Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

magnolia 22:54, 28 maj 2013


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Trawki super.
I kiełki w doniczkach tez.
Magda z Holandii wozisz zakupy samolotem czy autem? Pytam, bo będę tam niedługo i myślę jak by tu przewieźć parę roslin. W podręcznym, czy w głównym?
____________________
bociek 06:51, 29 maj 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
No trawki wypasione bardzo.

Milego dnia Magda
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Magda70 11:50, 29 maj 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
magnolia napisał(a)
Trawki super.
I kiełki w doniczkach tez.
Magda z Holandii wozisz zakupy samolotem czy autem? Pytam, bo będę tam niedługo i myślę jak by tu przewieźć parę roslin. W podręcznym, czy w głównym?


Trawki zawsze autem...nigdy nie brałam jak leciałam samolotem...

Ale wydaje mi się, że lepiej w głównym bagażu...zapakować szczelnie w woreczki i już...


____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 11:58, 29 maj 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Enya73 napisał(a)
Ale Ci elegancko zapakowali te trawki, no chyba że to Ty sama ? Ja też zawsze dzielę od razu, jak uda mi się kupić większą kempę trawy Ładna kolekcja. W Holandii to jest wybór konkretny, a u nas trzeba po kilku szkółkach przejechać, żeby coś dostać ciekawego i to jeszcze w dobrej cenie.
Trawki szybko się rozrosną. Będzie piękny zakątek

Pozdrawiam


Liczę na to
A trawki sama pakowałam....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 11:58, 29 maj 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
bociek napisał(a)
No trawki wypasione bardzo.

Milego dnia Magda


A to Ty mnie obudziłaś tymi machającymi skrzydełkami...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
JulkAd 15:48, 29 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Magda zaglądam i zazdroszczę tych trawiastych zakupów, bo u mnie w okolicy to mało ciekawe wszystko....czekam na efekt końcowy...miłego weekendu życzę
ps: Ty imieninowa dzisiaj jesteś czy nie?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Magda70 15:56, 29 maj 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
U mnie w okolicy też moło trawiastych...chociaż to się powoli zmienia bo jest jedna szkółka w której właścicielka lubuje się w trawach i odgraża się, że za kilka lat będzie miała ich dużo...ale je nie chcem czekać kilka lat

A imieninowa nie jestem dziś...

pozdrawiam..
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Pszczelarnia 17:20, 29 maj 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Magdo, u nas zaś mało bylinowych szkółek.
Trawy mnie zachwycają od lat. Piękne Twoje zakupy. A o jakiej modrzewiowej rabacie mowa, gdzie dojrzę dokładnie (pomijam fakt, że jak to Magnolia doradzała to mus zobaczyć) zamysły?



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
aneta230972 19:32, 29 maj 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Madzia napisałaś u mnie: " ależ powierzchnia....czemu ja tak nie mam...buuu".
Moja droga nie ilość ale jakość się liczy a u Ciebie tą jakość widać. Tak więc nie marudż .
Trawki rewelacja a te kuleczki lawendowe od dawna za mną chodzą a teraz wręcz biegają .
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Madzenka 21:06, 29 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Magda zgłębiłam dzisiaj temat lawendy... I napewno kupowałam mają tę rzekomo - szerokolistną jako lawenda angustifolia. ZAtem mam wąskolistną.... Nie mam pojęcia jak się ta nasza nazywa, ewidentnie inaczej wygląda zimą i wczesną wiosną....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies