Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały zielony zakątek - czyli jak stałem się chłopem pańszczyźnianym w weekend

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały zielony zakątek - czyli jak stałem się chłopem pańszczyźnianym w weekend

gregx 20:50, 16 paź 2012


Dołączył: 07 paź 2012
Posty: 43
Pozostali ogrodnicy milczą

Więc w tzw. międzyczasie wrzucam zdjęcia zbiornika do "bajerku"




1,2..1.2 - nocna próba oświetlenia
____________________
Jak stalem sie chlopem panszczyznianym w weekend
gregx 21:30, 16 paź 2012


Dołączył: 07 paź 2012
Posty: 43
Na koniec oczko zyskuje drewnianą obudowę

Pozostało jeszcze dosypać kamieni, żeby zakryć czarną folię ale to już w przyszłym roku

Rabatka bylinowa, zaczyna rosnąć. W tym okresie kuple z osiedla, przestali się już dziwić że nie wychodzę z ogrodu, uznając widocznie, że już tak mam. Podobno przez nowo wprowadzających się sąsiadów w celach identyfikacji byłem określany "ten facet, który ciągle coś sadzi"



Nadszedł również czas na większe co nieco, więc w ogrodzie pojawiają się dwie katalpy




BTW - przepraszam,że tak post pod postem, ale wrzucam zdjęcia między usypianiem córci, pisaniem do pracy i innymi dziwnymi obowiązkami domowymi.
____________________
Jak stalem sie chlopem panszczyznianym w weekend
nieszka 21:46, 16 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Co do rabatki Iglakowej to nie wygodniej by było pozbyć sie na niej darni i wyspyać korą? Chyba słabo się pomiędzy tymi roślinkami wywija z kosiarką...
No i bym pogrupowała i posadziła obok sibie bardziej takie same roślinki - maszy chyba tam kilka płożąych jałowców i tuje.
A dodałabym może jakieś berbreberys z bordowymi listkami
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Welka 21:48, 16 paź 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
gregx napisał(a)


BTW - przepraszam,że tak post pod postem, ale wrzucam zdjęcia między usypianiem córci, pisaniem do pracy i innymi dziwnymi obowiązkami domowymi.


Witam!
Skąd my to znamy, u mnie w grę wchodzi usypianie córci i syna, ale reszta zdania pasuje

Klonik bardzo mi się podoba, ogrodowy bajer też ładniutki.
O bukszpany w donicach zapytaj Danusię, ale coś kojarzę, że takie donice na zimę trzeba chować, chyba.(doczytała, że Kasia już odpowiedziała, ale chociaż wiem ze dobrze kojarzyłam)
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
noemi 21:55, 16 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Witaj Gregx ... podczytuję Twój wątek ... i bardzo mi się u Ciebie podoba ... taki bajerek ogrodowy jest super ... płot mnie zachwycił .... bardzo estetyczny ... u mnie deweloper się nie popisał .... będę zaglądać i kibicować
____________________
ogród magdalenka
gregx 21:59, 16 paź 2012


Dołączył: 07 paź 2012
Posty: 43
nieszka napisał(a)

A dodałabym może jakieś berbreberys z bordowymi listkami
Czytasz w moich myślach

Noemi - dzięki. Mój deweloper to nawet nie oddał budynków do użytkowania, więc formalnie mieszkam na budowie (sic!), a płoty robi z najtańszej siatki, więc go ubiegłem
____________________
Jak stalem sie chlopem panszczyznianym w weekend
noemi 22:09, 16 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
No tak, szkoda , że tak się dzieje .... u mnie też nie jest ok ... ale co zrobić .... co do roślinek ... plamy , plamy ... to jest to i duże ilości jednego gatunku , ale to pewnie już wiesz

...wejście do domu mi się podoba
____________________
ogród magdalenka
Welka 22:09, 16 paź 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
gregx napisał(a)


A dodałabym może jakieś berbreberys z bordowymi listkami
Czytasz w moich myślach

Noemi - dzięki. Mój deweloper to nawet nie oddał budynków do użytkowania, więc formalnie mieszkam na budowie (sic!), a płoty robi z najtańszej siatki, więc go ubiegłem


Nie pisz tego tak "głośno", lepiej brzmi - całodobowo pilnuję budowy
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
gregx 22:16, 16 paź 2012


Dołączył: 07 paź 2012
Posty: 43
Nie pisz tego tak "głośno", lepiej brzmi - całodobowo pilnuję budowy

- umarłem ze śmiechu - tekst dla PINB, jak znalazł.
____________________
Jak stalem sie chlopem panszczyznianym w weekend
Welka 22:21, 16 paź 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Właśnie panów z PINB miałam u siebie na kontroli i musiałam coś wymyślić jakby się zorientowali, że od roku mieszkamy
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies