Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pamajo 18:33, 06 maj 2015


Dołączył: 20 wrz 2014
Posty: 174
Irenko!
Piękne dzięki, to zdjęcie wystarczy. Teraz wiem, że to o co walczę ze ślizgaczami to liriope. Zżerają je na potęgę.
Obok wschodzą mieczyki abisyńskie i te na szczęście nie wzbudzają ich zainteresowania

Przypadkiem odkryłam jak odwrócić uwagę ślizgaczy od lilii.
Musiałam opróżnić jedną z donic z bratków i przesadziłam je właśnie obok lilii. Natychmiast wzbudziły zainteresowanie ślimorów. Wyglądają teraz biedaki jak nieszczęście (bratki nie ślimaki). Płatki jak sito. Zbieram z każdego krzaczka po kilkanaście sztuk ale lilie na razie są bezpieczne i spokojnie sobie rosną. Może to przypadek ale działa Mniej mi będzie żal bratków niż lilii
____________________
Jola
Bogdzia 18:41, 06 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
U Ciebie czuje się jak na karuzeli , w głowie mi sie kręci od Twoich widoków.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Tess 19:17, 06 maj 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12108
Milka napisał(a)


Tess....Tereniu tylko zawilce

Za późno - poszło. Oddasz komuś
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
barbara_kraj... 19:59, 06 maj 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Irenko, spóźnione nieco, ale wyjątkowo ciepłe i serdeczne życzenia Ci składam: zdrowia, dni słonecznych i szczęśliwych

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Kasiek 22:01, 06 maj 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Pieknie lato u Ciebie Rosliny rosna jak szalone, cudownie
p.s kupilam dzis Mayleenke, stoi w domku i pieknie waniliowo pachnie
____________________
Bawarka
kitek81 22:15, 06 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
wow, ale Rubens już kwitnie!

pozdrawiam i ślę najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, przepraszam, że spóźnione!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Mala_Mi 23:11, 06 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Milka napisał(a)


Zaraz do nich dojdę, cudne Anus dzięki i wzajemnie i do siarczystego ściskania, jak do mnie wpadniesz z noclegiem, chyba na dłużej, tyle do obejrzenia u nas




cofaj, cofaj.. doczytałam Na razie walczę z czasem .. i ślizgaczami... byłam tak zła, że tylko dzięki temu nie poryczałam się patrząc na spustoszenia.

Moja wistaria w pąkach, a Twoja daje czadu .
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
paniprzyroda 23:38, 06 maj 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Wiosna wybuchła kolorem i już się nie zatrzyma Rzeczywiście w głowie się kręci od tych różności Pozdrawiam ciepło.
____________________
Dwa ogrody
Rench 10:44, 07 maj 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Nadrabiam zaległości i buziaczki imieninowe posyłam
Nowy avatarek pochwaliłam u siebie.
Tamaryszek odlotowy jak zawsze,nie mogę się napatrzeć.

Jaka to odmiana zielonej liriope, ja mam big blue, wszystkie miały przemarznięte listki,ścięłam do samej ziemi, sądziłam że odbije,ale jak widzę Twoją to już nie myślę
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Monic 12:24, 07 maj 2015


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Irenko, nadrobiłam zaległości u Ciebie - wątek pędzi bogaty w piękne fotki Twoja maleńka sunia jest przeurocza! A ogród ... zachwyca bogactwem roślin. Masz niesamowite zakątki, piękne rośliny i ogród piękny o kazdej porze roku.
Jak Twoje zdrówko, Irenko? Jak się czujesz?
Pozdrawiam Cie serdecznie!
____________________
mój ogród Monika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies