Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

nawigatorka 13:58, 08 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Magda70 napisał(a)


Też bym się go pozbyła....ale głośno nie myślę bo już kiedyś marudziłam na swoja starą kuchnię i mi się spaliła...wolę drugi raz tego koszmaru nie przeżywać...

Chociaż dzięki temu zmieniłam ją sobie

to widzę, że nieźle gotujesz jak kuchnię spalasz

a tak poważnie to musiała to być straszliwe przezycie - nie zazdroszczę.

Brak tego kawałka ściany a zastąpienie go pełnymi szafkami sprawia (oczywiście jeśli ma się gdzie umieścic przestrzeń roboczą) że ma się o połowę więcej miejsca w szafkach. a zabudowanie jej po sufit, że nie ma się ciągle tam syfu. chociaż tam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ewa004 19:26, 08 wrz 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
O nowa kuchnia się szykuje
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
malkul 19:28, 08 wrz 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ja w sprawie blatu- nie doradzę ci bo mam gówniany biały blat, gówniany bo jakiś zwykły chyba krnoplol ale średnio mi sie widzi, na 100% jak się podniszczy to pójdzie do wymiany.
miłego wybierania

ps. ponoć ostatnio poczyniłaś jakieś przyjemne inwestycje?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Magda70 20:15, 08 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
malkul napisał(a)
ja w sprawie blatu- nie doradzę ci bo mam gówniany biały blat, gówniany bo jakiś zwykły chyba krnoplol ale średnio mi sie widzi, na 100% jak się podniszczy to pójdzie do wymiany.
miłego wybierania

ps. ponoć ostatnio poczyniłaś jakieś przyjemne inwestycje?


ale jaki masz ten blat?? mat czy połysk?? bo nie pamietam a pokazywalas kiedys fotki...

Inwestycja się szuka

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:16, 08 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ewa004 napisał(a)
O nowa kuchnia się szykuje


ha ha....fajnie by było ale niestety tak nie bedzie....
Tylko zlew i blat do wymiany
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:22, 08 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nawigatorka napisał(a)

to widzę, że nieźle gotujesz jak kuchnię spalasz

a tak poważnie to musiała to być straszliwe przezycie - nie zazdroszczę.

Brak tego kawałka ściany a zastąpienie go pełnymi szafkami sprawia (oczywiście jeśli ma się gdzie umieścic przestrzeń roboczą) że ma się o połowę więcej miejsca w szafkach. a zabudowanie jej po sufit, że nie ma się ciągle tam syfu. chociaż tam


Raczej nieźle zmywam a ściślej mówiąc to mąż nieźle zmywa... Włączył zmywarkę i wylaz z domu...gdy wróciliśmy po 2 godz kuchnia się paliła. Okazało się, że nawalił termostat w zmywarce i grzał cały czas az doszło do pożaru... Więc nadarzyła się okazja zmienić kuchnię
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Jagodaa 20:41, 08 wrz 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Moi Rodzice mają białe matowe blaty i jednak po jakimś czasie zawsze coś na nich widać, tzn, jeśli coś kapnie i nie zmyje się szybko, zostaje trudny do usunięcia ślad (np herbata,buraki), może nie na wszystkich się tak dzieje. Kuchnia wygląda jednak z tym białym bardzo fajnie, czysto.
Ja myślałam początkowo o białych blatach, ale bałam się, że będzie inny odcień w stosunku do frontów, a poza tym przemyślałam, że wolę mniejszy kontrast zlew-blat-płyta i w końcu mam jasno szary, matowy i bardzo go lubię .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 20:41, 08 wrz 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
A jaki zlew?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Magda70 20:47, 08 wrz 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ja mam meble w kolorze orzech więc u mnie ten biały ma rozjascić te brązy...
Zlew czarny
Czarny mam też okap i kuchenkę
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
waldek727 20:48, 08 wrz 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Magda70 napisał(a)

mat czy połysk??

Satynowany.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies