Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 08:28, 22 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Wiolka5_7 napisał(a)


Jeszcze chciałam się upewnić czy ta lazura to dokładnie Remmers HK-LAZUR bo jest kilka rodzajów?


dokładnie to ten:

remmers - Aidol HK Lazur 2257 - srebrno szary

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:29, 22 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
malkul napisał(a)


stracza zupełnie starcza
ale chciałam twojemu donieść grzecznei o twych neicnych planach schodowych


Grzecznie to ja już sama mojego poinformowałam
Ale ten temat na chwilę obecną zamknięty...czeka do lata lub jesieni.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:32, 22 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
kasja83 napisał(a)
Witaj Magdo. Twój ogród jest w moich inspiracjach-podziwiam i pozytywnie zazdraszczam. Chciałam zapytać o jedną rabatę-wybacz jeśli gdzieś ta informacja jest podana, ale Twój wątek to już gruba księga, moje dzieci jeść potrzebują, mój szef lubi, gdy pracuję nie mam kiedy przebrnąć przez calutki wątek... także zmierzając drobnym kroczkiem do sedna:jakiej szerokości masz tą rabatę z carexami The Beatles i bukszpanem (ta pod ścianą, określona jako płócien)? Wygląda na niezbyt szeroką, carexy nawet jakby przewieszają się na bruk-a mam taką wąską kiszkę przed domem, strefa półcienia i myślę o takim nasadzenia.


Witaj Kasja....ta rabata ma coś ok 80 cm na 200 cm. Sama dokładnie nie pamiętam...

pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:33, 22 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
katiaxx napisał(a)


Magnolio - dobrze że zajrzałam bardzo dziękuję, w sumie wyobrażałam sobie że różnica jest prawie symboliczna ale na fotkach widzę że nie , czyli ja zostaję przy skalnej bo chcę ją na przedogródku- podobnie jak u Ciebie, czy mam ją sadzić co 30 cm - będzie ok ?




będzie ok te 30cm
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:34, 22 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
magnolia napisał(a)
skalna
zaczyna w kwietniu

w maju szaleje. czasem jest taka że aż zbyt się wyciąga, wtedy ja ścinam na krótko i znów po 1-2 tyg jest sliczna

tu ścięta w maju

Potem już do jest ładna do przedwiośnia kiedy znów ja ścinam



Marta...cudne te Twoje ujęcia!! Mnie skalna zdecydowanie bardziej się podoba...
Dzięki za dokładne zobrazowanie różnic!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:39, 22 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
jazzy napisał(a)
Cześć Magda!


Ooooo Jazzy...wracasz na salony???

Ja też już powoli wracam do żywych...udało się nam na ferie skoczyć do Szklarskiej...i nawet specjalnie dla nas sypał śnieg Było bosko...pierwszy raz w życiu miałam narty biegowe na nogach...frajda zajefajna.
Potem szybki powrót bo babcia, która leżała ze złamaną nogą od grudnia zmarła więc trzeba było się zająć formalnościami.

Udało mi się wysiać paprykę przed wyjazdem.
Chciałabym jeszcze na dniach przyciąć seslerię.
Tak więc powoli zaczynam sezon
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:42, 22 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ewakatowice napisał(a)
też sie kłaniam w pas po zimie...
pochwalę się, że stipa od Ciebie o ile żyje dostanie wypaśną nową miejscówkę

teraz pytanie, skąd mam wiedzieć czy żyje (oprócz czekania na znaki) to jak poznać zakładając, że chcę wiedzieć już ?


Hmm...chcesz wiedzieć juz? Ciężko mi Ewcia to stwierdzić. Wydaje się, że jeszcze musisz poczekać. Ale jeśli nie ma nic zielonego w kępie to raczej marne szanse. Aczkolwiek czekaj...ja w sobotę postaram się zerknąć na moje stipy.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:42, 22 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)
Cześć....chwaliłaś się?


Nie...czasu brakło.

Chwalę się, że stolik kawowy stoi sobie w salonie i oko cieszy
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:43, 22 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ewa004 napisał(a)
Hej Madziulek


____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beta 10:04, 22 lut 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Magda70 napisał(a)


Nie...czasu brakło.

Chwalę się, że stolik kawowy stoi sobie w salonie i oko cieszy


hahahaha....stolik jest bossski...i powiem ci w sekrecie że bardzo nas zainspirowało Wasze wykonanie i będziemy zgapiać...ale o tym po feriach

buziaki Kochana
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies