Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

jazzy 13:28, 03 kwi 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
To i ja pójdę w Twoje ślady Nie miałam pojęcia że aż tak drastycznie można To naprawdę super, jeśli tylko przeżyje to co podzielę bo Miszczu jest tylko jeden
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Malgosik 11:51, 05 kwi 2017


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Magda a gdzie nowe zdjęcia?
____________________
Ogród na glinie
kluska_slaska 12:53, 05 kwi 2017

Dołączył: 20 maj 2016
Posty: 19
Magdo, w Twojej wizytówce wypatrzyłam wysokie grządki. Niestety, nie doszukałam się w Twoim wątku szczegółów, a chciałam spytać o wymiary i wygodę użytkowania.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Wandzia Ogród przetrwania
Magda70 12:59, 05 kwi 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
kluska_slaska napisał(a)
Magdo, w Twojej wizytówce wypatrzyłam wysokie grządki. Niestety, nie doszukałam się w Twoim wątku szczegółów, a chciałam spytać o wymiary i wygodę użytkowania.
Pozdrawiam serdecznie


Słabo szukałaś kluska -śląska....no padłam

Ale akurat kilka dni temu mialam ponowne pytanie o ich wymiary to pamietam je jeszcze więc podaję:

250x150 60cm wysokie.
Jak dla mnie mega wygodne i za żadne skarby nie wróciłabym do grządek tradycyjnych.
Może mogly być troszkę węższe...tak do 130cm ale przy moim wzroście 174 nie przeszkadza mi to.

Kluska-śląska...


____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 13:00, 05 kwi 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
jazzy napisał(a)
To i ja pójdę w Twoje ślady Nie miałam pojęcia że aż tak drastycznie można To naprawdę super, jeśli tylko przeżyje to co podzielę bo Miszczu jest tylko jeden


MIszczu to Juzia nie odbierajmy jej tytułu

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
iwonkap 13:04, 05 kwi 2017

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Magda70 napisał(a)


Słabo szukałaś kluska -śląska....no padłam

Ale akurat kilka dni temu mialam ponowne pytanie o ich wymiary to pamietam je jeszcze więc podaję:

250x150 60cm wysokie.
Jak dla mnie mega wygodne i za żadne skarby nie wróciłabym do grządek tradycyjnych.
Może mogly być troszkę węższe...tak do 130cm ale przy moim wzroście 174 nie przeszkadza mi to.

Kluska-śląska...




to jak kluska_slaska podpytała o skrzynki to w ramach jednego obiadu zapytam co tam sadzisz fajnego na surówkę/jarzynkę ?
iwka 13:16, 05 kwi 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Magda czy to mozliwe, ze w tej seslerii co od Ciebie mam sa dwa rodzaje? Jedna jest zielona i ma ciemne klosy, a druga jasne i w szary leci
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
kasja83 13:19, 05 kwi 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
lojalna_ napisał(a)
Przyjedz podziel mi kobito co nie co bo ja co rusze to zdycha ......

Skąd taki pesymizm?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Magda70 13:29, 05 kwi 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Malgosik napisał(a)
Magda a gdzie nowe zdjęcia?


Na zdjęcia czasu brak...bo weekendy są poza domem a w tygodniu czas szybko ucieka

Ale obiecuję poprawę
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 13:31, 05 kwi 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
iwonkap napisał(a)


to jak kluska_slaska podpytała o skrzynki to w ramach jednego obiadu zapytam co tam sadzisz fajnego na surówkę/jarzynkę ?


szpinak, jarmuż, czosnek.
buraki, ziemniaki, koper, szczypior, bazylia, pietruszka i inne zioła.
Ogórki. Z pomidorów rezygnuję...focham się na nie.
sałaty wszelkiej maści...
groszek.
bób daje radę ale w tym roku juz nie ma miejsca na niego.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies