Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 15:34, 29 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Rany...Kasiu, na pewno obcy tego nie zrobił. Slowa otuchy przez telefon.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:37, 29 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
mhhm Wroclaw piekny Jarmark swiatowej klasy
ja bylam w tym roku juz w Regensburgu i tuz tuz kolo slynnego Norymbeskiego ale go nie widzialam, nie bylo jak niestety.
Za tydzien bede sama sprzedawac na takim lokalnym jarmarku. Mamy z kosciola stoisko. No i w sobote jedziemy znow do Regensburga i chce odwiedzic Thurn und Taxis


Regensburg stale zapisany w pamieci...ratowalismy faceta, kory sie palil w aucie, cale szczescie byl sam
Katedry zwiedzalam, ale na którymś zdjeciu u ciebie, jest cos co mi się podobalo, reszta mnie napawala smutkiem.
Takie sprzedawanie fajne, chcialabym z toba
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sylwia_slomc... 15:42, 29 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82617
Kasik napisał(a)


Dobrze, że nie pada i możesz dalej buszować w ogrodzie. Trawom nic nie będzie, a na pewno płaczu po nich.
U mnie wiankowanie przerwała codzienność tego niekiedy okrutnego świata. Wyobraź sobie, że ktoś wlazł do mieszkania moich rodziców i ich okradł. Mama była w kościele, a tato nie słyszał w swoim pokoiku; drzwi były otwarte- 11 godzina w dzień. Zabrali komórkę i wszystkie klucze- do samochodu, garażu, piwnicy i do domu. Masakra jakaś- ręce bym przy samej d-pie..


Rany Kasia w biały dzień!!! Dobrze,że tacie nic nie zrobili, gdyby usłyszał i zobaczył mogłoby się dużo gorzej skończyć. Ale współczuję takich kłopotów. Też bym ręce przy samej....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 16:28, 29 lis 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21737
Ojej Kasiu, zwariowany ten swiat
Kiedys zona naszego pastora opowiadala, ze ktos jej w bialy dzien ukradl torebke z przedpokoju. Ona siedziala z dziecmi w salonie, drzwi do przedpokoju miala zamkniete. Ktos poprostu wlazl do mieszkania i wziol co pod reka bylo. Jakby uslyszala to pewnie by powiedzial, ze drzwi pomylil.
No i dobrze, ze tacie sie nic nie stalo. Nam sie zdarza drzwi zostawic otwarte (na oosciez i do pracy pojechac (moj maz jest w tym najlepszy).

Irenko piatek o 18 zapraszam a w niedziele ale tydzien pozniej bedziemy z dzieciakami z przedszkola koledowac na jarmarku
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Madzenka 18:41, 29 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Uwielbiam nasz Jarmark, byłam dzisiaj i planuje jeszcze ze dwa razy go odwiedzić, organizujemy sobie spotkania z pracy i ze znajmoymi. Kupiłam wielki podkład świerkowy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gardener27 19:26, 29 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Irenko u Was zawsze cieplej wiec sezon ogrodowy dłuższy U mnie na prace w ziemi już za późno Mróz skuł wszystko i nie chce odpuścić
Pięknie uporządkowałaś ogród a ten kancik jak żyleta ... ma się wprawę

Jarmark bardzo fajny Sami szczęśliwi ludzie na zdjęciach Zbliżające się święta to bardzo ciepły i rodzinny czas

Pozdrawiam gorąco
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Rumianka 19:50, 29 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10350
Po uśmiechach widać, że wypad na jarmark bardzo udany... Zresztą, przy tak rozświetlonych zakątkach, urokiem świąt zaraża się każdy...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Mala_Mi 23:31, 29 lis 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
by potem nóg nie pogubić
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
10:54, 30 lis 2015
Piękny jarmark,na razie jestem chora i pada deszcz,więc nie wybiorę się póki co na swój,ale w sobotę ma być lepsza pogoda to może z syniem skoczę wieczorkiem bo o 14:00 mamy jego Disney on Ice więc jak pogoda dopisze,to potem idealnie byłoby wieczorkiem na jarmark skoczyć i poczuc już przedświąteczny klimacik
Margarete 16:38, 30 lis 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O kurcze ale mnie dawno u ciebie nie było...
Ale troche nadrobiłam - a więc :
Po pierwsze wilczarz...cudna rsa, ja kocham zwierzęta a psy ponad wszystko, mam jednego ale gdybym mogła miałabym ze 3 co najmniej...a twoja Misia jak urosła, jak byłyśmy u ciebie w maju to była wesołym szczeniakiem a teraz już dorosła jest z tym że pisałas że psoci nadal jak szczeniak...

Po drugie zmiany w twoim ogrodzie, ależ pracy w to wkładacie... i naprawde je widać, a juz porównania do tych starych fotek to niebo a ziemia.

Po trzecie pisałam juz i napisze raz jeszcze że lubie u ciebie ten fragment ogrodu z boku "imprezowni" niebieskawa zielen iglaków + lawenda i sino-szare gaązki firletki przywodza mi na myśl jakieś włosie czy franuskie klimaty ogrodowe....

Po czwarte - dzieki za relacje z jarmarku. Odkąd moje dziecko mieszka we Wrocławiu to co roku byliśmy tam z synem i wnusią ale w tym roku my tam nie będziemy bo spotkamy sie z dzieciakami dopiero na świeta. Co roku smakowaliśmy grzanca i zbieralismy kubki do niego (kaucja 10 zł - można sobie zostawic za ta cenę) Synowa ma już 3 z kolejnych lat . Zazdroszcze Wam tego jarmarku, u nas w Łodzi próbują podobnie organizować ale nasz sie nie umywa do tego wrocławskiego....

Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies