Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Zielona 20:23, 15 gru 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Do fotek nad kanapą się uśmiechnęłam. Warto było czekać i jednak powiesić zdjęcia swojego autorstwa. Wyglądają znacznie lepiej niż wcześniejsze opcje

Choinka... no dam już spokój temu jeżowi Cudna!
Magda70 21:49, 15 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
O w mordę jeża to ja w kuchni pierniczę a tu tyyyle gości

Ale jestem padnięta więc dzięki za miłe wpisy i lece tylko do Pszczółki zobaczyć co tam ma na moją choinkę - ciekawość mnie zżera....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Pszczelarnia 22:08, 15 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
To może jakoś prześlę? To ręczna robota jakaś. Nada się? Może być i w wersji białej. Jakby odwrotność.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Madzenka 23:09, 15 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Magda niesamowita Twoja choinka. Napisz czy zawsze miałaś takie pokłady kreatywności czy forum tak na Ciebie wpłynęlo??? I skad z M'm bierzecie na to czas?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 23:25, 15 gru 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Choinka wyszła genialnie! Sama wgrasz ją na Pinsa czy mam to zrobić?

Ps. Mam to samo krzesło przy biurku co Ty w kuchni
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Magda70 08:28, 16 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Zielona napisał(a)
Do fotek nad kanapą się uśmiechnęłam. Warto było czekać i jednak powiesić zdjęcia swojego autorstwa. Wyglądają znacznie lepiej niż wcześniejsze opcje

Choinka... no dam już spokój temu jeżowi Cudna!


Sama się śmieję, jak sobie przypomnę moje wcześniejsze pomysły...co nie znaczy, że gdzieś te napisy w domu powieszę...w końcu mam jeszcze kilka pomieszczeń a Sebek ma fajne na czarnym tle...oj czarny mnie prześladuje...

Oj biedny jeż
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:32, 16 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Pszczelarnia napisał(a)
To może jakoś prześlę? To ręczna robota jakaś. Nada się? Może być i w wersji białej. Jakby odwrotność.


Nie, nie...za białą wersję dziękuję
Napisałam na priv Dziękuję za to, że wpadłaś w ogóle na taki pomysł...jestem baaarrrdzo mile zaskoczona
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:52, 16 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)
Magda niesamowita Twoja choinka. Napisz czy zawsze miałaś takie pokłady kreatywności czy forum tak na Ciebie wpłynęlo??? I skad z M'm bierzecie na to czas?


No i teraz się wyda... a było tak miło...
Nie jestem kreatywna...robię wszystko na zasadzie kopiuj - wklej...i to jeszcze muszę mieć fotkę przed oczami bo inaczej nie wyjdzie. I to zasługa forum i pinów...i dlatego cieszę się, że tu trafiłam. Ciągle podglądam i podglądam...i efekty są jakie są

eM ogrodowo nie może działać to się spełnia w domu. Nudzi się popołudniami i weekendami to działa w garażu. Miał być jeszcze napis Xmas...ale nie dał rady. Bo niby nie da rady wyrzynarką małych literek wyciąć. Za rok pomęczę
Zawsze można ze styropianu wyciąć co nie

ps. w planach jeszcze tej zimy jest biblioteczka do zrobienia...już powoli dokształca się w tym temacie
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:59, 16 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Sebek napisał(a)
Choinka wyszła genialnie! Sama wgrasz ją na Pinsa czy mam to zrobić?

Ps. Mam to samo krzesło przy biurku co Ty w kuchni



Aż się musiałam cofnąć i zerknąć na fotkę z krzesłem
Przypnę...wieczorkiem
a i muszę się do Cię uśmiechnąć...ale to na priv
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Jagodaa 09:09, 17 gru 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Ale bajer ta choinka! Szok!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies