Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

nicol21 18:58, 17 paź 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10372
Kochana gdzie i kiedy można kupić wejściówki do Twojego ogrodu?! mozna liczyć na zniżkę dla ludków z O.? bo ja się piszę - cudnie masz!!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Mathildis 20:20, 17 paź 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Syla napisał(a)
Tulipanowiec w świetniej świetlistej formie ale już bez ozdobników ...Powalone miskanty gracillimus ...





Śnieg niepotrzebny, ale tulipanowiec cudnie świeci na jego tle...
Przydałoby się teraz i u mnie kilka przyjemnych dni by przygotować ogród do prawdziwej zimy...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Urszulla 20:25, 17 paź 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21949
Porównanie wyszło ciekawie. szybko też przebarwił się tulipanowiec dzięki tej zmianie temp. Ale szkoda że tak obficie napadało i Ci zniszczyło widoki jesienne traw.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Olili 21:00, 17 paź 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Szybką metamorfozę ogrodu z jesiennego w zimowy obejrzałam i ja..uważnie śledząc daty czy to zdjęcia z tego roku...Szok!
Pozdrawiam
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Syla 16:11, 19 paź 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gardener27 napisał(a)
Sylwia jak po tym ataku zimy trzymają się Twoje wisienki szczepione na pniu posadzone wzdłuż ogrodzenia ? Wiem że je ratowałaś Kulki nie straciły swej formy ? Moja akacja rozłamała się bo nie miał jej kto otrzepywać ze śniegu, ja byłem w pracy Musiałem ją mocno przyciąć i trzymam kciuki by odbiła na wiosnę
Dużo słonka życzę i pozdrawiam


Wisienki się wyprostowały tak jak nakazała właścicielka , nic im nie jest , nadal cieszą swoją pierwotną sylwetką ...
Poza trawami i jeżówkami jest ok ..
Sprzątanie nadal przede mną , jeszcze się w sobie nie zebrałam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:13, 19 paź 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
nicol21 napisał(a)
Kochana gdzie i kiedy można kupić wejściówki do Twojego ogrodu?! mozna liczyć na zniżkę dla ludków z O.? bo ja się piszę - cudnie masz!!!


Dziękuję Nicol A skorzystasz z darmowej wejściówki ?
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:18, 19 paź 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Mathildis napisał(a)


Śnieg niepotrzebny, ale tulipanowiec cudnie świeci na jego tle...
Przydałoby się teraz i u mnie kilka przyjemnych dni by przygotować ogród do prawdziwej zimy...


Ja jestem jeszcze przed sprzątaniem ale dzisiaj kręgosłup odmówił współpracy ... Może jutro będzie dobrze to ruszę z nożycami na trawy i byliny ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:20, 19 paź 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Urszulla napisał(a)
Porównanie wyszło ciekawie. szybko też przebarwił się tulipanowiec dzięki tej zmianie temp. Ale szkoda że tak obficie napadało i Ci zniszczyło widoki jesienne traw.


Trawy się wyłożyły i niestety nie powróciły do pierwotnego pionu ... Trudno .... będę przycinać to co się wyłożyło bo szpeci ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:35, 19 paź 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Kilka zdjęć z dzisiejszego poranka ...
Hosty zmieniają kolor ... wczoraj zielone a dzisiaj dużymi krokami wkrada się jesień z kolorem ...


____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:36, 19 paź 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380


____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies