Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 21:37, 07 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Fotki....jutro

A buziak dziś
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Jagodaa 21:39, 07 sty 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Czyli śniegu niet, jak chwasty widać .

W końcu można Cię pomęczyć noworocznymi uściskami .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Magda70 21:41, 07 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
A śnieg był w pierwszy dzień swiąt...potem w sylwestra stopniał. I do dziś było czarno więc rano chwasty widzialam. Ale juz nie widzę bo popołudniu śniegu troszkę napadalo..
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Sebek 21:50, 07 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Chwasty? W tym idealnym ogrodzie? Coś nas tu bajerujesz Teraz śnieg roślinom potrzebny, bo zimno Ale jak skończy się mi sesja to zamawiam wiosnę!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Magda70 21:52, 07 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
No to się tylko rusz z tą sesja!!! Co bym na wiosnę za długo nie musiala czekać....

Idealny....ogród...taaa....pomarzyć dobra rzecz
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Iwk4 22:18, 07 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Magda70 napisał(a)
A śnieg był w pierwszy dzień swiąt...potem w sylwestra stopniał. I do dziś było czarno więc rano chwasty widzialam. Ale juz nie widzę bo popołudniu śniegu troszkę napadalo..

Zawsze mówiłam, ze jak chcę wiedzieć, jaka będzie u mnie pogoda - na Słupsk muszę patrzeć, choć to zupełnie inny region, zawsze się sprawdza. U mnie było tak samo z pogodą
Pozdrawiam w Nowym Roku
____________________
Ogródek Iwony II
polinka 07:30, 08 sty 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Czeeeść Madzia

Najlepszego w Nowym Roku

Wiosny też już chcę i zaczynam planowanie. Na choinkę również czekam
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Magda70 08:29, 08 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Pozdrawiam dziewczyny
Zdjęcia obiecałam...ok. Wieczorem.
Teraz za płatną pracę się biorę.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beta 08:53, 08 sty 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
oooo...zguba się znalazła...gdzie nie wejdę na wątek to Laskonoga...jednak dłuuuugie te girki masz

czytałam, ze lecisz...czytałam, że nowy trawnik robisz ...czytałam, że eM ma szczęście, że ogród lubi...i że pychota deser robisz;-D


i o pomidorach czytałam....ja w tym roku tylko koktajlówki do donicy planuje...szkoda mi miejsca na pomidory w gruncie...pod folią to co innego...mają ciepło i czas dojrzeć.....w tamtym roku na urodzaj zielonych pomidorów nie mogłam narzekać...wole ogórków i sałaty nasiać....choć nie wiem czy w ogóle cokolwiek, bo planowane jesienne zmiany w warzywniku są nadal w sferze planów i nie wiem czy się do wiosny wyrobimy


ale się rozpisałam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Magda70 09:48, 08 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)
oooo...zguba się znalazła...gdzie nie wejdę na wątek to Laskonoga...jednak dłuuuugie te girki masz

czytałam, ze lecisz...czytałam, że nowy trawnik robisz ...czytałam, że eM ma szczęście, że ogród lubi...i że pychota deser robisz;-D


i o pomidorach czytałam....ja w tym roku tylko koktajlówki do donicy planuje...szkoda mi miejsca na pomidory w gruncie...pod folią to co innego...mają ciepło i czas dojrzeć.....w tamtym roku na urodzaj zielonych pomidorów nie mogłam narzekać...wole ogórków i sałaty nasiać....choć nie wiem czy w ogóle cokolwiek, bo planowane jesienne zmiany w warzywniku są nadal w sferze planów i nie wiem czy się do wiosny wyrobimy


ale się rozpisałam


Widzę, że wszystko już wiesz...o mnie i planach
Z pomidorami też obiecałam sobie, że nie będe szaleć jak w zeszłym roku....zielonych bylo od groma i ciut ciut... Wolę ogórki...

A ten deser to chyba nawet jadłaś u mnie co nie

Buźka Uśmiechnięta Lasko!!


____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies