Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Konieczki 10:44, 03 wrz 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Ależ Ty masz super
____________________
Zielonym do góry... :)
Ensata 11:22, 03 wrz 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Ale masz ładna seslerię, cieta była? Moja lawenda brzydka jak noc po cięciu Kotków masz duzo, super
____________________
W kolorze blue
Magda70 15:40, 03 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
JulkAd napisał(a)


Powzdycham ciut, mogiem?....ile tych Piccolino sadziłaś?


Możesz...

W sumie to mam 3 sztuki bo jedna padła wiosną. To co widać na zdjęciu to jedna sztuka
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 15:45, 03 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nawigatorka napisał(a)

i ja tak zrobie ze swoim. i co tam dasz?


Chyba żwirek jednak...tak jak na ścieżce obok.
Zostawiłam sobie karmnik w drugim miejscu bo tam mam wiecej cienia i na razie wygląda super...

beta napisał(a)
szybko, bo zapomnę....grabowa wymiata-rozplenice dodają jej lekkości , a graby to strzał w dziesiątkę (aż dziwię się, że to pisze , bo te modrzewie też lubiłam...ale teraz z perspektywy widać co jest lepsze...modrzewie trochę przytłaczające i posępne były).....werbena pięknie kontrastuje z kolorem płotu...ślicznie...a co zamiast karmnika Pani wymyśli?....lawenda i sesleria bardzo mi się podobają...a pokaż warzywnik...nie bądź taka


Merci Kochana...aleś szybko poleciala z tym wszystkim dobra pamięć

Zdjęcia warzywnika mialam wczoraj ale doszlam do wniosku, że to chyba już za dużo zdjęc by było...i sa sobie w drugim komputerku

eee_taam napisał(a)
obraz chwastów ...stipa...jet niezwykle artystyczny ...zauważyłam że też malutkie wąski z ziemi u mnie wychodzą ...oby robiła też u mnie za chwast!


Oj...uważaj co mówisz bo ja na stipę zaczynam nerwowo reagować (tak jak Ensata na werbenę). Rośnie mi wszędzie. Chodzę i wyrywam i wywalam. Już nawet nie bawię się w sadzenie do doniczek bo i tak mam ich prawie 50 sztuk
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 15:55, 03 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
gruba_dynia napisał(a)
Pięknie A te duże kule na grabowej to jaki to żywotnik?


Hmmm kochana...o ile się nie mylę to Danici...ale jak je kupowalam kilka lat temu to na takie szczegóły uwagi nie zwracałam niestety
Mam jeszcze thuje bowling...tez fajne ale jeszcze mało zwarte bo młodziutkie

Konieczki napisał(a)
Ależ Ty masz super


Ty też masz super!! Te ilości betonu są obłędne

Ensata napisał(a)
Ale masz ładna seslerię, cieta była? Moja lawenda brzydka jak noc po cięciu Kotków masz duzo, super


Ensata, seslerię cięłam wiosną raz i na początku lipca po raz kolejny.
Lawendę ciełam mocno w połowie sierpnia więc już fajnie odbiła
To kiedy wpadasz po stipę
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Madzenka 19:24, 03 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Madzia
Grabowa boska, rozplenica wzdycham, lawenda ah płacze po mojej, sesleria załuję ze mojej nie ciachalam gdy trabiłaś . Eh piknie mas

Karminik wyrzucisz nawet z cienia....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Basiula122 19:38, 03 wrz 2015


Dołączył: 07 paź 2013
Posty: 12
podglądam i oko cieszę ,a jakie to rozplenice?szukam czegoś podobnego akurat
____________________
JulkAd 20:26, 03 wrz 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Magda70 napisał(a)


Możesz...

W sumie to mam 3 sztuki bo jedna padła wiosną. To co widać na zdjęciu to jedna sztuka


....co Ty gadasz?....u mnie po roku jedna jeżówka zakwitła ino dwoma kfiotkami...co Ty jej dajesz?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
babka 22:25, 03 wrz 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
No wreszcie się doczekałam ! Grabowa szałowo wygląda
Ta różowa jeżówka to Piccolino czy Butterfly kisses?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
beta 07:53, 04 wrz 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Magda70 napisał(a)






Merci Kochana...aleś szybko poleciala z tym wszystkim dobra pamięć

Zdjęcia warzywnika mialam wczoraj ale doszlam do wniosku, że to chyba już za dużo zdjęc by było...i sa sobie w drugim komputerku




hahaha...z pamięcią to u mnie różnie..ale jak się bardzo skupie to daję radę...za dużo zdjęć?!...a chcesz kopniaka?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies