdecydowanie gorszy sezon u mnie i nie tylko w tematach ogrodowych. Mam nadzieję że chęć zaorania wszystkiego szybko minie nic mądrego nie mogę wymyślić to przynajmniej staram się dbać o to co już rośnie. Pozdrawiam
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 16:50, 11 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
KasiaWB napisał(a)
a ja będę dążyć do takiego porządku jak u Ciebie przynajmniej we frontowej części tak chciałabym ale co wyjdzie - czas pokaże )
Pozdrawiam


Tak to jest że często podobają nam się nasadzenia zupełnie różne od naszych ja tak mam z rozankami; ) Kasia jestem pewna że będzie pięknie człowiek już mądrzejszy o te lata doświadczeń w ogrodzie
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies