Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pamajo 01:00, 06 maj 2015


Dołączył: 20 wrz 2014
Posty: 174
Piękne masz te brunery Irenko. Jak wszystko w Twoim ogrodzie, łącznie z właścicielką
Moje brunery też już w ziemi. Miałam kupić ale dostałam dwie wielkie kępy. Podzieliłam je łopatą na osiem (potem doczytałam w internecie, że trzeba to robić ostrożnie) i posadziłam na rabacie pod magnolią. Próbowałam bezpośrednio ale nie dało rady. Zrobiłam okrągłą rabatę, nasypałam 100 litrów ziemi i teraz czekam kiedy będą takie piękne jak Twoje.
____________________
Jola
Milka 01:05, 06 maj 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jolu dzieki wielkie
Tez nie wiedzialam, ze ostroznie trzeba dzielic, ale jak wykopalam, to juz po korzeniach poznalam, ze tak, ciut podobnie sie splataja, jak u host i trzeba, jakby rozsuplywac swietnie sobie poradzilas i one tez sobie poradza, to wytrzymale rosliny. Ostatnio jedna kwitnaca przesadzalam, klapla, bo z podlewaniem zapominalam, ale po 3 dniach wrocila do pionu i puszcza nowe liscie, uwierz, za 2 lata bedziesz znowu dzielic
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 01:10, 06 maj 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ewa004 napisał(a)
Irenko co to za żólta trawka koło klonika?
Kupiłam podobna jako NN .
Teraz jest zółta ,ale robi się coraz bardziej zielona

to hakone, czyli nasza chochla All Gold
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 01:11, 06 maj 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
anetta napisał(a)
pięknie u Ciebie...


Dziekuje i pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pamajo 01:14, 06 maj 2015


Dołączył: 20 wrz 2014
Posty: 174
O Ty nocny marku
A ja myślałam, że samotnie lunatykuję po Ogrodowisku
Idę już spać bo rano to nawet trąby jerychońskie mnie nie obudzą. Buziaki
____________________
Jola
boguslawa_ma... 08:30, 06 maj 2015


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Irenko nie było mnie trochę na ogrodowisku i dopiero dziś odpisuje w sprawie maków,ja wyrzucam bo jest ich bardzo dużo w kupie ,czasem gdzieś posadze i się przyjmie.Pozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Zielona 09:11, 06 maj 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Irenko, zaglądałam w mojego tulipanowca, ale pąków kwiatowych to raczej na nim nie wypatrzę Za to wypatrzyłam, że nasze vanilki z Wojsławic jednak chyba nimi nie są... One nawet pokrój mają inny... pędy takie wyprostowane, jak u limek. Wciąż jest dla mnie zagadką, co z nich wyrośnie.
gierczusia 11:08, 06 maj 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Irenko spóźnione ale najszczersze życzenia imieninowe samych radosnych dni oraz niekończących się sukcesów ogrodowych czeeekajjjjj jeszcze jakiegoś kffiatucha wywlokę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Magda_ 11:22, 06 maj 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
ale fajne klimatyczne zdjęcia ślicznie i wiosennie
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Milka 11:38, 06 maj 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zbysiu...no aleś podsumował sama jestem zdziwiona, zwłaszcza, że robię niezgodnie z przyjętymi procedurami kostrzewy już niebawem będą mieć nowy domekdzięki za życzenia nie dzielę jeżówek, jak się kępa nasieje, tak zostaje, ale dorosłą kępa to 50 cm zajmuje
Aniu monteverde...dzięki za życzenia i śliczny pierwiosnek czy prymulka?
Kasik...dziękuję kochana serdecznie
Aganiu...u mnie było nadal sucho, dziś w nocy polało, jest extra, ale ślimaki!! mąż zbiera, bo ja w pracy, tylko na fotach je podziwiamdzięki za buziaki
Pola...ściskam i mocno dziękuję
GorAna...Aniu bardzo dziękuję jest ok

i zapłakany deszczem Rubens, polazł na dach, tam najwięcej kwiatów, a miał byc na kratce, muszę mu pokazać, gdzie ma iść
tam są jeszcze inne powojniki i akebia i winnik i bluszcz, teraz juz się tam nie mogę połapać
wyjątkowo późno ruszył w tym roku winobluszcz

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies