Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 13:03, 24 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gabrysia_ napisał(a)
Irenko...i ja spieszę zostawić rocznicowe Gratulacje!!!


wow, Gabrysiu, jaki avatarek!! miło cię widzieć i dziękuję bardzo
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 13:07, 24 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457

Irenko, rabata rabatą, dylematy tworzenia nigdy nas nie opuszczą a wpisy Konstancji : rośliny stojące w kolejce do castingu. Która roślinna piękność będzie "fleszowana" i znajdzie się na wybiegu?
Butelki mam ale niemobilna jestem teraz.



wiesz, że zamiast mniej, mam teraz więcej dylematów!!
żeby tylko nie okazało się,m że jak obejrzę na żywo te angielskie rabaty, zacznę ryć na nowo!!

łoj, a butelki tak potrzebne!! dziś zlewamy winko, idealnie klarowne, prześwituje dno, nie pracuje już...nic musze kupić te po 18 za 1 szt...zgroza!!!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 14:19, 24 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Dylematy to Ty masz większe niż na początku.....zacznij robić rysunki to się coś rozjaśni.

A winko klarowne.................z tymi butelkami tylko nie załapałam jakaś nie kumata jestem.....czy one specjalne do wina czy ozdobneże za 18zł.....Ha,ha,ha.

Pozdrawiam i kwiatka posyłam

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
jotka 14:26, 24 sty 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Irenko, szkoda, ze dzieli nas taka odległość ... Zaproponowałabym 2 puste butelki za jedna pełną
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Milka 14:32, 24 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Urszulla napisał(a)
Dylematy to Ty masz większe niż na początku.....zacznij robić rysunki to się coś rozjaśni.

A winko klarowne.................z tymi butelkami tylko nie załapałam jakaś nie kumata jestem.....czy one specjalne do wina czy ozdobneże za 18zł.....Ha,ha,ha.

Pozdrawiam i kwiatka posyłam


Ula, najbardziej zmartwiło mnie, że coś z okiem u ciebie!!!
będę robić rysunki, póki co blok i kredki u wnuków, zakupię nowe!
ale planik, czyli projekcik Danusi byłby pomocny, chyba sobie zamówię

co do butelek, mam w domu białe, po jakimś wypitym winie, dobrym, białym mołdawskim w cenie 14, a puste białe butelki do wina w sklepie, tym najtańszym kosztuje sztuka 18 zł!! zielone ciut tańsze, ale do białego chcę białe szkło! ot i i mam problem!...no bo jak oni tak mogą!!!


dzięki za kwiatka, syn pograndził na kompie, znowu nic nie mam! wstyd gadać!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 14:32, 24 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
jotka napisał(a)
Irenko, szkoda, ze dzieli nas taka odległość ... Zaproponowałabym 2 puste butelki za jedna pełną


Jola, jestem za!!
może uchowam jedną dla ciebie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
dorkow0 15:31, 24 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witaj Irenko... Wiele nie przeczytałam, bo jak mowa o winku, to ja dalej nie idę...
A butelki, to problem, nie powiem... Co roku troszkę robię winka (czyt. M robi, ja piję) i butelek brak... Chciałoby się takie śliczne, więc uruchomiłam pijących winko sklepowe, ja chcę puste butelki... I poskutkowało, mam w czym wybierać... No niestety, jednakowe nie są... Ale nie wybrzydzam...
Serdeczności przesyłam...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Milka 15:33, 24 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dorotko, no niezły sposób ja na razie dziewczynom puściłam prośbę, żeby zbierały, bo winko juz stale będzie robione
wrzuć u mnie proszę swoje rabatki angielskie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
eliza3 15:55, 24 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Irenko, a ja słyszałam, że wino powinno leżakować w ciemnych butelkach, a może to wszystko jedno jak w ciemnym stoi.... hmm... leży...
Do skupu musiałabyś się udać... szkoda, że mieszkasz tak daleko... ja prowadzę segregację i mam pół worka i ciemnych i jasnych.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Gosiniak 16:01, 24 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Ja spóźniona o dzień, ale przyjmij i ode mnie kwiatucha z okazji rocznicy
Abyś nas zawsze zarażała optymizmem i energią, buziaki dla Ciebie

____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies