Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Mirka 13:50, 12 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Irena są fotki werbeny na 83str.u mnie lepsze zrobię w weekend i popatrz jak mi się róże od Kińdzi ukorzeniły
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
zbigniew_gazda 13:51, 12 sie 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11170
Aż dziw bierze Irenko że rodki na takiej patelni takie piękne. Elata Aurea mus schować u mnie też przypala. A boćki to w nogach mają może tę szerokolistną trawkę? Ach te eksperymenty i próby. Jednak rzeczywistość wspaniale koryguje gdzie jakim roślinom najlepiej. Pozdrowienia.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
gierczusia 15:12, 12 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Milka napisał(a)


[b]Gierczusiu
......zmieniałam w domku i głównie używałam do mebli farby Bloom-szara i przyćmiona biel, potem do nie których elementów z efektem metalicznym..Tikkurila, częściowo Osmo i farby z woskami Ann Sloan, wpisz w wyszukiwarkę i będzie niestety duże powierzchnie drewniane robiłam satynową Śnieżką, bardzo fajna też ...w kolorze Zagubiony list, biało-szary, no i kilka innych firm, w zależności co malowałam, jak często używane...niektóre potem przeciągałam lakierem bezbarwnym i bez połysku

na zewnątrz używałam OSMO olejowoski białe i Sadolin Extra białokremowy, na zewnątrz




I teraz Irenko wyszło ,jaką to ja mam sklerozę .. Normaaaalnie wieelką .. Miałam juz od Ciebie info o Ann Sloane i nawet ja wtedy sobie guglałam ,a mimo to zapomniałam....echhhh....

W każdym razie bardzo dziękuję

Ja Cię normalnie podziwiam , jak Ty to zrobiłaś .. Nauczył Cię ktoś czy w necie oglądałaś ???... Noo przeca tam jest tyle rodzajów farb że ja bym chyba od oglądania samego oczopląsu dostała , a co dopiero używać ich wszystkich odpowiednio

Ps.a te mrówki na gapę ..echh łobuzy
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
iwonaal 15:42, 12 sie 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Irenko achy i ochy
____________________
Zakochana w ogrodach
JulkAd 16:46, 12 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Irenko wrzuć fotkę tej New Dawn, to oblukam dlaczego nie chce kwitnąć....

..Twoje Limki masz różnej wysokości, te w środku stoją, a te na obwodzie się pokładają, czy podwiązywałaś te w środku?

Czy Ty masz nasiona werbeny?....kiedy to się wysiewa?...może bym się do Ciebie uśmiechnęła i tez u siebie wysiała?...ale napisz mi proszę kilka słów o niej tak od siebie (jak się u Ciebie sprawuje), a nie po guglowemu
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
malgorzata_s... 16:49, 12 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Irenko mokre korzonki miały Już siedzą w ziemi U mnie pada więc warunki są
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Krys 16:56, 12 sie 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Irenko ale czad ogrodowy pokazujesz nie mogę sie napatrzec
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ewa004 17:35, 12 sie 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Irenko a jaka odmianę żurawki mi wysłałaś ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
grembosia 17:45, 12 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Irenko, jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego ogrodu. Uwielbiam te zakątki i świetnie dobrane detale. Ciągle na nowo odkrywam Twój raj na ziemi. Podziwiam pracowitośc, skąd czerpiesz tyle energii?

Pozdrawiam cieplutko
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Kasiek 18:41, 12 sie 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Piekne masz te zakatki Tak sie zastanawiam...gdzie bedziesz przesadzac rh jak sie rozrosna Ja sie dzisiaj dorwalam do swoich, przesadzalam tak ze az w krzyzu cos walnelo...( mi, nie rh) Ciekawe co ja z nimi zrobie za kilka lat....
Pozdrawiam Irenko
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies