Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Ensata 08:17, 04 wrz 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Kurcze wezcie mnie tez w przyszłym roku trabcie o seslerii, co?
Magda, duszko wez mi powiedz taka rzecz, jak mam seslerię w rozplenicowej, tj przyszłej to opłaca mnie sie teraz sadzić, czy czekac i na wiosnę, bo nie wiadomo jak zima?
____________________
W kolorze blue
Magda70 08:24, 04 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Madzenka napisał(a)
Madzia
Grabowa boska, rozplenica wzdycham, lawenda ah płacze po mojej, sesleria załuję ze mojej nie ciachalam gdy trabiłaś . Eh piknie mas

Karminik wyrzucisz nawet z cienia....


No widzę Madżen, że masz znów problem z lawendą...ech te Twoje podmokłe tereny

Będę trąbić głośniej i seslerii za rok może wtedy ciachniesz a co do karmnika....hmm...mówi się trudno

Basiula122 napisał(a)
podglądam i oko cieszę ,a jakie to rozplenice?szukam czegoś podobnego akurat


Basiu to rozplenice Halmen...polecam!

JulkAd napisał(a)


....co Ty gadasz?....u mnie po roku jedna jeżówka zakwitła ino dwoma kfiotkami...co Ty jej dajesz?


Julka...nic....zupełnie nic. Leniwa jestem jeśli chodzi o nawożenie więc wiosną ze dwa razy polałam jakimś biohumusem. Jak robiłam gnojówkę z pokrzywy to tylko po warzywach lałam bo nie chcialo mi się z konewką latac po ogrodzie. A te jeżówki długo się zbierały po wiosnie. Już myślałam, że nic z nich nie będzie bo strasznie liche były...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:26, 04 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
babka napisał(a)
No wreszcie się doczekałam ! Grabowa szałowo wygląda
Ta różowa jeżówka to Piccolino czy Butterfly kisses?


dziękować Jeżówka to Piccolino

beta napisał(a)


...a chcesz kopniaka?


Jak będę chciała to Ci powiem

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beta 08:29, 04 wrz 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Magda70 napisał(a)





Jak będę chciała to Ci powiem



...no wiesz...Ciebie pytam...od 10-tego w L. cebulowe...muszę czosnków nabyć-...ale Krzysztofa i tak w necie będę zmuszona zamówić pewnie...
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Magda70 08:29, 04 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ensata napisał(a)
Kurcze wezcie mnie tez w przyszłym roku trabcie o seslerii, co?
Magda, duszko wez mi powiedz taka rzecz, jak mam seslerię w rozplenicowej, tj przyszłej to opłaca mnie sie teraz sadzić, czy czekac i na wiosnę, bo nie wiadomo jak zima?


Ok...będę trąbić jak nie zapomnę

A na co masz czekać?? Jak masz to sadź seslerię...ona bardzo dobrze u nas zimuje zimuje.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:31, 04 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)


...no wiesz...Ciebie pytam...od 10-tego w L. cebulowe...muszę czosnków nabyć-...ale Krzysztofa i tak w necie będę zmuszona zamówić pewnie...


Ja żadnych cebulowych nie kupuję w tym roku tak więc wszystkie L w Słupsku są Twoje

Wiesz, że ja Krzysztofa to w L lub B chyba kupowałam??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Kuba 08:33, 04 wrz 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Cudności Madziu pokazujesz, a grabowa tak piękna że aż nierealna, szczerze gratuluję
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Magda70 08:38, 04 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Kuba napisał(a)
Cudności Madziu pokazujesz, a grabowa tak piękna że aż nierealna, szczerze gratuluję


NO mnie tez grabowa bardzo się podoba powiem nieskromnie Dziękować kochana...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Ensata 09:13, 04 wrz 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Powiedziała co wiedziała, miałam na mysli stipię seslerię sadzę, dostałam od Pszczółki
____________________
W kolorze blue
Magda70 09:15, 04 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ensata napisał(a)
Powiedziała co wiedziała, miałam na mysli stipię seslerię sadzę, dostałam od Pszczółki


aaaaaaaa już rozumiem

a to masz dylemat....ale czytalam chyba u małej Mi, że zimy w tym roku też ma nie być...więc w/g mnie stipa przezimuje...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies