Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak więcej błędów nie popełnić......

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak więcej błędów nie popełnić......

KasiaWB 19:24, 11 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
))
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Aneta1309 11:23, 13 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
http://www.charlotterowe.com/formal_structural_garden.htm - ku pamięci
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
KasiaWB 14:47, 14 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Pokaż ten stożek z choiny
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Aneta1309 21:39, 14 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
KasiaWB napisał(a)
Pokaż ten stożek z choiny


Stożek to może kiedyś będzie Kasiu jutro zrobię fotkę bo dziś już ciemno. Muszę z aparatem latać bo mi telefon po upadku beznadziejne fotki teraz robi.
Dzisiaj dorwalam się do lawendy przycielam bo po przejściach bidulka strasznie się powykladala.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Betka 22:54, 14 lip 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Anetko nadrabiam właśnie zaległości w Twoim ogrodzie. Cofnęłam sie z dziesięć stron i ujrzałam grad którego współczuję....kolejne wstawione zdjęcia są dowodem na to jak rośliny potrafią się zregenerować! Ma szczęście
Ogród vivy piękny choć dla mnie mało znamy brak czasu rozbraja mnie nie mam kiedy posiedzieć na O bliżej zimy czasu będzie więcej ale i takiego ruchu na forum nie ma to jakos może nadążę . Teraz najpiękniej jest tyle sie dzieje w ogrodzie postaram się poprawić
Twój ogród mnie zachwyca za każdym razem jak po nim spaceruje.....
To uporządkowanie twój znak rozpoznawczy! Pięknie
Czym ty tak trawę przy kostce usuwasz ? Ja obiecuje sobie ze opryskam ale jakos nie po drodze mi opryskiwacz hihihi super to wygląda zreszta jak cała reszta
Buziaki zostawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Aneta1309 21:07, 15 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Efekty wczorajszego cięcia

____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 21:15, 15 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
I takie tam

____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 21:23, 15 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
amelia_b 22:06, 15 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Anetko ale ty masz piękny porządek
____________________
Pogubiłam się po drodze
Aneta1309 07:29, 16 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Betka napisał(a)
Anetko nadrabiam właśnie zaległości w Twoim ogrodzie. Cofnęłam sie z dziesięć stron i ujrzałam grad którego współczuję....kolejne wstawione zdjęcia są dowodem na to jak rośliny potrafią się zregenerować! Ma szczęście
Ogród vivy piękny choć dla mnie mało znamy brak czasu rozbraja mnie nie mam kiedy posiedzieć na O bliżej zimy czasu będzie więcej ale i takiego ruchu na forum nie ma to jakos może nadążę . Teraz najpiękniej jest tyle sie dzieje w ogrodzie postaram się poprawić
Twój ogród mnie zachwyca za każdym razem jak po nim spaceruje.....
To uporządkowanie twój znak rozpoznawczy! Pięknie
Czym ty tak trawę przy kostce usuwasz ? Ja obiecuje sobie ze opryskam ale jakos nie po drodze mi opryskiwacz hihihi super to wygląda zresztą jak cała reszta
Buziaki zostawiam


Beatko wiem,że Ty o tej porze roku bardzo zajęta jesteś
Ogród Vivy choć zupełnie inny od mojego po prostu cudny zresztą mój przy ogrodzie Vivy nie powinien się jeszcze nazywać ogrodem.
Kanty przy kostce robię zwykłym nożem do brzegów trawnika, chemii używam tylko do rowu przed ogrodzeniem.
Za miłe słówko dziękuję sama wiesz jak bardzo potrafi ona motywować do dalszej pracy a jak się dobrze przyjrzeć mam jeszcze sporo miejsc do zagospodarowania i przeróbek
Macham
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies